I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
KAbul et forumda birçok haksızlık oluyo. Sanki forum açıldığından beri her uyarı alan esit bir bicimde almıs gibi konusmayın, sizin hata yapma gibi bir sansınız yok!
Ya eşit olursunuz yada logout tusu orada ekibini alır vede gidersin. @Ercan @tekno 51

Konu ilgi değil haksızlık ile ilgili. Kısaca bos yapma. Anlatabildim mi?
Ya bu neyin kafası? Yöneticiler de insan hata yapabilirler, onlar buranın yöneticileri, sen ise burada hiçbir işe yaramayan birisin. Beğenmiyorsanız, kusura bakmayın ama defolur gidersiniz.

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@tekno 51 abi benim anlamadığım şey; neden benim yan hesabım banlanıyo ? Neredeyse herkes uyarı yiyince yan hesap açıyor. @Jawsome mesela @Vienicome nin yan hesabı. Ayrıca bt_godda söylemişti geçenlerde; beğeni kasmamak için açabilirsiniz diye. Ayrıca ben forum destek kısmına bir konu açtım; neden cevap dahi verilmeden direk banlandı

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
KAbul et forumda birçok haksızlık oluyo. Sanki forum açıldığından beri her uyarı alan esit bir bicimde almıs gibi konusmayın, sizin hata yapma gibi bir sansınız yok!
Ya eşit olursunuz yada logout tusu orada ekibini alır vede gidersin. @Ercan @tekno 51

Adamlar bizim için uğraşıyor senin dediğin logout tuşuna basıp çıksa senin hala burda olman hata beğenmiyorsan sen bas o tuşa.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
@tekno 51 abi benim anlamadığım şey; neden benim yan hesabım banlanıyo ? Neredeyse herkes uyarı yiyince yan hesap açıyor. @Jawsome mesela @Vienicome nin yan hesabı. Ayrıca bt_godda söylemişti geçenlerde; beğeni kasmamak için açabilirsiniz diye. Ayrıca ben forum destek kısmına bir konu açtım; neden cevap dahi verilmeden direk banlandı
sayfalarca beğeniyi okuyamıyoruz eğer varsa bu tip bir durum rapor edilmiş

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Sen forumun en gıcık kişilerindensin biliyosun diymi. Sen çok işe yarayan birisin sonucta. Milleti azarlamaktan baska bi isin gücün yok salata.

Sen bana hata yap bi özür dileme bak nabıyom ben senin o kibirini.
Kes. Ve çık şu forumdan.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Sen forumun en gıcık kişilerindensin biliyosun diymi. Sen çok işe yarayan birisin sonucta. Milleti azarlamaktan baska bi isin gücün yok salata.

bekliyorum siz olmasanız da ben panele girip hesabı devre dışı bırakmayacak kadar olgunum tedbirimi de almak isterim ben de sizin hatanızı görmeden en iyisi kendiniz çıkın

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sayfalarca beğeniyi okuyamıyoruz eğer varsa bu tip bir durum rapor edilmiş
Ben neutrona söylemiştim. Minionreyiz KebabReyiz'in yan hesabı ve kendi mesajlarını beğeniyor diye. Ama neutron bana bunun sıkıntı çıkarmayacağını söylemişti. Bende buna binayen beğenmiştim.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi

Kendimi sevdirmek gibi bir amacım yok, hele ki senin gibi terbiyesiz birine. Ki uyarı almak için uğraşan, uyarı alınca sevinen bir fazlalığın bana gıcık demesi ise son derece ironik.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0

Boş yapma mı ? Ulan hırto,spam yap,konu hortlat,onu bunu cılkını çıkartana kadar kışkırt sonra 'BÜNÜ HÜKSÜSLÜK YÜPTÜLER HIĞĞĞUUuuı'
Biraz büyüyün birader,çok bir şey istemiyorum sadece bir kaç yaş.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Ben neutrona söylemiştim. Minionreyiz KebabReyiz'in yan hesabı ve kendi mesajlarını beğeniyor diye. Ama neutron bana bunun sıkıntı çıkarmayacağını söylemişti. Bende buna binayen beğenmiştim.
tamam yanlış yapan hata yapmayan %100 doğru olan dünyada kaç tane insan var bunu anlatmaya çalışıyorum neutron demiş ola bilir belkide oda emin değil di diyorum ki sen de şikayet et ben onlara işlem yapmayacağız demiyorum ki

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yav ben üye olduğumdan beri HAKSIZLIK YAPILDI HAKKIM ÇALINDI ADMİNLER GÖREVİNİ YAPMIYOR vs vs diye 394873 tane konu açılmıştır
Ama ne şansa 3 yıldır 3 istisna uyarı hariç tüm uyarılarıma kendim sebep oldum vede gereksiz yere ban yemedim (hort banında itraz filan etmişim zamanında ama takmayın daha kötüsünü hakediyordum o zaman*)
Yani bir tek banamı yapılmıyor bukadar deşhet vahşet uyarılar yada banlar :(

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
tamam yanlış yapan hata yapmayan %100 doğru olan dünyada kaç tane insan var bunu anlatmaya çalışıyorum neutron demiş ola bilir belkide oda emin değil di diyorum ki sen de şikayet et ben onlara işlem yapmayacağız demiyorum ki
Abi ben minion reyizide raporlamıştım zaten. Benim bu konuyu açmamın sebebi açtığım yeni hesapla bir konu açtım "Neden uyarısız ban yedim" diye. Adminler o konuya cevap dahi vermeden aynı gün içerisinde 2. kez banlandım. Bende 3. kez banlanmamak için konuyu forum desteğe değil buraya açtım. Ayrıca benimde açtığım konuda yanlışlarım hatalarım oldu; bunu kabul ediyorum. Ama hesabın sebeb dahi belirtilmeden 2 kere banlanması doğru değildi :(

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Abi ben minion reyizide raporlamıştım zaten. Benim bu konuyu açmamın sebebi açtığım yeni hesapla bir konu açtım "Neden uyarısız ban yedim" diye. Adminler o konuya cevap dahi vermeden aynı gün içerisinde 2. kez banlandım. Bende 3. kez banlanmamak için konuyu forum desteğe değil buraya açtım. Ayrıca benimde açtığım konuda yanlışlarım hatalarım oldu; bunu kabul ediyorum. Ama hesabın sebeb dahi belirtilmeden 2 kere banlanması doğru değildi :(
ne yapsalardı eve çicek mi göndersinler emin bey lütfen başka hesap açmayın diye beğeni raporunu görünce doğal olarak yasaklanmış umarım yeterince olayı açıklamışımdır maalesef çok fazla vaktim yok yapmam gereken işler var bu olay bence yeterince açıklığa kavuşturuldu gerekli açıklamaları yaptım kimseye kal yada git demiyorum kalacaksan kurala uyacaksın eğer şikayetin varsa olgun bir biçim de özel mesaj atacaksın gideceksen bu senin seçimin :şapka: