KingOfCraft / Faction Full PVP /Lapis/ Viplik Eventleri / Efsane Geri Döndü / Oyna.KingOfCraftMC.Com

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir kandırma ve terbiyesizlik var[DOUBLEPOST=1405556132,1405555867][/DOUBLEPOST]EVET DOLANDIRICI DEĞİLMİŞ ARKADAŞ HAK VERMEMEK DOLANDIRICILIK DEĞİLMİŞ ULAN İT KARDEŞİN BİLE GELDİ BERABER SALDIRALIM DEDİ .
BENDE BURAYA YAZIYORUM BUNDAN SONRA SEN HAKKIMI VERMEDİKÇE SENİ HER YERDE YAPTIKLARINLA REZİL ETMEZSEM ŞEREFSİZİM
O KADAR SAFSIN Kİ 50 KİŞİNİN NASIL DÜŞTÜĞÜNÜ BİLE ANLAMIYORSUN HERKES YÜZÜNÜ GÖRDÜ NEDEN Mİ ÇÜNKÜ DOLANDIRICISIN
[DOUBLEPOST=1405556855][/DOUBLEPOST]BURDA FORUMDAKİ YETKİLİ KİŞİLERE TEŞEKKÜR EDERİM !
BİR DOLANDIRICI NIN MİNECRAFT ALEMİNİ DOLANDIRMASINI VE BURDA KONU AÇIP SABİTLENMESİNİ DOĞRU BULUYORSUNUZ her şey İÇİN SAOLUN ADAM ÇALINTI KARTLA PREMİUM SATTI , DAĞITTI TEHDİT EDEREK HOSTİNG İNDEN SERVER ALDIRDI VE SİZ BU ADAMA SABİT KONU VERDİNİZ SAOLUN !
ee bir şeyi merak ediyorum yorum bana değil ama yinede bana "cevap" niteliğinde -,-
çok saçma oldu
cümle arasına bir ayırma filan eklesen ya :)

Fakyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ee bir şeyi merak ediyorum yorum bana değil ama yinede bana "cevap" niteliğinde -,-
çok saçma oldu
cümle arasına bir ayırma filan eklesen ya :)
Kardes laflarin kime gittiği belli gerisini boşver ayrı yolladım aslında bi sontaki mesajla birleşti