KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu server 2 yüzlülerin serveri okadar ikiyüzlülerki bi serveri eleştirebilirsiniz diyorlar sonra ise banlıolar böyle server olmaz ola büssürü açık var adminler abi bukkit komutları açık ve daha çok bug var![DOUBLEPOST=1407109484,1407109447][/DOUBLEPOST]

3müzde ordaaydık 3 ümüzüde banladılar
Kurucu spam yapıyor :D bi bitmedi bu abiler
Server kapanana kadar diss !!!!

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya beyler hani minecraft ilk kuruldunda açılan böyle acemi serverler varya aynı onun gibi sw ._. plugin paketi buglu açıklı plugin paketindeki yazılar tasarımsız berbat map bildiğin //walls çekimi
Olum avianaya hakaret mi ediyorsun sen :ASDAWSD Bunlar bayram harçlıklarıyla 30 günlük server almışlar. 8gb ram yoktur o sunucuda .p
Aynı zamanda manavda kurabiye filan satıyorlar ne is !??

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın ama çok damim arıma bnastınız biliyorum daha acemiyim ve azıcıkda olsa böyle yapmasanız bana açıklarımı söylemeyin ben biliyorumama çok kötğ yapdınız be abi yavaş yavaş kapatıyoru bütün bugları

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tmm hemen szie kanıt atıyorum 8 gb ram olduğunda dayir

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın ama çok damim arıma bnastınız biliyorum daha acemiyim ve azıcıkda olsa böyle yapmasanız bana açıklarımı söylemeyin ben biliyorumama çok kötğ yapdınız be abi yavaş yavaş kapatıyoru bütün bugları
Kardesim hatanı söyledim ban attın ? Acemisin anlıyoruzda bukadar da olmaz yani

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Sektörde bir sürü server varken bunlara göz atmalısınız. Mimari bir serverın oynanabilirliği için önde gelen etkenlerden. Nasıl bir oyunda grafikleri low dan high a almak arasında oyunun kalitesi artıyorsa minecrafttada mimari kaliteyi bir nebze arttırıyor. Sonrasında ise mevcut pluginler ve serverın kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması gerekmektedir. Yani zaten mevcut bir sürü bu tarz server varken aynısından bir tanede sizin açmış olmanız hiçbir şey kazandırmaz. Ayrıca daha acemiyim demenize ragmen reklam vermenizde cebiniz için kötü oldu. Çünkü satacagınız vip lerin sizi zengin edecegini düşünmeyin. Biz takımımız ile bu işide yaptık. Ama gördükki tr minecraft oyuncularının tek derdi server açıp vip satma hayalini kurmak. Güzel ve emek vererek açtığımız sunucumuz iyi gidiyordu ama kapattık daha 20 gün olduğunda. Çünkü biz bu işi 2-3 vip satalım sunucuyu öbür ayda açalım diye değil serverda oyuncularımız ile eğlenerek zaman geçirelim diye açmıştık. Ve oyuncu kalitesinin pekde iyi olmadığını görünce sunucu kapattık. Yani size demek istediğim yaptığını sunucuyu yarım saatte açabilirim. Bunu birçok kişi yapabilir. Ama asıl olay farklı olanı başarmak. Sizin en büyük hatanız bu. Lütfen bir şeyi yapmak için yapmayın. O şeyi gerçekten isteyin ve istediğiniz şeyin tüm zorluluklarına kucak açarak ilerleyin. Umarım bahsettiğiniz eleştirmeyin hatalarımı söyleyin kısmındaki soruyu cevaplamaya yetmiştir.

Son düzenleme:

craft_woman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sektörde bir sürü server varken bunlara göz atmalısınız. Mimari bir serverın oynanabilirliği için önde gelen etkenlerden. Nasıl bir oyunda grafikleri low dan high a almak arasında oyunun kalitesi artıyorsa minecrafttada mimari kaliteyi bir nebze arttırıyor. Sonrasında ise mevcut pluginler ve serverın kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması gerekmektedir. Yani zaten mevcut bir sürü bu tar server varken aynısından bir tanede sizin açmış olmanız hiçbir şey kazandırmaz. Ayrıca daha acemiyim demenize ragmen reklam vermenizde cebiniz için kötü oldu. Çünkü satacagınız vip lerin sizi zengin edecegini düşünmeyin. Biz takımımız ile bu işide yaptık. Ama gördükki tr minecraft oyuncularının tek derdi server açıp vip satma hayalini kurmak. Güzel ve emek vererek açtığımız sunucumuz iyi gidiyordu ama kapattık daha 20 gün olduğunda. Çünkü biz bu işi 2-3 vip satalım sunucu öbür ayda açalım diye değil serverda oyuncularımız ile eğlenerek zaman geçirelim diye açmıştık. Ve oyuncu kalitesinin pekde iyi olmadığını görünce sunucu kapattık. Yani size demek istediğim yaptığını sunucuyu yarım saatte açabilirim. Bunu birçok kişi yapabilir. Ama asıl olay farklı olanı başarmak. Sizin en büyük hatanız bu. Lütfen bir şeyi yapmak için yapmayın. O şeyi gerçekten isteyin ve istediğiniz şeyin tüm zorluluklarına kucak açarak ilerleyin. Umarım bahsettiğiniz leştirmeyin hatalarımı söyleyin kısmındaki soruyu cevaplamaya yetmiştir.
Bu mod kral moddur sitenin gelirini düşünmüyor bakın.

