KingOfCraft / Faction Full PVP /Lapis/ Viplik Eventleri / Efsane Geri Döndü / Oyna.KingOfCraftMC.Com

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum ben sadece görmesi gerekenlerin görmesini istiyorum gerisine gerek yok egoist veya etik olmayan davranışları pek sevmem kişiliğim böyle yani
sağdan soldan duyma olarak az çok tanıyorum kimsede kötü yönlü eleştiri yapmadı snn hakkında
ama bu mapi bu adam için yaptın ve bunu kullanıyor burada bir yanlış görmüyorum ben

Ek olarak
SectionFire abi bu muhabbet devam ederse ben gelip sana harita hazırlayacağım
ama dediğim gibi mimarlığım orta derece anca kaba yapıtlarda iyiyimdir

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
sağdan soldan duyma olarak az çok tanıyorum kimsede kötü yönlü eleştiri yapmadı snn hakkında
ama bu mapi bu adam için yaptın ve bunu kullanıyor burada bir yanlış görmüyorum ben

Ek olarak
SectionFire abi bu muhabbet devam ederse ben gelip sana harita hazırlayacağım
ama dediğim gibi mimarlığım orta derece anca kaba yapıtlarda iyiyimdir
dostum sadece sen benim yorumlarıma bulaşma bi tartışma bu kadarmı saçma olur yani konu hakkında bi fikrin olsa tmm dicem eyvallah yok ama yok sen boşver düşünme bu tip şeyleri bunada cevap atmada uzamasın .

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Sıfırlandı Türkiye Lokasyona geçirildi şu an sunucu aktiftir...[DOUBLEPOST=1403792531,1403711512][/DOUBLEPOST]event zamanlarini /eventzamanlari yazarak öğrenebilirsiniz.

adilyasar321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server cok iyi adminler falan cok ilgineniyorlar server'in eksiklerini hep birlikte kapatmaya calisiyorlar iyi bir server

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Suanda Serverdeymı Server Cok Guzel Elerinze saglık
Server cok iyi adminler falan cok ilgineniyorlar server'in eksiklerini hep birlikte kapatmaya calisiyorlar iyi bir server
Teşekkür ediyoruz. Sizler sayesinde dahada gelişiyoruz.. Serverla ilgili eklenmesini istediğiniz eklentiler konusunda herhangi bir isteğiniz olursa lütfen belirtin. Hedefimiz sizlere en kaliteli şekilde oyunu sunmaktır

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server kapalı[DOUBLEPOST=1403878709,1403878678][/DOUBLEPOST]açıldı

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepinizden özür diliyorum. Sunucu yaklaşıp 5 saat boyunca kapalı kalmış suucuyu tekrardan çalıştırdık

DehsetVeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin kurucusu dahil küfrediyo bide +18 olcaklar serverde küfretmeyen 1-2 kişi anca bulursun

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendisi normal bir admindir bizden gizli kendini kurucu yapmıştır swdan süresiz banlanmıştır bilgilendirme için teşekkür ederiz. Keşke öncelikle bize bildirseydiniz.

Serverin Asıl ve tek kurucusu vardır ... : MyImHai

Son düzenleme:

Fakyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben KingOfCraft da Admin Fakyn
Bu mcandemirhan denen kişi nasıl olduysa kendini kurucu yapmıştır .
Banlandı ve kendi kendine verdiği op alındı
Herkesten Özür dileriz

Voodo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Edit.

Son düzenleme:

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ercan Bey Paypaldan Sponsor Odemesi Aldıgınız Eposta adresi cand**[email protected] adresidir dogruysa bu calınmıs bir paradır gerekli hukuksal işlemleri başlatmaktayım mahkemede benim yanımda şahitlik yaparsanız sevinirim :) bu arada kingofcraft xkoon09_tr ve arkadaslarının yaptıgı mapi calmıstır hırsızlardır benim paramı gasp etmişlerdir bu hırsızların sunucusunda oynayıp oynamamak sizin elinizdedir...[DOUBLEPOST=1403959442,1403959328][/DOUBLEPOST]ayrıca normal admin değil sunucu ortagıyım isteyen herkese sırayla imhai ( yusuf kemal turkmenoglu) ah pardon yusufcum sen kimligini saklıyordun ya :( her neyse isteyenlere tw den konusmalar gösterilebilir :)

KingOfCraftın asıl sahibinin Yusuf Kemal Türkmenoğlu olduğunu bilmeyen yoktur. Ayrıca yukarıdaki fotoğraflardaki kurucu diye yanımda barındırdığım kardeşim dediğim insan mübarek günde küfür ettiği için. mcandemirhan kendisi oyun içi küfür ettiği için serverdan atılmıştır bu yorumları yapmasıda sizce normal değil mi? Unutmayın isterseniz ultra vip olun isterseniz mcandemirhan gibi kurucu olun ben bu serverda küfürü asla barındırmadım barındırmam !
Edit item barındırmadım barındırmam !! Herkes oyununu adil ve şerefiyle oynayacak
Hiçbir şekilde hiçbir serverın konusuna giripde kötü kötü yorumlarda bulunmadım hiçbir belaya bulaşmadım ama nasıl bir oyun sektörüdür ki bela peşimi bırakmıyor
[DOUBLEPOST=1403972024][/DOUBLEPOST]Hostda yönlendirme problemi yaşandığı için oyna.kingofcraftmc.com'dan giremeyen arkadaşlar varmış oyuna giremeyenler saf ip adresi :
IP : 31.210.63.245

Fakyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sizi hiç yanlız ve eğlencesiz bırakmamak için sw de event başlatıcaz
Soruları olan sorabilir rehber dışında bizlere de
Hepinizi Bekleriz

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0