TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumdan iyice soğuyorum. Elvedam yakındır. Ne de olsa bir kişiden bir şey kaybetmezsiniz. Ne de olsa foruma yararlı birisi değilim zaten. İnsanlar, hata yapabilirler ama hatalarını düzeltmiyorlar. Adama konuyu hortlattın demek uyarı sebebi mi? Adam hortlatmaktan uyarı veriyo bana halbuki hortlatanı uyarmışım. O zaman da diyo ki rapor edildi medajı yasak. Ben rapor edildi yazmadım ki. Forum kurallarında bulunan mini moderatörlük kısmını uyguluyorum. Ve tepkimi belirtmeme rağmen uyarı geri çekilmiyor.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Forumdan iyice soğuyorum. Elvedam yakındır. Ne de olsa bir kişiden bir şey kaybetmezsiniz. Ne de olsa foruma yararlı birisi değilim zaten. İnsanlar, hata yapabilirler ama hatalarını düzeltmiyorlar. Adama konuyu hortlattın demek uyarı sebebi mi? Adam hortlatmaktan uyarı veriyo bana halbuki hortlatanı uyarmışım. O zaman da diyo ki rapor edildi medajı yasak. Ben rapor edildi yazmadım ki. Forum kurallarında bulunan mini moderatörlük kısmını uyguluyorum. Ve tepkimi belirtmeme rağmen uyarı geri çekilmiyor.

• Mini Moderatörlük
Mini-moderatörlük bir kural ihlali durumunda üyenin gönderisine ihlal ettiği kural hakkında bilgi yazmaktır. Eğer bir üye bir kuralı ihlal ettiyse (konunun yanlış yere açılması veya gerekli içeriğin olmaması gibi) diğer üyelerimizin hangi kuralı ihlal ettiğine ve bunu nasıl düzelteceğine dair üyenin konusuna mesaj yazması serbesttir. Uygun bir "Mini-moderatörlük" şu şekilde olmalıdır:
    • Hangi kuralın ihlal edildiğini açıklar
    • Gerektiğinde kural ihlalini nasıl düzeltebileceğini açıklar
    • "Rapor edildi", "Moderatörlere bildirdim" gibi mesajlar göndermez.
Daha sonra içeriği rapor etmelidir. Rapor etmeden "mini-moderatörlük" yapmak yasaktır.

"Mini-moderatörlük" mesajları ilgili bölüm moderatörü tarafından daha sonra kaldırılacaktır

arkadaşım burada diyor ki eski bir konuya mesaj gönderilince horttttt yazma şu an yaptığın forum kurallarınca aykırı uyarı ala bilirsin yaz bu kadar yorum yapacağını bir okuduğunu anla lütfen ya 2 kere 2 4 dür mantığı ile gitme 4 ama niye 4 mini moderatörlük yap ama niye yap hortlatılmış konuyu bir de sen niye gereksiz yere yorumluyorsun yorumlayacaksan orada yazdığı şekilde yorumla

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamın 2002 doğumlu olduğunu saklamak için bu kadar gereksizlik edebiyatı yapanı ilk defa sizde görüyorüm. Siz hayrola ya 2013 zamanlarında sizin esameniz okunmuyordu ne diye duygu sömürüsü yapıyorsunuz anlamıyorum. Şu an forumdan ayrılan kişi bugün Medusa'nın arabesk müziğini alın aşk şarkısı diye konu açan bir kişi ya ! Sevinmeniz gerek hala savunuyorsunuz.
Bize Öyle Açıkladı.Bana Kızacağına Git Arkadaşa Kız :sinirli:

