[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklemekten Sıkılırken İntihar Etti.(zRedDragon)

Sıkılmaktan İntihar Etmeden Önce Yazıldı....

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün tuvalette bi karar aldım (beynim orda çalışıo en çok :D) artık bi ırkın sadece bi bölgesi olmucak o ırka vergi veren köyler tekneler fln olucak mesela paliler çevredek köylerine giderek oralardan vergiler alıcaklar fakat tabii ki o köyleri korumaları gerekiyor... He bide kısa not : Köylerde meslek yapıcakar mesela yeraltı c leri o köylerdeki maden alanlarından kasılabiecekler tabi iyi koruyup başkalarına kaptırmadılarsa...[DOUBLEPOST=1431801574,1431801534][/DOUBLEPOST]
Yok Dur Dur Sakın Haa Kapatayım Deme ! :D
Vay Dirildi :D

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmet Kardeşim Bişi Atıştırırken Lavabodan Bahsetmen Gerekli miydi -,- Sayende 2 Tl Çöpe Gitti -,-

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Sansürlemeyi Silmeni Öneririm Yoksa Adminler Uyarı Verebilir.[DOUBLEPOST=1431801955,1431801925][/DOUBLEPOST]Ne Yediğimi Boşver.Şimdi Sinirden Seni Yiyicem.
Sakın Kaçim Deme Gel Buraya :D

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O Sansürlemeyi Silmeni Öneririm Yoksa Adminler Uyarı Verebilir.[DOUBLEPOST=1431801955,1431801925][/DOUBLEPOST]Ne Yediğimi Boşver.Şimdi Sinirden Seni Yiyicem.
Sakın Kaçim Deme Gel Buraya :D
Snasürlemeyi bn yaptım da yinede kaldırım la ne yapçakları belli olmaz bide yime bnii

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gel Buraya.Aaa Yerde Anne Terliği.Acaba 12 den Vurabilirmiyim ?
Haydi ... veee GOLLL :D Tam 12 den HEADSHOT !

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha Birde Şöyle Bişi Ekleseniz Fena Olmaz.Ben Hawailerdenim Diyelim.Şimdi Ben Classdan Buz Büyücüsünü Seçtim Diyelim.Tipi Rüzgarı Adlı Bir Güç Olsun Asada.Tipi Rüzgarı Rakibine 15 sn Boyunca Yavaşlık ve 5 sn Boyunca Körlük Versin.Ben Sonra Başka Güçler Açabiliyim.Örn 15 Seviye İlk Yardım.İlk Yardım : Takım Arkadaşına veya Kendisine 5 Can Basar.(2 Raund Boyunca Etkilidir)25. Seviye Parlak Sabah :Takım Arkadaşları ve Kendisine 10 Kalp Can Basar.(2 Raund Boyunca Etkilidir.) 30. Seviye Şimşek :Rakibine Şimşek Çaktırır ve Defans Düşüşü I,Saldırı Azalması I,KörlükII Verir.Rakibinden 2 Kalp Can Çalar.(Düşen Şimşek Öldürmez.)

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha Birde Şöyle Bişi Ekleseniz Fena Olmaz.Ben Hawailerdenim Diyelim.Şimdi Ben Classdan Buz Büyücüsünü Seçtim Diyelim.Tipi Rüzgarı Adlı Bir Güç Olsun Asada.Tipi Rüzgarı Rakibine 15 sn Boyunca Yavaşlık ve 5 sn Boyunca Körlük Versin.Ben Sonra Başka Güçler Açabiliyim.Örn 15 Seviye İlk Yardım.İlk Yardım : Takım Arkadaşına veya Kendisine 5 Can Basar.(2 Raund Boyunca Etkilidir)25. Seviye Parlak Sabah :Takım Arkadaşları ve Kendisine 10 Kalp Can Basar.(2 Raund Boyunca Etkilidir.) 30. Seviye Şimşek :Rakibine Şimşek Çaktırır ve Defans Düşüşü I,Saldırı Azalması I,KörlükII Verir.Rakibinden 2 Kalp Can Çalar.(Düşen Şimşek Öldürmez.)
Aga o kadar pro değilim yapacağım şu rpg itemsi kullanarak buz atan şimşek atan asalar yapmak o senin dediğini yapmayı bilmiorum belki serveri açtıktan sonra yapabilirm düşünürüm yani çünkü hawaililerin üstünde fazla durmuycam zaten herkes seçebilir uçuolar zaten

lencls

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bitmesine ne kadar kaldı ya :((((((((( ffffff