[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
iyi değil adminler oyunculara gizlice item veriyor.

sucsuz yere arkadaşımıda banlamışlar ne yüzsüzsünüz arkadaş [Epicfailxxx,Kadirz123 <3] kim bilir daha kaç dostumuz arkadaşımız böle yalan yere boş yere ban yiyecek !
16 yaşındasın ve küçük çocuk gibi konuyu sürekli kötülüyorsun

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamayı kesermisin Eger oyuncu sogutmak istiyorsan Modemi resetle hesap aç onla gir oyuncuları sogut forumda sogutmak adamlık değildir.
baltalamıom kardeş yalan söyleme iyi oku

16 yaşındasın ve küçük çocuk gibi konuyu sürekli kötülüyorsun
kötülemek değil bunlar doğrular adminler taraf tutuor hatta taraf tutduguna dair kanıtımda var arkadaşım saolsun :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
baltalamıom kardeş yalan söyleme iyi oku

kötülemek değil bunlar doğrular adminler taraf tutuor hatta taraf tutduguna dair kanıtımda var arkadaşım saolsun :)

bu arada kadirz123 benim arkadaşım banı açıldı onun ismini kullanıp Baltalama.
bu arada Baltalamak konuya 6 kez Kötü yorum atmaktır beyenmiyorsan at 1 yorumunu git konudan Baltalamaya girmesin.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada Baltalamak konuya 6 kez Kötü yorum atmaktır beyenmiyorsan at 1 yorumunu git konudan Baltalamaya girmesin.
bende o serverdaydım ilk açıldığı ay admin beni yanına çekmişti sonra +1savas mızragım vardı ye dedi bana ben yersem geri vericekmisin dedim oda yiyemezsin zaten dedi yedim sonra bana titan olanını verdi bumu adalet bende kullandım serverde tester olarak kullandığı herkeze item veren admin canı sıkılınca bişiler ekleyen birisi server saçma hemde çok saçma adam yan char açıp hileyle maden yaptırıyo kendiside mob kesip kasıo parayı 2 günde acımasız felan oluyo cemalitr nin klanındaydım o serverda hack açtığını görmedim öbür servera gelirsek o serverin zaten kapancağı belliydi kapattı

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 yorum atıp gidersem millete bi faydam olmaz gerçekleri görmeleri lazım :) istersen şikayet bölümüne bakabilirsin adminlerin ilgisiz oldugunu ve taraf tutdugunu
itemde veriolar gizlice oyunculara elime geçerse onuda atacam

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 yorum atıp gidersem millete bi faydam olmaz gerçekleri görmeleri lazım :) istersen şikayet bölümüne bakabilirsin adminlerin ilgisiz oldugunu ve taraf tutdugunu
itemde veriolar gizlice oyunculara elime geçerse onuda atacam
Tabi şu an faydan oluyor ya milette zaten.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten serverde oynadıgım yok Aç gözlümüyüm? Senin gibi birinin verdigi itemi alıp "bana item verdi kendinizi sevdirin sizede versin" diye Açgözlülük yapmıyorum item verirken Deseydin İstemiyorum diye Küçük dedigin Ben"isem küçük asıl sensin daha Yazmayı bilmiyorsun Uraşma Zaten Şu aptalca Resiminden belli oluyor nekadar Çocuk oldugun. Forumda küfür-hakaret yasak diye Demiyorum yoksa Lafımı Koymayı iyi bilirim.
yorumları biraz inceledim sunucu sahibi haklı gibi geldi ama gene de şunu bırakıyım
Adınız (oyun adı) : YasinTTR
Kaç Yıldır Mc Oynuyorsun : 3.5

İlgilendiğin Meslek : Şavaşcı-simyacı-builder

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yorumları biraz inceledim sunucu sahibi haklı gibi geldi ama gene de şunu bırakıyım
Adınız (oyun adı) : YasinTTR
Kaç Yıldır Mc Oynuyorsun : 3.5
İlgilendiğin Meslek : Şavaşcı-simyacı-builder

Neyi İmma ediyorsun anlamadim ben Sunucu sahibinin yanındayım.

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel++++++

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
PatikliPenguen banlı zaten bıraktım swyi

geri döndüm ve mod olarak :)