mahirekrem9

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Görüşürüz kardeşim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pinage

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Umarım bu konudan dolayı kimse mute yemez....

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu nedir ya? Adam resmen ilginçleştirmiş. Sanki tanrı da halkını bırakıp gidiyor :S. Kimsenin haksız uyarı aldığı yok, yazdığınız mesajlara dikkat edeceksiniz olay bundan ibaret. Kuralları bilmeden hata yapıp sonra da yöneticileri üzmek-sinirlendirmek için bunları yapmayın arkadaşlar hiç güzel şeyler değil bunlar. Şimdi geldi hiçbir şey bilmeden konuşuyor diyeceksiniz ama hiç de öyle değil durum belli.

E hadi küçük yanlışlıklar problemler oldu. Neden gidip de söylemiyorsunuz dostlar, hepsinin forumda profili var, iletişim adresleri var. O da olmadı başka hesaplarınız var, problemleri söyleyip birlikte çözebilirsiniz. Tartışma olmasın fikrimi belirtmek istedim, değişik bir konu olmuş.

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu nedir ya? Adam resmen ilginçleştirmiş. Sanki tanrı da halkını bırakıp gidiyor :S. Kimsenin haksız uyarı aldığı yok, yazdığınız mesajlara dikkat edeceksiniz olay bundan ibaret. Kuralları bilmeden hata yapıp sonra da yöneticileri üzmek-sinirlendirmek için bunları yapmayın arkadaşlar hiç güzel şeyler değil bunlar. Şimdi geldi hiçbir şey bilmeden konuşuyor diyeceksiniz ama hiç de öyle değil durum belli.

E hadi küçük yanlışlıklar problemler oldu. Neden gidip de söylemiyorsunuz dostlar, hepsinin forumda profili var, iletişim adresleri var. O da olmadı başka hesaplarınız var, problemleri söyleyip birlikte çözebilirsiniz. Tartışma olmasın fikrimi belirtmek istedim, değişik bir konu olmuş.
Yoo hayır kimse kusursuz değildir. Buradaki moderatörler de dahil. Geçmiş zamanlarda yer yer orantısız cezalar verildiği oldu, olmadı değil. Düşüncelerine saygı duyuyorum. Herhangi bir tartışma çıkmasınıda istemem. Fikir ayrılıkları her zaman için olacaktır, bu doğal. Ama "Kimsenin haksız uyarı aldığı yok" söylemine katılamıyorum. Bal gibide alınıyor çünkü. Saygılar kardeşim