[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Baya eğlenceli özellikle meyhanede çok güzel kopuluyor. (Nickim Greninja)

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
güzel server oynayın beyler

Moderatör tarafından düzenlendi:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere şimdi girdim. Paketi yüklüyorum. Konudan güzel diye düşünüyorum. ^_^. Sabırsızlanıom :kaş: . Şarkı güzel olmuş :D

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel +++

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetişşş admin yetiş şifremi unutummm!!!!!! Changepassword yaptım yazıyorum yanlış sifre diyip duruyor!!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
ben ban yedim aslında kendimi banlattım çok acayip bi durum :D şu oranus olayı yüzünden sinir oldum boşa emek verdim diye itemlerimi lava attım sonra oranus kaldırılmış ama artık itemlerim yoktu o yüzden :D sslede alamazdım kendim attım ama baya vakit geçirdik bu arada ben andersonmad o lafı ban yemek için sölemiştim artık yapcak bişeyim yoktu swde çünkü

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana Nickini Verebillirseniz Yardımcı Olurum.
Herzaman nick aynı "YasinTTR"

ben ban yedim aslında kendimi banlattım çok acayip bi durum :D şu oranus olayı yüzünden sinir oldum boşa emek verdim diye itemlerimi lava attım sonra oranus kaldırılmış ama artık itemlerim yoktu o yüzden :D sslede alamazdım kendim attım ama baya vakit geçirdik bu arada ben andersonmad o lafı ban yemek için sölemiştim artık yapcak bişeyim yoktu swde çünkü

Ander ander Gidip ticaret yapsaydın bazılarına yardım etseydin belki sıkılmazdın? ben sıkıldıgımda "itemi olmayan" diye bağırıyorum itemim varsa yedek :D

Bana Nickini Verebillirseniz Yardımcı Olurum.

Özele gelirmisin yardım ediceksen?

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herzaman nick aynı "YasinTTR"

Ander ander Gidip ticaret yapsaydın bazılarına yardım etseydin belki sıkılmazdın? ben sıkıldıgımda "itemi olmayan" diye bağırıyorum itemim varsa yedek :D

Özele gelirmisin yardım ediceksen?
Yeni Sifreniz Özelden Gönderimiştir.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dun aksam admin beni coşturdu :D sw cok güzel ama buzlu olan dunyaya boss haricinde yaratik lazim. Bide maden yaparken minik bi sansla silah kutusu veya maden kutusu düşse daha eğlenceli şekilde maden yapilir. Yoksa rpg swde maden biraz sıkıyor insanı. Ben basta tek basladim suanda 2kisi arkadaasla girihoz boss felan kesioz ama boss yeri bi gece boş oluyor. Daha fazla dunya gelirse insanlar sıkılmazlar bence. Sw yi herkese öneririm abartili olan kiliclar kalkti ve swye abartisiz hergun yeni seyler geliyor.bi şey daha var server asiri derecede bagimlilik yapıyor.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Admin şey eventler nezaman oluyor?

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu gerçekten güzel emek verilmiş helal olsun hakediyor piyasada bu kadar emek verilmiş çok sunucu yok :alkış:

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel +++