Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
highdamage1
gurur sevişlerli
veye gurur_sevişlerli@hotmail olarak aratırsan bulabilirsn beni de eklersen sevinirim :)
Davet kabul edildi. Geç cevapladım. Birlikte oyundaydık zaten.. İyi yürekli bir arkadaş daha edindik ve mutluyuz.. Evin güzel oldu bu arada. Emeğine sağlık... :)

saner456

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ey şanlı Yentibaba Serverinin Kapısını Bu Oyuncuya Açarmısın

Bir kapı kapanır bir kapı açılır,​

Bir kapı kapanırsa bin kapı açılır,​

Kapı kapıyı açar...​

Peki kim açıyor bu kapıları ?​

Kapıyla ilgili ne çok atasözü var hiç düşündün mü?​

Peki hayatında, kaç kapıyı çaldın veya kaç kapı sana açıldı?Çok kullanırız bu cümleleri,'ama olsun,bi kapı kapaaaanııır,bi kapı açılır' ,çok kez duymuşsundur,özellikle de başına olumsuz bir şey geldiğinde.​

Gerçekten öyle mi dersin?​

Kapı açılıyor mu,yoksa senin mi kapıyı zorlayıp açman gerekiyor?​

Eee bu kadar kapıdan konuşmuşken...​

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nick:xXSlyXx
Skype adı bulunamadı. Yeniden yazarsan ekleyebilirim sanırım yazım hatası oldu.. yoğunluktan dolayı geç bakıyorum foruma. unutma ihtimalimi ortadan kaldırmak adına bana skype daveti göndermek en mantıklısı olur arkadaşlar...

saner456

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skype adı bulunamadı. Yeniden yazarsan ekleyebilirim sanırım yazım hatası oldu.. yoğunluktan dolayı geç bakıyorum foruma. unutma ihtimalimi ortadan kaldırmak adına bana skype daveti göndermek en mantıklısı olur arkadaşlar...

abi delanlai1 skype [email protected] NOT:Skypeye fazla giremiyorum ama msn girebiliyorum NEDENİ: bilinmiyor :D