[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nickim BayDomuz
ilgilenirseniz sevinirim

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel++++

vHERENv

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben yaklaşık 2 ay önce server da oynamıştım ve itemlerim ve rütbem gidince acaip sinirlenip sw yi bırakmıştım. Üstüne üstlük birçok ta iğneleyici yazı yazmıştım. 2 ay önce sw bunları hak ediyordu çünkü her şey bozulmuştu. Yedekleme sistemi de yoktu.(Şimdi var mı bilemiyorum)Fakat bakıyorum sw baya iyileşmiş. Bekle beni Tartarus ben geliyorum !!! ( Edit bu arada o kötü anımdan dolayı ve oto ban isteminin mallığından 2 puan kırdım 1/3)

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben yaklaşık 2 ay önce server da oynamıştım ve itemlerim ve rütbem gidince acaip sinirlenip sw yi bırakmıştım. Üstüne üstlük birçok ta iğneleyici yazı yazmıştım. 2 ay önce sw bunları hak ediyordu çünkü her şey bozulmuştu. Yedekleme sistemi de yoktu.(Şimdi var mı bilemiyorum)Fakat bakıyorum sw baya iyileşmiş. Bekle beni Tartarus ben geliyorum !!! ( Edit bu arada o kötü anımdan dolayı ve oto ban isteminin mallığından 2 puan kırdım 1/3)
sen kimsin lo 2 ay önce bende vardım

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler adminlerle çok takılın arkadaş olun size iyi davranılar bana yaptıkları gibi, ama bierden sorna hakkınızda yalan söyleyip insanlara sizi kötü gösterirler

server iyi değil :) clorka hesabım durduk yere IP ban yedi :)

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel ++++

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yenilikleriyle bizi şaşırtmaya devam ediyorsunuz.

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sebebsiz yere IP ban yedim saçma bi sw 1/3

sadasd

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nie gidiom sanane

newlere bak bana kafa tutuolar

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nie gidiom sanane

newlere bak bana kafa tutuolar

"New" dediklerin Oyuna yeni başlayanlar yada Servere yeni başlıyanlar olmalı onlar insan değilmi? eger onlar inssan değil"ise Senin ne oldugun belli...

arkadaşlar Bu herif Hile açmış ve Adminlerde farkedince Ban yemiş ve Diger serverlerde çözdüm bunu.... İtiraz ediyor inanmayın...

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"New" dediklerin Oyuna yeni başlayanlar yada Servere yeni başlıyanlar olmalı onlar insan değilmi? eger onlar inssan değil"ise Senin ne oldugun belli...

arkadaşlar Bu herif Hile açmış ve Adminlerde farkedince Ban yemiş ve Diger serverlerde çözdüm bunu.... İtiraz ediyor inanmayın...
kafa yok sende başka sw de hile oldugumu sanıosun blki sende lag var havada gözüküom ? bilemessin ve tartarusda bn hiçbizaman hack kullanmadım metehan abiyle skypede görüsüoz hergün ekran paylasımıda yapıom adam görüo ne var ne yok metehan abi gene yalancılık yapmassa sorabilirsin...

Eğer bu kadar "troll"lemek istiyorsan bir facebook grubuna gidebilirsin değil mi?
kimi trollemisim ? bn doğruları söylerim

samet2000

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir yardım etseniz unknown host hatası alıyorum.Bu arada new falan diyosun da foruma kayıt tarihin her şeyi anlatıyo