1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

mrcrpz01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Soruya Gerçek Bi Cevap Verebilmek İçin Wikiyi Ve Minecraft Dosyalarini Didik Didik Araştirdim

@jeb_ Maybe you guys should add a mob to the nether. Its a ghost but it looks simular to your character. It can act simular to the enderman

Ve Wikide Buna Rastladim Herobrine netherde moblarin siz olmadan ve siz olmadan worldun generate olmasini saglior+end dede bu islem
gerceklesior normal world de de aynisi oluyor yani söylede diyebiliriz moblarin hareketlerini denemek icin ve worldun buglanmamasi icin yaratilmis bi mobdur [Not: ilk ciktigi sürümde iken herobrine bu ise yariordu]
Sonraki Sürümlerde Herobrine Saldirgan Mob Olarak Kullanildi Ama Sadece 1.6.6 ya kadar ondan sonra wikide gezerken yine @Notch Ok ok. In tutta onestà, Herobrine non è mai esistito. E' solo una leggenda messa in giro da qualcuno su cui hanno creato poi una mod.
Bu sürümden Sonra Herobrine Sadece Modla Geliyor Demek istiyor

Yani Korkmaniza gerek yok %appdata% da da herobrine hakkinda hicbir dosya yok
KAYNAK
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine/it
1.6.6 dan sonra da var nedense ? Full versionda kaldırıldı.Sadece dünyada bulunmuyor 1.6.6 dan sonra

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar aynen korkmanıza gerek yok onlar ambience sesleri inanmazsanız araya %appdata% yazın sonra resources miydi neydi ona basın sonra oraları araştırın ambience göreceksiniz cave yazar zaten.:D
kardeş sırf orda yok diye olmaması mı gerekiyo? belki kodlama dır nerden bilcen?

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ne konuymuş arkadaş:) kaç gündür bitmek bilmedi. admin yada moderatör arkadaşlar sağlam bi yorum yazmadan bu konu bitmez:)

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim aklımda şöyle bir fikir var herobrine oyunda rastgele çıkıyor herkes herobrine den birbirini yiyor

Creeper35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O kadar emin anlatıyorsunuz ki görende Notch'un kankası sanacak.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi belki siz haklısınızdır belki de HCKER diye bir şey duymamışsınızdır nerden bilim yanlış anlamayın.
ayrıca yanılıyor olabilirim ama SOARTEX FANVER texture packinde karakterimiz STEVE daha çok bir ormancıya benziyor (kareli kahverengi gömlek)
acaba herobrine da onun gibi değişiyor mu? ne de olsa herobrine STEVE skini üzerine yapılmıştır.
o hcker de h ile c arasında a olacak öyle yazmasam siliniyodu ben de böyle değiştirdim

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi belki siz haklısınızdır belki de HCKER diye bir şey duymamışsınızdır nerden bilim yanlış anlamayın.
ayrıca yanılıyor olabilirim ama SOARTEX FANVER texture packinde karakterimiz STEVE daha çok bir ormancıya benziyor (kareli kahverengi gömlek)
acaba herobrine da onun gibi değişiyor mu? ne de olsa herobrine STEVE skini üzerine yapılmıştır.
o hcker de h ile c arasında a olacak öyle yazmasam siliniyodu ben de böyle değiştirdim
kardeş birincisi sen ne sallıyorsun? ikincisi soartex fanver texture pack kullansanda bir sey degismez