1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

mrcrpz01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine diye bir şey yoktur.Ve olmayacaktır.Herobrine sadece beta aşamasındayken yaratıkların hareketlerini denemek için kullanıldı.
Evet Herobrine diye bir şey yok.Hatırlarsanız Human mobu vardı.Kolları falan hep Herobrine gibi duruyordu.Işte Herobrine diye bir şey yok sadece human mobunun skinin değiştirilmiş hali şimdi Herobrine var diyinde görelim.

metekral

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
doğru bilgi herobrine 1.4.5 de silindi ve artık yok alpha ve beta da oynuyorsanız oyunu bırakmanızı tercih ederim herobrine Notch un yanlışlıla bulduğu bişidir 1.4.4 ve 1.4.5 te hem düzenlenmiş hemde herobrine silinmiştir . notch 1.2.5 ten 1.4.5 kadar herobrine i silmeye çalişyordu galiba başardı.

ezikleriezen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft'daki bizden bile daha akıllı tek yaratık Herobrine'dır.O ölümsüzdür çünkü ölüdür.Kendini senin şekline dönüştürebilir.Evine tehdit yazıları ve korkunç yazılar bırakır.Seni tuzaklarla avlar.O MOD YÜKLEMEDEN DE VARDIR!!!

Valla kendim herobrineymiş gibi yazdım yaa:roflmao::D:exhausted: Aldırmayın modda bile zor bulunuyoo

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya adam salıyo abi ya he bende dün notch u götdüm sora gökten xzenbilli amca bi beast boy indiridi oturduk çay içtik sora herobtine geldi bana dalmaya calisiti notch da ona çakamerikataşı ve çelik bloğu attı dmek gibi bir şey oluyo inanmayın böylelerine

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya adam salıyo abi ya he bende dün notch u götdüm sora gökten xzenbilli amca bi beast boy indiridi oturduk çay içtik sora herobtine geldi bana dalmaya calisiti notch da ona çak***taşı ve çelik bloğu attı dmek gibi bir şey oluyo inanmayın böylelerine
doğrru ya ben de michael jacksonım