[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Hassssan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla çok güzel olucak özellikle beyaz insanların OrAmirali olmak :D
Özel ismimi de CaptainCold yapmayı düşünüyorum.
Sizce nasıl bir isim ?

Eğer derseniz zaten belli diye o belli olan adam benim.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
valla çok güzel olucak özellikle beyaz insanların OrAmirali olmak :D
Özel ismimi de CaptainCold yapmayı düşünüyorum.
Sizce nasıl bir isim ?

Eğer derseniz zaten belli diye o belli olan adam benim.
vayy reis sen buralara gelirmiydin la

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmet Kardes Class Değisimi Olmasın Orneğin : Ben Buyucuyum.Simdi İlk Bas Gelen Özellik Simsek Caktırma.Asayı Alıp Yere Fln Vurunca Simsek Caksın.2 Özellik Can Basma Gibi Seyler Yaparsan Guzel Olur.[DOUBLEPOST=1430410351,1430410128][/DOUBLEPOST]Edit :Buyu Kitabı Olsun Bi Tane İste NPC Den Su Buyu Özelliği Sayfasını Satın Alalım Ve Onu Kitaptan Seçince Asa Onu Yapsın.Olmaz mı ?[DOUBLEPOST=1430410434][/DOUBLEPOST]Beni Hawai Kralı veya Kraliçesi ( xD) Yaparsan Sevinirim :) :D

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahmet Kardes Class Değisimi Olmasın Orneğin : Ben Buyucuyum.Simdi İlk Bas Gelen Özellik Simsek Caktırma.Asayı Alıp Yere Fln Vurunca Simsek Caksın.2 Özellik Can Basma Gibi Seyler Yaparsan Guzel Olur.[DOUBLEPOST=1430410351,1430410128][/DOUBLEPOST]Edit :Buyu Kitabı Olsun Bi Tane İste NPC Den Su Buyu Özelliği Sayfasını Satın Alalım Ve Onu Kitaptan Seçince Asa Onu Yapsın.Olmaz mı ?[DOUBLEPOST=1430410434][/DOUBLEPOST]Beni Hawai Kralı veya Kraliçesi ( xD) Yaparsan Sevinirim :) :D
kardeş bi konuya bakarsan paralı olaiblir krallıklar çünkü onlara özel kitler vericez

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
olsun nolur kardeş Tester al bı bakıyım serverıne

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tmm aga ileride düşünürüm şu an serveri ayarlıyorum essentials plugini bozukmuş 1.8 de çalışmıomuş galiba[DOUBLEPOST=1430420381,1430419691][/DOUBLEPOST]Mapde Gezerken... Şaşırtıcı.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
arayüz kötü olmuş ilk baktığımda 10dk oynayıp sıkılıcam gibi geliyor