1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş birincisi sen ne sallıyorsun? ikincisi soartex fanver texture pack kullansanda bir sey degismez

ayrıca dikkat edersen ben belki dedim aslında HCKER düşüncesi benim için %25 bir ihtimal size katılıyorum
%25 bir HCKER %50 herobrine yok %25 çok nadir düşüncem budur sallamıyorum

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine'in oyunda kendiliginden spawn olma birde ustune seni bulma ihtimali %-1.Hcker olma ihtimali cok kucuk.Geriye tek bir secenek kaliyor o da herobrine yok.(henuz)
bak arkadaşım herobrine vardır istersen kanıtlıyım youtube herobrine is real dersen herobrine nın gercek oldugunu ögrenirsin

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben gördüm 1.4.6 oynuyorum evimin etrafına tabelalar yerleştiriyor üzeinde adım filan yazıyor ama ingilizce

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şarkı vardı ha şöyleydi (atmaaaa atmaaaaaa atmaaaaaa atmaaaa)idi

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizde oyunu testereye çevirdiniz pes doğrusu:bored:

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ya nedir bu herobrine olayı? Sanki ekrandan çıkıp size saldıracak valla gülüyorum bu olaylara.

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kare kafalı bi adamdan korkuyorsanız pes artık. en iyisi siz minecraftı bırakın:)
oyunu resmen korku filmine çevirdiniz. hem oyuna yeni başlayanlarıda korkutuyosunuz. herobrine hikayeleri yüzünden oyuna başlamadan bırakan çok kişi gördüm ben.

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
kare kafalı bi adamdan korkuyorsanız pes artık. en iyisi siz minecraftı bırakın:)
oyunu resmen korku filmine çevirdiniz. hem oyuna yeni başlayanlarıda korkutuyosunuz. herobrine hikayeleri yüzünden oyuna başlamadan bırakan çok kişi gördüm ben.
bak kardeşim ilk önce kare dediğin adam seni korkudan uyutmaz.ve herobrine öyle kare kafalı diyip geçicek bir adamda değildir.