[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne dersiniz belki serverimize birahane yaparız?

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-Konu Güncellendi- Hikayeler , meslek sistemleri nerdeyse her şey güncellendi . Ticaret Ssitemi eklendi.[DOUBLEPOST=1431007326,1430755810][/DOUBLEPOST]ARKADAŞLAR BÜYÜK BİR HIZLA BUİLDİMİZE DEVAM EDİYORUZ BEYAZ İNSAN VE YERALTI CANAVARLARININ YERİ NERDEYSE TAMAM. BU ARADA SERVERA YETKİLİ ALIMLARIMIZ VAR BUİLDER OLABİLİR. YARDIMI DOKUNURSA KRALLIK VEREBİLİRİM . BİLGİNİZE ...

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence baya iyi olcak gibi görünüyor. (ben köpekbalığı olurum kesin.En şekil mekan onlarda)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Yardım Edebilirim Build Konusunda.Orta Seviye Builderim.Özelden veya Konudan Skype Verirsen Konuşuruz.

Azrail

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Köpekbalıklarına girebilir miyim nolur swyi aç

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Köpekbalıklarına girebilir miyim nolur swyi aç
kardeş o kadar kolay deil ya daha merkez köyü yapıcaz arenalar fln daaa çok işimiz var 5 tane krallık yapmak çok da olay deil[DOUBLEPOST=1431255670,1431255111][/DOUBLEPOST]Köpek balıklarından çok ümitli değildim kimse gelmez diyordum baktım herkes onu istiyoo :D
Bu arada classlar belirlendi özelliklerini söyleyiym
Hawaililer: Orta
Beyaz İnsanlar: Orta
Paliler: Orta
Köpek Balıkları: Saldırı
Yeraltı Canavarları: Zır Ağırlıklı Olacak

Azrail

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Özür Dilerim isterseniz bazı yerlerde yardım edebilirim?

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sunucumuzda bir kütüphane sistemi oluturmak isityoruz mesela bi krallığın insanı bir kitap yazıcak okuma kitbı hikaye kitabu roman fln bunu kralına vericek kral ona karşılık kitabın güzelliğine bağlı para vericek ve kral bu kitabı kütüphanede satışa çıkartıcak nasıl bi fikir türkiyede bir ilk olur gliba