1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

mrcrpz01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya adam salıyo abi ya he bende dün notch u götdüm sora gökten xzenbilli amca bi beast boy indiridi oturduk çay içtik sora herobtine geldi bana dalmaya calisiti notch da ona çakamerikataşı ve çelik bloğu attı dmek gibi bir şey oluyo inanmayın böylelerine
Notch'u ne yaptın ? :D
Edit:Sen notch un yanında ne oldun ? :D

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrine gelsede onunla uğraşsam alpha da ne güzel onunla oynaşıyoduk :D bi gün o beni yakiyodu bi gün ben :D herobrine ile kankayiz ölümüne :D respawn olmasa bu değişirdi tabi D:eqweqwe

gwero67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaslar herobrine sizsiniz ole bi mob yok sadece sizsiniz herobrine canavarlarla ilgili bi yazilim siz merkez nokta olmak uzere etrafinizdan belli bi uzakliga kadar canavar doguyor mesela mapin bi ucunda canavar yoktur sadece sizin etrafinizda vardir herobrine bu iste ornek verelim bi gece uyuyun uyandiinizda evinizin etrafinda kemik zombi eti fln bulabilirsiniz ama belli bi mesafe ilerledikten sonra goremezsiniz cunku orda canavar yoktur sizin ilerlemenize bagli bi seydir

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaslar herobrine sizsiniz ole bi mob yok sadece sizsiniz herobrine canavarlarla ilgili bi yazilim siz merkez nokta olmak uzere etrafinizdan belli bi uzakliga kadar canavar doguyor mesela mapin bi ucunda canavar yoktur sadece sizin etrafinizda vardir herobrine bu iste ornek verelim bi gece uyuyun uyandiinizda evinizin etrafinda kemik zombi eti fln bulabilirsiniz ama belli bi mesafe ilerledikten sonra goremezsiniz cunku orda canavar yoktur sizin ilerlemenize bagli bi seydir
bak bunu konuyu hiç düşünmemiştim aslaında steve olsaydı gerçekte zaten öldüğünde herobrine na dönüşürdü :D

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar aynen korkmanıza gerek yok onlar ambience sesleri inanmazsanız araya %appdata% yazın sonra resources miydi neydi ona basın sonra oraları araştırın ambience göreceksiniz cave yazar zaten.:D