umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abi gidiyosanız gidin açıklama yapmaya lüzum yok yani

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2002 doğumlu birinin eskilikten bahsetmesi... Kaba etimle bile gülmem bu mesaja.
O 2002 Doğumlu Değil.2000 Doğumlu.2002 Olmasının Bir Anlamı Var.
2=Bir Arkadaşı İle Kendisi 0=Ayrılık(Arkadaşı Taşınır) 0=Arkadaşından Ayrılır 2=Tekrar Onla Olmak İstediği Günleri Düşünür..

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Aralar herkes Forumu Bırakıyor

EminGider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım buradaki uyarılarda bir yanlışlık yok her şeye uyarı adım başı uyarı gibi düşünenler bizde düzeni sağlamak zorundayız bu yüzden kim olursa olsun uyarılarda eşitlik sağlanmalı yoksa forum çöplüğe döner ha özel bir durum vardır yanlış yapıldığını düşünüyorsun dur olur biz de insanız robot değiliz ki herkes hata yapa bilir hakkını ara böyle bırakıyorum diyorsun ne deyim ben sana kal yada git diyemem seçim senin biz burda düzgün bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz uyarının da amacı uyarıdır manasını o davranışı bir daha göstermedir hata 1 kez yapılır tamam bilmiyor deriz 2 yapılır unutmuştur deriz 3.4 artık keyif amaçlı yapılmaya başlıyor ne dir bu herkes bi spam konu baltalama durduk yere millete uyma amacında hiç mi görmüyor forum kurallarını hal böyle olunca bizde işlem yapmak zorundayız her şey karşılıklı olmak zorunda kitle birbirinin yaptığından iye örnekler çıkartmalı ki moderatör de o aracı çok nadir kullanmalı ama durum öyle değil adam küfürden uyarı almış 3.4 defa aynı uyarıyı alıyor bizim de bir oteritemiz olmalı önüne gelene sen tanıdık sın geç diyemeyiz ki bir de şu açıdan düşün benim gibi vakit ayırıp sana açıklama yapmaz herkes amacım o vıp lerden para kazanıp cebime indirmek değil çok şükür durumum bu kadar aciz değil ben o bağışlar ile sunucu kirası veriyorum eklenti alıyorum gidip eve ekmek almıyorum seçim senin kalmak yada gitmek senin kararın Sıfırdan başlamak, temiz bir sayfa açmak için sahip olduğumuz pek çok şeyin sağlamasını yeniden yapmalıyız. :şapka:
Ben @EminGny uyarı aldığım için @DarkSun adında bit hesap açtım. Normal bir şekilde forumda takılırken birden banlandım. Uyarı yemedim Banlandım Sonrasında ise @DarkSun2 adında bir hesap açtım ve ordanda forum destek kısmına konu açtım; "Neden banlandım" diye. Ve o hesabı daha kullanmadan, sebeb dahi belirtmeden banlandım. Hemde hiçbir şey yapmamışken !
?

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Ben @EminGny uyarı aldığım için @DarkSun adında bit hesap açtım. Normal bir şekilde forumda takılırken birden banlandım. Uyarı yemedim Banlandım Sonrasında ise @DarkSun2 adında bir hesap açtım ve ordanda forum destek kısmına konu açtım; "Neden banlandım" diye. Ve o hesabı daha kullanmadan, sebeb dahi belirtmeden banlandım. Hemde hiçbir şey yapmamışken !
?
bisküvi ister misin ?

abenzu(yeni)

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumun tadı üyelerle var. Ayrılmak yerine sadece etiketlendiğiniz konulara baksanız? Bu gidişle foruma girmeme gerek kalmayacak.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Uyarılar kısmında neden susturulduğun ve banlandığın yazıyor zaten. Yeni hesap açmanızın manası ne bilmiyorum.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitmene gerçekten çok sevindim. Sürekli "hentaü gral yeeee" kafasında gezen biriydin. Aynı şekilde raple gereksiz bir uğraşın vardı. Emin ol, yeraltı senin gibi dinleyicilerden kurtulmak istiyordur belki onların da isteğini yerine getirirsin, forumun isteğini yerine getirdiğin gibi.

Görüşmemek üzere.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanları tanımdan yargılamayın lütfen. Aksine tüm mesajları yararlı. Forumda haksızlık bol, bu gidişle ben de bırakacağım. Adam konuyu hortlatmış, hort diye uyarıyorum, uyarı alıyorum. Halbuki açın bakın kurallara, mini moderatörlük diye bir kısım var. Daha yöneticiler kuralları bilmiyor. Allah aşkına, adam skript istemiş, ben de hazırcısın, emeğinle yapmaya çalış, takıldığın kısma yardım ederiz gibi bir şey dedim huzursuzluktan uyarı aldım. Daha çok şey yazacağım fakat bilgisayarda değilim. Skype adresini göremedim. Bana öm. ile atar mısın? Yakında ben de elveda diyeceğim. İnsanlara yardım etmeye, eğlenmeye çalışırken bum! Ban yiyoruz lönk diye.

Keşke, geri döner nasıl olsa diyebilsem. Ama efe sözünden dönmez maalesef :/ Bunu biliyorum.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
?
ama bak eminciğim kendin diyorsun uyarı alınca hesap açtım diye biz susturulma sistemini susturulan yeni üyelik açsın diye getirmedik :)

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Aynen bu aralar çok oluyor. Daha dün bir uyarı yedim yanlış uyarı atmış geri aldı sonra. Sıkı disiplin yerine döndü bir anda forum.