[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam ın bintane işi var sizlemi ilgilencek girin oynayın bir bug veya hata görürseniz forumdan msg atın Şifreniz kaybolursa msg atın adam yardımcı oluyor daha ne istiyorsun sen ?

onurw58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam bana bir yardım et ben kalws o sw de tek bir hack kullanmamama rağmen sw oto ban attı benim hack olmadığımı birçok kişi biliyor bide pose titan + minas titan kask ile çok hızlı koşuyodu taki o koruma sistemi gelene kadar koştuğunda bile geri atıyo o koruma spawnda koşamıyoz bile ayrıca banımın açılmasını ve korumanın düzeltilmesini istiyorum birçok kişiden çok emeğim vardı benim o sw de berbat bir koruma sistemi için bütün emeğimin gitmesini istemiyorum ha hack değilde macrosun diosan ben bu mouseyi 8.50 tl ye aldım ne macrosu ayrıca şu lanetli kasadan sağdece kadim itemler çıksın milleti hüsrana uğratıyor şimdi değil ama ilerde birço kişi 1200 sutaşı harcayıpda 300 sutaşına yapılacak itemi alınca sw yi bırakır (bana bile neredeyse aynısı oluyodu olympus titan çıktı hayata küstüm) bu anlattığım şeyler sağdece 3 günün nefreti yoksa sw harika idi ama çok dengesiz oldu birçok arkadaşım gitti eskilerden 3-4 kişi kaldık sw nin dengesizlik sistemi yüzünden eskiden sağde ve iyidi bukadar olayda sonra bide banim açılıp itemlerim giderse hiç şaşmayın bu 3 talebimin gözden geçirilip bana bilgi verilmesini arz ederim

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam bana bir yardım et ben kalws o sw de tek bir hack kullanmamama rağmen sw oto ban attı benim hack olmadığımı birçok kişi biliyor bide pose titan + minas titan kask ile çok hızlı koşuyodu taki o koruma sistemi gelene kadar koştuğunda bile geri atıyo o koruma spawnda koşamıyoz bile ayrıca banımın açılmasını ve korumanın düzeltilmesini istiyorum birçok kişiden çok emeğim vardı benim o sw de berbat bir koruma sistemi için bütün emeğimin gitmesini istemiyorum ha hack değilde macrosun diosan ben bu mouseyi 8.50 tl ye aldım ne macrosu ayrıca şu lanetli kasadan sağdece kadim itemler çıksın milleti hüsrana uğratıyor şimdi değil ama ilerde birço kişi 1200 sutaşı harcayıpda 300 sutaşına yapılacak itemi alınca sw yi bırakır (bana bile neredeyse aynısı oluyodu olympus titan çıktı hayata küstüm) bu anlattığım şeyler sağdece 3 günün nefreti yoksa sw harika idi ama çok dengesiz oldu birçok arkadaşım gitti eskilerden 3-4 kişi kaldık sw nin dengesizlik sistemi yüzünden eskiden sağde ve iyidi bukadar olayda sonra bide banim açılıp itemlerim giderse hiç şaşmayın bu 3 talebimin gözden geçirilip bana bilgi verilmesini arz ederim
Bakın Yenilikler Yaptığımız İçin Bazen Sorunlar Çıkabiliyor Banınız Açıldı Yeni Gelen Lanetli Kasadan Bahsedelim Bakın Oyma Silahları Sunucunun En Güçlü Silahları Bu Yüzden Daha Az Kişide Bulunması Daha İyi Gerkeçten Dengesiz Sistemler Olduğunu Düşünüyorsanız Sistemlerimizin Raporunu Çıkarıp Sitemizde Bir Konu Açabilirsiniz Bunlar Gözden Geçirilir. Zaten Yeni Gelen Haritanın Son Katından Lanetli Anahtar Düşücek

onurw58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakın Yenilikler Yaptığımız İçin Bazen Sorunlar Çıkabiliyor Banınız Açıldı Yeni Gelen Lanetli Kasadan Bahsedelim Bakın Oyma Silahları Sunucunun En Güçlü Silahları Bu Yüzden Daha Az Kişide Bulunması Daha İyi Gerkeçten Dengesiz Sistemler Olduğunu Düşünüyorsanız Sistemlerimizin Raporunu Çıkarıp Sitemizde Bir Konu Açabilirsiniz Bunlar Gözden Geçirilir. Zaten Yeni Gelen Haritanın Son Katından Lanetli Anahtar Düşücek
hocam o lanetli anahtar düşmesi çok dengesiz yapar sunucuyu en yakın zamanda o konuyu açacağım

alizade523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben OmerGY Ben Serverden hile kullaniyom diye ban yedim ama yemin ederimki hile yoktu. lutfen banimi acarnisiniz emek verdim

Bide Buzlu Bosunun Canini biraz azaltin antik yunan titanla vuruyom gec ooluyo cok zor bence.

Ya Kurucu !!- Yemin Ederim KnockBack Yokdu Ne baniiI!!!

Birakicam Ha Serveri Bu ne Sacmalik!

serkan44

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Giremiyorum, ''Unknown Host'' Hatası Alıyorum Yardım Ederseniz Sevinirim.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu, oynamaya başladım ve bırakmayı düşünmüyorum. :D :sinsi1:

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
sw gayet güzel el emeği göz nuru şu an büyük bi zindanda boss kesiyoruz zor ama ödül çok iyi kurucu çok uğraşıyor skript plugin vb yazıyo ondan pek cevap veremiyor ama yine ilgili her gün yeni şeyler ekleniyor en yüksek puanı veriyorum

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Haksızlıkların Dolu Olduğu!
>Sürekli newlerin sizden item isteyip sizi rahatsız ettiği!
>İlgisiz Adminlerle berbat oyun keyfi!
>serverin hackerlerle dolu olduğu!
>Çalınan İtemlerle ilgilenilmediği!
>Sürekli Sizi Trolleyip serverden Soğutan adminlerin olduğu!
>Birsürü Açığın Olduğu!
>Adminlerin sizi kötü biri durumuna düşürmek için söledikleri binbir türlü yalan!
>Haklı Olduğunda mutelenip Banlanıldığı!
>Çalıntı Texture Pack Parçaları!
>Kötü Yetkili Kadrosu İle Sizler için ! bir araya geldiler!
>Play.TartarusCraft.Net
>Gelirseniz ayıp edersiniz...
Bundan sonra reklamlar böle olsun dorusu bu cünkü

server çöp yakında senide banlarlarsa şaşırmayacam :D itemini çaldırma ilgilenmiyolar bile

ilgilenmiolar böle şeylerle sw kötü umursamıolar doru düzgün

serverde gizlice başka oyunculara item falan veriyolar Yalan Değil Bana Verdiler : CemaliTR

Hah ilgilenmiyorlarmış mış. Şifremi kaybettigimde adam benle 2 gün uraştı be!
1 kere bile trollenmedim admin tarafından ve Admin Gel ticaret yapıcaz falan dedigimde 5 saniye içinde o iksir etkisini göriyorum merak etme
ve yeni oyuncular senden item istemesi normal item vermek istemiyorsan admine söyle o admin korkusundan susar zaten