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın 1 burdan mesajlaşarak sohbet yasak 2 istediğiniz söleyin ben sizi takmıyorum yoluma devam edicem 1 sene sonra büyük konuşmuycam inşallah serverim büyük olucak şöyle bende özür diliycek konuma geliceksiniz yine söylüyorum bu yorumumla deli gibi dalga geçiceksiniz ama aranızda tek drüüst varsan oda lider12 dir adam kırarak söylemiyo siz direk böyle ana avrat sövermiş gibi girişiyosunuz şimdi isteidğiniz kadar dalgaızı geçin tmm mı ? buyur yorumlar serbest isteidğiniz kadar küfür edin serverimi eleştrin

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sektörde bir sürü server varken bunlara göz atmalısınız. Mimari bir serverın oynanabilirliği için önde gelen etkenlerden. Nasıl bir oyunda grafikleri low dan high a almak arasında oyunun kalitesi artıyorsa minecrafttada mimari kaliteyi bir nebze arttırıyor. Sonrasında ise mevcut pluginler ve serverın kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması gerekmektedir. Yani zaten mevcut bir sürü bu tarz server varken aynısından bir tanede sizin açmış olmanız hiçbir şey kazandırmaz. Ayrıca daha acemiyim demenize ragmen reklam vermenizde cebiniz için kötü oldu. Çünkü satacagınız vip lerin sizi zengin edecegini düşünmeyin. Biz takımımız ile bu işide yaptık. Ama gördükki tr minecraft oyuncularının tek derdi server açıp vip satma hayalini kurmak. Güzel ve emek vererek açtığımız sunucumuz iyi gidiyordu ama kapattık daha 20 gün olduğunda. Çünkü biz bu işi 2-3 vip satalım sunucuyu öbür ayda açalım diye değil serverda oyuncularımız ile eğlenerek zaman geçirelim diye açmıştık. Ve oyuncu kalitesinin pekde iyi olmadığını görünce sunucu kapattık. Yani size demek istediğim yaptığını sunucuyu yarım saatte açabilirim. Bunu birçok kişi yapabilir. Ama asıl olay farklı olanı başarmak. Sizin en büyük hatanız bu. Lütfen bir şeyi yapmak için yapmayın. O şeyi gerçekten isteyin ve istediğiniz şeyin tüm zorluluklarına kucak açarak ilerleyin. Umarım bahsettiğiniz eleştirmeyin hatalarımı söyleyin kısmındaki soruyu cevaplamaya yetmiştir.
bakın mod bey ben bu serveri vip satma umuduyla diil birazcıkda olsa oyuncular zevk alsı diye açdım şimdi içimde şöyle diyorum ben ende bu forumda reklam verdim neden daha çok oyuncu çekmek istedim adamla veya bayanşar ellerinde olsa ana arat sövücek[DOUBLEPOST=1407110923,1407110862][/DOUBLEPOST]
:ASDAS :S ._. kim ben özür dilemek tek özür dilediğim yer okul kavgalarında öğretmen zorumla özür dilemekti
tmm devam edebilrisiniz diğerlerinde bekliyorum geçin dalganızı buyrun bu yetmez

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
bakın mod bey ben bu serveri vip satma umuduyla diil birazcıkda olsa oyuncular zevk alsı diye açdım şimdi içimde şöyle diyorum ben ende bu forumda reklam verdim neden daha çok oyuncu çekmek istedim adamla veya bayanşar ellerinde olsa ana arat sövücek
Ben size mevcut durumu açıkladım. Size herhangi bir ithamda bulunmadım. Söverlerse gerekeni yaparız. Ayrıca bir şey yaptıysanız bunun iyi ve kötü yönleriyle gurur duymalısınız. Yani kötü eleştirilerede açık olmalısınız.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bakın mod bey ben bu serveri vip satma umuduyla diil birazcıkda olsa oyuncular zevk alsı diye açdım şimdi içimde şöyle diyorum ben ende bu forumda reklam verdim neden daha çok oyuncu çekmek istedim adamla veya bayanşar ellerinde olsa ana arat sövücek[DOUBLEPOST=1407110923,1407110862][/DOUBLEPOST]
tmm devam edebilrisiniz diğerlerinde bekliyorum geçin dalganızı buyrun bu yetmez
ende reklam vermek? .DSd.a:DS:DAD:sD:Da
ve clapy bilip bilmeden iftira atma vip satmak için açmamış adam ya bilmeseydik? o zaman ne olacaktı mod olms grkn clapy bey?