1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

troll face

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine belki (ama BELKİ!!) oyunda bir süre olmuş olabilir ilk fotoğrafla ilgili fikrim adam çok eski bir versiyon oynuyor
2.si ise bir resim yani tablo mte (minecraft texturepack editor) ile yapılabilir
3.ise tamamiyle bir mod
NOKTA!!!
Not:herobrine'yi çok abarttınız gösterin kendi survival fotonuzuda görek bizde :) :mad:

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine belki (ama BELKİ!!) oyunda bir süre olmuş olabilir ilk fotoğrafla ilgili fikrim adam çok eski bir versiyon oynuyor
2.si ise bir resim yani tablo mte (minecraft texturepack editor) ile yapılabilir
3.ise tamamiyle bir mod
NOKTA!!!
Not:herobrine'yi çok abarttınız gösterin kendi survival fotonuzuda görek bizde :) :mad:

1.adam eski versiyon oynuyo olabilir ama yinede bu herobrine var demek
2.bu texture pack değil bu resmin çekim kalitesinden olan bir şey
3.tamamiyle bir mod olduğunu nerden biliyon hic bir mod olduğunu göstercek birsey yok ortada

Crosbyy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve Desciription kısmında yazanlar:
Everyone knows it's fake, it's video editting with adobe CS5 - Not a MOD - This video was something I WISH was in Minecraft. Power to the dreamer! BTW This was my last SD video. yani bu video FAKE !!!!
herobrine gelince sandalyeden düstüm :D

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine 1.4.7 Modsuz Çıkmıyor Ühühühüühüh Herobrineeeeee Açaydım Gollarımı Gitme Diyeydim

Skeleton55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
qandırdım tatlı yarim sonunda cılgın sözlerle qandırdım sonundagüzel ozgurluk oyun... diyo geri yoh ama komıktı

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler bence bu herobrine idası oyunun daha fazla oynanması ve merak edilmesi icin yaılan bisey ama gecen ben mapım da düz yürüyodum birden nehter portalındaki gibi bir palama ile hakın rahmetine kavustum

fire98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır yanlıs yazmısım:) nehter portalinda girerken pembe mavi bir yer oluyo ya öyle bi parlama oldu sonra bem rahmetli steve nasıl biliridik