KingOfCraft / Faction Full PVP /Lapis/ Viplik Eventleri / Efsane Geri Döndü / Oyna.KingOfCraftMC.Com

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SUNUCU SIFIRLAYIP YEPYENI HARITALARLA SIFIRDAN AÇILACAKTIR.
BIZLER YENI SUNUCUMUZU YAPMAYA BAŞLADIK. YENI FACTION WARS KURULASIYA KADAR SIZLER İÇİN 2. EK SUNUCU AÇTIK
2. EK SUNUCU SAF SURVIVAL UZERINE KURULUDUR
WARP HAMMADDE MARKET HICBIR ŞEY YOK. GIR DIREK SURVIVALINA BAŞLA
IP ADRESI : Oyna.KingOfCraftMC.Com

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk yorum! :D
-Edit öncelikle server lapisli bu bir eksidir
geriye kalan her şey cidden sağlam
baya emek verilmiş bir server ciddiyim
map hiçbir şekilde [Ç]Alıntı değildir ismini vermek istemeyen utangaç bir minecraft sevdalısı tarafından yapılmıştır
pluginler sanırsam baya kaliteli (kurucunun bana anlattıklarından yola çıkarak söylüyorum tabi)
sanırsam Ram yeterli tabi birde işlemciyi yazsaydınız güzel olurdu
ve plot me çok saçma bence factions sunucuda gereksiz bir şey bence
tanıtım videonuz da başarılı ama müzik bozmuş bi anda farklı bir müziğin başlaması filan

ve son olarak server sahibi ile daha önce konuştum olabildiğince sağlam bir server işletmeye çalışacağından eminim

Son düzenleme:

BugraHan_TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim güzel tanıtım güzel sunucu yönetim ekibininde iyi olduğunu tahmin ediyorum(10 yaşındaki çocukların yönettiği saçma sunucularda oynamaktan bende sıkıldım bu ilaç gibi gelecek.)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucu güzele benziyor ama yabancı dil konusunda biraz sıkıntı var sanırım .

Onun yanında projenizi büyük çaplı düşünüyorsanız vps ile sunucu açmak mantıklı bir seçim değil . Acil şekilde dedicated'e başvurulmalı .

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzele benziyor ama yabancı dil konusunda biraz sıkıntı var sanırım .

Onun yanında projenizi büyük çaplı düşünüyorsanız vps ile sunucu açmak mantıklı bir seçim değil . Acil şekilde dedicated'e başvurulmalı .

Yorumunuz için teşekkür ederim. bu foto 1 yıl önce ilk 1.6.2ye geçtiğimizi gösteren bir fotoydu. ve pluginler konusunda deneyimsizdik.
Sunucumuz VDS Üzerine kuruludur. Talep fazlalığına göre Dedicated 32GB Sunucuya geçiş yapılacaktır

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Tebrikler, güzel tanıtım olmuş, başarılar.

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
Deleted

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum Silinmiştir!!!

Son düzenleme:

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
Deleted

Son düzenleme:

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz[DOUBLEPOST=1403565485,1403524371][/DOUBLEPOST]Oyunculardan şikayet geldiği için Türkiye SadeceHosting Datacentera taşındı. Artık Türkiyedeyiz ping 0
şu an ipler yönlenme sürecinde swa giremeyenler oyna.KingOfCraftMC.Com 'dan girebilirler

Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki SadeceHosting DC yurt dışına göre çok pahalı bir DC'dir. Yapılan bu fedakarlığı görmezden gelmemelisiniz. Ben dün sunucuya girip baktım, gayet güzel bir server ve geleceğinin olduğunu düşünüyorum.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle ödlekler server açmamalı size konuşmalarını atardımda neyse bu map çalıntıdır UZlaşmaya çalıştım yok bundan adam olmaz ! BAD SERVER !
hmm beni yanlış anlama ama tamamen iftira atıyorsun ve sadece ufak bir kızgınlık yüzünden
mapi çok uzun zaman önce sen bu arkadaş için hazırlamışsın ve mapi ona yollamışsın doğrumu doğru
aradan zaman geçiyor ve bu arkadaş sonunda server'ını açıyor ve sen bana ndn haber vermiyorsun diye kızıyorsun
olabilir haber vermemiş veya unutmuştur
her neyse şu an snn bu server'dan kazanılan paranın %50'sini istiyorsun ve bu server eğlence amaçlı açılmıştır ha kazancı olacaktır ve bu parayı makine için kullanacaktır dimi bunun kirası var veya ram alacaktır beleş değil dimi

eğer mantıklı bir açıklaman varsa buyur söyle

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
hmm beni yanlış anlama ama tamamen iftira atıyorsun ve sadece ufak bir kızgınlık yüzünden
mapi çok uzun zaman önce sen bu arkadaş için hazırlamışsın ve mapi ona yollamışsın doğrumu doğru
aradan zaman geçiyor ve bu arkadaş sonunda server'ını açıyor ve sen bana ndn haber vermiyorsun diye kızıyorsun
olabilir haber vermemiş veya unutmuştur
her neyse şu an snn bu server'dan kazanılan paranın %50'sini istiyorsun ve bu server eğlence amaçlı açılmıştır ha kazancı olacaktır ve bu parayı makine için kullanacaktır dimi bunun kirası var veya ram alacaktır beleş değil dimi

eğer mantıklı bir açıklaman varsa buyur söyle
birdaha sen benim yazdığım herhangi bir şeye cevap verme olayları çarpıtıp afedersin otu *** gösterip konuşuyorsun biz nasıl uzlaşıyoruz sen düşünemiyorsun anlamadım yani her ota atlama yani yuh dicem yakında otu sen anladın .

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
birdaha sen benim yazdığım herhangi bir şeye cevap verme olayları çarpıtıp afedersin otu *** gösterip konuşuyorsun biz nasıl uzlaşıyoruz sen düşünemiyorsun anlamadım yani her ota atlama yani yuh dicem yakında otu sen anladın .
-_-
ben sadece gördüğümü söyledim
madem sen haklısın bi önceki mesajlarını neden sildin ???

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
-_-
ben sadece gördüğümü söyledim
madem sen haklısın bi önceki mesajlarını neden sildin ???
dostum ben sadece görmesi gerekenlerin görmesini istiyorum gerisine gerek yok egoist veya etik olmayan davranışları pek sevmem kişiliğim böyle yani