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ne yapsalardı eve çicek mi göndersinler emin bey lütfen başka hesap açmayın diye beğeni raporunu görünce doğal olarak yasaklanmış umarım yeterince olayı açıklamışımdır maalesef çok fazla vaktim yok yapmam gereken işler var bu olay bence yeterince açıklığa kavuşturuldu gerekli açıklamaları yaptım kimseye kal yada git demiyorum kalacaksan kurala uyacaksın eğer şikayetin varsa olgun bir biçim de özel mesaj atacaksın gideceksen bu senin seçimin :şapka:
Abi ne yapmam gerekirdi ? DarkSun adlı hesabım banlandığında neden banlandığını bilmiyordum. Bu durumda ne yapmak mantıklı olurdu ? Yeni bir hesap açıp neden banlandığımı sormak. Değil mi ? Eminimki forumdaki herkes bunu yapardı. Ve bende yeni bir hesap açtım DarkSun2 adında. Ve o hesaplada forum destek kısmına bir konu açtım. "Neden DarkSun hesabı banlandı" diye. Başka ne yapabilirdim ki ? Sizinde dediğiniz gibi neden banlanmadığımı anlamadığım için forum destek kısmına konu açtım. Ama yöneticiler soruma cevap vermediniz hatta beni banladınız. Lakin ben darksun2 hesabında hiçbir kuralsızlık yapmamıştım. Neden onu banladınız ?
Suçlu birinin suçunu sormak suçmu ?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi ne yapmam gerekirdi ? DarkSun adlı hesabım banlandığında neden banlandığını bilmiyordum. Bu durumda ne yapmak mantıklı olurdu ? Yeni bir hesap açıp neden banlandığımı sormak. Değil mi ? Eminimki forumdaki herkes bunu yapardı. Ve bende yeni bir hesap açtım DarkSun2 adında. Ve o hesaplada forum destek kısmına bir konu açtım. "Neden DarkSun hesabı banlandı" diye. Başka ne yapabilirdim ki ? Sizinde dediğiniz gibi neden banlanmadığımı anlamadığım için forum destek kısmına konu açtım. Ama yöneticiler soruma cevap vermediniz hatta beni banladınız. Lakin ben darksun2 hesabında hiçbir kuralsızlık yapmamıştım. Neden onu banladınız ?
Suçlu birinin suçunu sormak suçmu ?
Yav boşver. Sorun sanırım bizde. İnsanlara yardımcı olmaya çalışanlar uyarı alırken, amaçları sadece eğlence, dalga olan kişiler devamlılığını sürdürüyor. Ben de iletişimde kalmak istediğim kişilerin skype vs. iletişim adreslerini aldıktan sonra by by diyeceğim. Yeni bir forum bulmak lazım. Forumlar eğlenceli oluyorlar. Tabi adaletli olurlarsa.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yav boşver. Sorun sanırım bizde. İnsanlara yardımcı olmaya çalışanlar uyarı alırken, amaçları sadece eğlence, dalga olan kişiler devamlılığını sürdürüyor. Ben de iletişimde kalmak istediğim kişilerin skype vs. iletişim adreslerini aldıktan sonra by by diyeceğim. Yeni bir forum bulmak lazım. Forumlar eğlenceli oluyorlar. Tabi adaletli olurlarsa.

Artık doğru düzgün forum kalmadı. Minecraft Türk en iyi seçenek var olanlardan. Özellikle programlama forumu hiç yok. Bir sürü forum araştırdım programlama ile ilgili hiçbiri aktif değil. Minecraft Türk'ün sadece programlama ile ilgilenen kitlesi diğer programlama forumlarından daha aktif sana öyle söyliyeyim.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık doğru düzgün forum kalmadı. Minecraft Türk en iyi seçenek var olanlardan. Özellikle programlama forumu hiç yok. Bir sürü forum araştırdım programlama ile ilgili hiçbiri aktif değil. Minecraft Türk'ün sadece programlama ile ilgilenen kitlesi diğer programlama forumlarından daha aktif sana öyle söyliyeyim.
Biz kuralım o zaman. Ciddiyim. MyBB ile kurarız. Hosting ve domain i başta ücretsiz alırız, büyüyünce reklamla gelen parayla hosting ve domaini alırız. Ama işte tutar mı bilmiyorum.,

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biz kuralım o zaman. Ciddiyim. MyBB ile kurarız. Hosting ve domain i başta ücretsiz alırız, büyüyünce reklamla gelen parayla hosting ve domaini alırız. Ama işte tutar mı bilmiyorum.,

Belirli bir kitle olursa olur. Yani programlama forumunun programlama forumu olabilmesi için en az 15 kişilik aktif kitle olması lazım forumda. Çünkü programlama sürekli paylaşım yapılan bir şeydir daha aktif bir şeydir. Forum havasına girebilmesi için 15 kişilik aktif kitle lazım en az.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Şimdi bakıyorum da arkadaşlar, @Vienicome 'un söylediği de fazlasıyla doğru ben ne ceza aldıysam kendi hatamdı. Öyle de bir tepki veriyorsunuz ki sanki idam edildiniz. Alt tarafı susturuldunuz birkaç günlüğüne. Hemen bir baş kaldırı, bu yaptığınız forumu kışkırtıyor bir bakıyorsunuz adaleti geç huzur kalmamış. Ne olurdu spam yapmasanız da böyle sorunlarla uğraşmasak? Ben bu hesapta 3 kez uyarı yedim, hiç böyle aksiyona girmeden özel konuşma ile hallettim, ikisinde craft_man ile, birinde ise uyarıyı veren moderatör ile(belki ismini vermem hoşuna gitmez) konuştum, bitti gitti.
Efe kardeşim, her yerde tahrik edici ve sinir bozucu mesajlarını görüyorum, şaşırmadım.
Emin kardeşim, kötü bir niyetin olmadığını biliyorum ama keşke kurallara biraz daha dikkat etseydin, sorununu yan hesap açmadan halletmeye çalışsaydın.

