KingOfCraft / Faction Full PVP /Lapis/ Viplik Eventleri / Efsane Geri Döndü / Oyna.KingOfCraftMC.Com

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HayalMC Online fakat giremiyorum şu salak engel şeyi yüzünden şifremi engelli diyor fakat şifremde küfür vb yok sabahtan beri söylüyorum düzeltin şunu nolur.

İlgili kişiye skypedan ulaşılmış sorun hakkında görüşülmüş ve sorun çözülmüştür. Sıkıntılarınız olduğunda bize yazmaktan çekinmeyiniz

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün ekibimle birlikte sunucunuza girdim çok başarılısınız fakat sizlere iletmem gereken birkaç şey olduğunu düşünüyorum,
Bunlardan biri sunucuda rehber göremedim bu konu ile ilgilenmenizi tavsiye ederim çünkü sunucunuzda bazı kişiliksiz insanlar reklam yapıyorlar

ikinci konu ise başlangıç itemleri lapisli olduğu için enchli olması iyi olmuş direk kendime bi pro 4 yaptım -_-
Bunun dışında serveriniz gerçekten çok iyi fakat lapis olmasaymış daha iyi olurmuş gibime geliyor.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün ekibimle birlikte sunucunuza girdim çok başarılısınız fakat sizlere iletmem gereken birkaç şey olduğunu düşünüyorum,
Bunlardan biri sunucuda rehber göremedim bu konu ile ilgilenmenizi tavsiye ederim çünkü sunucunuzda bazı kişiliksiz insanlar reklam yapıyorlar

ikinci konu ise başlangıç itemleri lapisli olduğu için enchli olması iyi olmuş direk kendime bi pro 4 yaptım -_-
Bunun dışında serveriniz gerçekten çok iyi fakat lapis olmasaymış daha iyi olurmuş gibime geliyor.

İlginiz ,alakanız, uyarılarınız için teşekkür ederiz. Arkadaşla iletişime geçilip durum görüşülecektir, Bağışı iade edilerek vipliği alınacaktır

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında parasını geri vermemeniz gerekli + üstüne ban atmalısınız
ama server kurallarında hesap takası gibi bir madde yoksa suçlu olursunuz :D
şahsen ben serverda öyle bir kural ekleyeceğim
"hesap takası/satışı yapan veya alanın cezası ban" bitti :D
öyle saçmalık mı olur hesap satma nedir ya -,-

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Rehber Yok. Kimse mute atmıyor kurucular yokken ve ilgilenmiyor . Rehber alımı varsa olabilirim

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SUNUCU RAHAT 40 ONLİNE OLMAYA BAŞLADI[DOUBLEPOST=1404387126,1404383337][/DOUBLEPOST]50 Online[DOUBLEPOST=1404391988][/DOUBLEPOST]Sunucu +60 Online // 70 Onlinede MegaVip Cekilisi
Konuyu 12 saatte bir güncel tutabilirsiniz. Aksi taktirde uyarı puanı alarak konu arşive taşınabilir. Sponsor olsanız dair 12 saatte bir güncel tutma hakkına sahipsiniz. Daha dikkatli olmanız dileği ile iyi forumlar.

PerfectO

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey güzelde hesap takası nedir ?

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu 12 saatte bir güncel tutabilirsiniz. Aksi taktirde uyarı puanı alarak konu arşive taşınabilir. Sponsor olsanız dair 12 saatte bir güncel tutma hakkına sahipsiniz. Daha dikkatli olmanız dileği ile iyi forumlar.
12 saatden fazla sürede bir konuyu güncel yapmaya çalışıyorum. Fakat konuyu güncelleyen arkadaşa uyarımı yapmama rağmen kendisi konuyu güncellemeye devam ediyor. Bu gibi durumlar olduğunda ip adresleri aynımı ? konuyu açan kişiyle konuyu cevaplayan kişi aynımı ? gibisinden kontrol edilip ona göre konu arşive alınmalı yada kişiye özel ceza verilmeli diye düşünüyorum.
Benim konulara verdiğim cevaplara bakacak olursak bu kurallara uymaya çalıştım, İlaveten heeey sen nasıl konuyu arşive alırsın biz sponsoruz diye yorum yaptığımıda hatırlamıyorum böyle çıkışmanız hiç hoş olmadı
Yani özetle burada hatalı olan kişi varsa kişiye özel ceza uygulanmalı.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
12 saatden fazla sürede bir konuyu güncel yapmaya çalışıyorum. Fakat konuyu güncelleyen arkadaşa uyarımı yapmama rağmen kendisi konuyu güncellemeye devam ediyor. Bu gibi durumlar olduğunda ip adresleri aynımı ? konuyu açan kişiyle konuyu cevaplayan kişi aynımı ? gibisinden kontrol edilip ona göre konu arşive alınmalı yada kişiye özel ceza verilmeli diye düşünüyorum.
Benim konulara verdiğim cevaplara bakacak olursak bu kurallara uymaya çalıştım, İlaveten heeey sen nasıl konuyu arşive alırsın biz sponsoruz diye yorum yaptığımıda hatırlamıyorum böyle çıkışmanız hiç hoş olmadı
Yani özetle burada hatalı olan kişi varsa kişiye özel ceza uygulanmalı.
Kusura bakma arkadaşım konu sahibi HayalMC sanmıştım. Her dakika sunucular bölümüyle uğraşmaktan kafa kalmadı. Dediğinde haklısın konu sahibi hariç başkaları o konuyu güncel tutuyorsa kişiye özel ceza verilir. Hatalı burada benim. İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1404399552,1404399513][/DOUBLEPOST]
Section @canyo sadece görevini yapıyor.
Yok kardeşim hata bende. Konu sahibini karıştırdım.

PerfectO

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
HayalMC de servetin bir görevlisi sanırım.

Berkan_TR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İster îyi ister ķötüdeyin server Profesyonel bir şekilde ďuzenlenip mapi plugini flan superdur 100% Emektir

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu kaliteli ve güzel görünüyor ancak lapis var... Ben bir emekçiyim bu yüzden gelemeyeceğim :(

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lapis olmasi sunucuda eşya yapmayi kolayliştirir ve PvPden sogutur.
Ben sunucularimda enchli elmayi kaldiririm yoksa sunucu hiç güzel olmaz.
PlotMe oldugu için oyuncular factions yerine daha çok build para kazanmaya önem göstericektir

Bunlar eksileri başarilar