[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucumuzda bir kütüphane sistemi oluturmak isityoruz mesela bi krallığın insanı bir kitap yazıcak okuma kitbı hikaye kitabu roman fln bunu kralına vericek kral ona karşılık kitabın güzelliğine bağlı para vericek ve kral bu kitabı kütüphanede satışa çıkartıcak nasıl bi fikir türkiyede bir ilk olur gliba
Daha önce de dedim, bence gayet güzel olur ama tarih kitabı veya sunucu rehber kitabı da yazılabilsin. (Hawaililer hemen büyü ve din kitabı yazarlar [emoji1])

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazabilir bence ünvanı bilge olan falan [emoji4]
bunu serverdada bna sorumuştun bn zannettim krallar yazıcak kitabı zannttim geçiştirdim anlamamıştım yani önceden bu arada fikrini beğendim uyguluyacağım[DOUBLEPOST=1431359193,1431337325][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar sonunda paliler bitti şimdi hawaililer kaldı hawaililer yakında biticek başladık bile bi tek köpek balıklaıyla ortak ülke kaldı oda bitince buildimiz biticek

AnılcanTtk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ateist Olmama Rağmen Hawaiilere Geçiceğim Server Baya Op Olucak

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir arkadaşımın yardımıyla hawaililerin zeplinini bitirdik arkadaş acayip iyi yaptı en iyi yapı o galiba. Bu arada server yakında açılıcaktır build nerdeyse bitti

AnılcanTtk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Ahmetreyiz18 birde senden bir isteğim olucak hani hawaiilerin kraliçesi var kralıda olamaz mı palilerin kraliçesi falan