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şimdi bakıyorum da arkadaşlar, @Vienicome 'un söylediği de fazlasıyla doğru ben ne ceza aldıysam kendi hatamdı. Öyle de bir tepki veriyorsunuz ki sanki idam edildiniz. Alt tarafı susturuldunuz birkaç günlüğüne. Hemen bir baş kaldırı, bu yaptığınız forumu kışkırtıyor bir bakıyorsunuz adaleti geç huzur kalmamış. Ne olurdu spam yapmasanız da böyle sorunlarla uğraşmasak? Ben bu hesapta 3 kez uyarı yedim, hiç böyle aksiyona girmeden özel konuşma ile hallettim, ikisinde craft_man ile, birinde ise uyarıyı veren moderatör ile(belki ismini vermem hoşuna gitmez) konuştum, bitti gitti.
Efe kardeşim, her yerde tahrik edici ve sinir bozucu mesajlarını görüyorum, şaşırmadım.
Emin kardeşim, kötü bir niyetin olmadığını biliyorum ama keşke kurallara biraz daha dikkat etseydin, sorununu yan hesap açmadan halletmeye çalışsaydın.
Bende neden ban yediğimi anlasaydım yeni bir hesap açma gereksinimi duymazdım zaten. Ama sırf soru sormak için açtığım hesab banlanınca sinirlendim. Biraz sert bir tepki vermiş olabilirim.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Bende neden ban yediğimi anlasaydım yeni bir hesap açma gereksinimi duymazdım zaten. Ama sırf soru sormak için açtığım hesab banlanınca sinirlendim. Biraz sert bir tepki vermiş olabilirim.
Anlayabiliyorum aynı hatayı ben de yaptım(9 kez), bir sorun olmadı hala burdayım.

PatatoMan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
banada oldu olmaz mı şimdi bak bunun içinde mute yerim ama tekno abime laf yok o görevini iyi yapıyor ama moderatorler arızalı biraz servise göndermek lazım.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
banada oldu olmaz mı şimdi bak bunun içinde mute yerim ama tekno abime laf yok o görevini iyi yapıyor ama moderatorler arızalı biraz servise göndermek lazım.
Aynen Tekno abide sorun yok fakat modlar sıkıntı.
----------------------------------------------------------------------------------------
Şu mesajdan dolayı kışkırtma uyarısı yedim:
Off of bıktım şu hazırcılardan. Adam sırf bunu sormak için üye olmuş resmen. Diğer mesajları da başka istek skriptleri.
Bu kışkırtma mı ya?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne kadar tatava yaptınız arkadaş, bende uyarı yedim böyle saçma nedenlerle sorgulamıyorum. Kendimi acındırıp forumu bırakıyorum ayaklarıda yapmıyorum ? Bırakıyorsanız bırakın, yöneticiler uyardıysa gerekli bir şeyden dolayı uyarmıştır.
----

Efe2002ozyay nickinin neden 2002 olduğunu da baya iyi sallamışsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kendisi öyle söyledi. Biz sallamadık. Ayrıca o yalan söyleyecek biri değil. Yani bunu söylediyse bu doğrudur. 2002 doğumlu olması da beni rahatsız etmez ki değilmiş zaten, ben de 2001 doğumluyum, yazdım buraya, dalga geçecekseniz geçin umurumda da değil.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bu Forum Yöneticileri Yakın Arkadaşlarına İyi Davranıyorlar Diye Düşünüyorum.Sırf Birine''Sen Kimi Tröllüyorsun.Hadi Başkasını Kandır Yavrucak'' Dediğim İçin Susturuldum.Oysa ki Şuanda Forumda En Çok Uyarısı Olan Şahıs @AzlaazTR 19 Adet Uyarısı Var.10'u Bilgilendirme Ve Bir Kısmı Küfür ve Spam(Yanlış Hatırlıyor Olabilirim).Böyle İnsafsız Yöneticiler Olduktan Sonra Böyle Durumların Olması Çok Normal.Yani Birine 10-20 Adet Bilgilendirme Atarlar(Arkadaşlarına) Fakat Tanımadıkları Birine Acımasızlık Yaparak 10-20-30(Bu Daha Çıkıyor) Uyarı Puanı Atarlar.Böyle İnsafsızlık Görmedim.
Bu Arada Mesaj Yazanlara Geçmiş Olsun Şöyle Nefis Bir Soğuk Ban Tatlısı Yiyeceğiz..
Bu Arada @AzlaazTR 'yi İfşa Etmek Amaçlı Değildir.Örnek Verdim.Lütfen Alınmasın.Alındı ise Özür Dilerim.
@Zorinkun selam söyler. Aynı zamanda hepsi cidden normal uyarılarda çünkü pek kurallara uyumlu bi insan olduğum söylenemez tlfnla giriyorum