Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşlerim geçici bir süre alımlar durdurulmuştur. şahsım adına ifade edeyimki benim gönlüm hepinizi teker teker kalıcı konuğumuz etmekten yanaydı. Ancak yönetimdeki iki arkadaşın ortak görüşleri gereğince benim müdahale şansım kalmadı. üzülmenizi istemezdim. aranızda üzülen ve incinenlerde oldu. bu durum benide üzdü. fakat dediğim gibi yetki alanım dışında kaldı yapmak istediklerim.. şahsi fikrim ve isteğim eksiksizce hepinizi kabul etmekten yanaydı. aranızda beni tanıyanlarınız ve ne niyette bir yapıda olduğumu bilenleriniz mutlaka vardır.. Değer verdiğim kardeşlerimsiniz..
İlginiz alakanız için sevgiler hepinize.

efsane10

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj Attım İlgilenmediniz skype nick verin diyorum ilgilenmiyorsunuz ip nedir

gok823

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skaype adım doimond ekle çok sevdim seveyi
:D

gok823

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşlerim geçici bir süre alımlar durdurulmuştur. şahsım adına ifade edeyimki benim gönlüm hepinizi teker teker kalıcı konuğumuz etmekten yanaydı. Ancak yönetimdeki iki arkadaşın ortak görüşleri gereğince benim müdahale şansım kalmadı. üzülmenizi istemezdim. aranızda üzülen ve incinenlerde oldu. bu durum benide üzdü. fakat dediğim gibi yetki alanım dışında kaldı yapmak istediklerim.. şahsi fikrim ve isteğim eksiksizce hepinizi kabul etmekten yanaydı. aranızda beni tanıyanlarınız ve ne niyette bir yapıda olduğumu bilenleriniz mutlaka vardır.. Değer verdiğim kardeşlerimsiniz..
İlginiz alakanız için sevgiler hepinize.
of admib bzi eklemicenmi

EmirOzaslan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yenti kardesim bizi niye yazmiyor ama, sizin serveriniz gibi fazla server yok mc alaninda hatta hic yok bi grup açsanızda konuşsak :/ dün 8de oldu sanırım bu whitelist o zamanda yoktum ben full serverdaydım giremeyince kötü oldum simdi :|

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk tanışmada olanlar eklenmeliydi bence
Emir kardeşim emin ol ki çok istedim ve çabaladım ilk ekleyenlerin sv de dahil olmalarını. bunu özellikle dile getirdim yönetimdeki iki arkadaşa. ama karar 2'ye 1 olunca elim kolum bağlandı. fakat tekrar ifade ediyorum sizler kadar ben de üzüldüm. Başta bu şekilde olacağını bilseydim konuyu açmazdım. Aranızda birçoğunuz çok iyi niyetli arkadaşlardır eminimki.. Benim yetkim dahilinde hiçbir işlem bulunmuyor şu durumda. Elimde olsa tek tek yine test edip alırdım sizi. Serverımız hakkındaki güzel düşünceleriniz için sağolun hepiniz. Bu kadar güzel bir ortam kurabilmiş olmamızın sırrıysa bizim çok seçici olmamızdı aslında! Ama taleplerin tamamını değerlendirmek gerekirdi. bu konuda biraz haksızlık sözkonusu oldu. Keşke elimde olsaydı alımları sürdürmek. İrtibatta kalalım sevgili kardeşlerim. Aranızdan tanıştığım ve çok sevdiğim değerli kişiler oldu. Yinede hepiniz kıymetli kardeşlerimsiniz. Üzülmenizi sağlamışsak kusurumuza bakmayın. En azından ben elimden gelen çabayı gösterdim ama oylama yapıldı...

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle bu güzel sunucunuza beni de kabul ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimi borç bilirim :)

Ayrıca ;

BerkayUzun
Quantus
xX_DarkEvil_Xx
semiqod
HighDamagE
yentibaba

isimli dürüst oyuncular ile bu sunucuda oynamak gerçekten çok eğlenceli.Teşekkürler :)

EmirOzaslan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Emir kardeşim emin ol ki çok istedim ve çabaladım ilk ekleyenlerin sv de dahil olmalarını. bunu özellikle dile getirdim yönetimdeki iki arkadaşa. ama karar 2'ye 1 olunca elim kolum bağlandı. fakat tekrar ifade ediyorum sizler kadar ben de üzüldüm. Başta bu şekilde olacağını bilseydim konuyu açmazdım. Aranızda birçoğunuz çok iyi niyetli arkadaşlardır eminimki.. Benim yetkim dahilinde hiçbir işlem bulunmuyor şu durumda. Elimde olsa tek tek yine test edip alırdım sizi. Serverımız hakkındaki güzel düşünceleriniz için sağolun hepiniz. Bu kadar güzel bir ortam kurabilmiş olmamızın sırrıysa bizim çok seçici olmamızdı aslında! Ama taleplerin tamamını değerlendirmek gerekirdi. bu konuda biraz haksızlık sözkonusu oldu. Keşke elimde olsaydı alımları sürdürmek. İrtibatta kalalım sevgili kardeşlerim. Aranızdan tanıştığım ve çok sevdiğim değerli kişiler oldu. Yinede hepiniz kıymetli kardeşlerimsiniz. Üzülmenizi sağlamışsak kusurumuza bakmayın. En azından ben elimden gelen çabayı gösterdim ama oylama yapıldı...

tekrar oyuncu alımı olmazmı bundan sonra hep böylemi olucak :/ ulasamıyorum cevap vermiyorlar bi sorsan sen yenti kardesim bizde son kesin cevap alsak iki arkadasimizdan

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Skaype'ye ekliyim eklemesine, ama yazdıklarımı okumuyorsunuz galiba :S

SERVER'A KİŞİ ALIMLARINA ARA VERİLDİ. SÜRESİ HAKKINDA BİR BİLGİ YOK. OLURSA DA PAYLAŞIRIM BURADAN. İNANIN BENİM DE NİYETİM DAHA FAZLA KİŞİ ALMAKTI ANCAK FARKLI DURUMLAR NETİCESİNDE BÖYLE BİR KARAR ÇIKTI OYLAMA SONUCUNDA. ELİMDE OLSA 10 KİŞİ DAHA ALIRDIM AMA YETKİM DIŞINDA BU ŞU AN..

Ayrıca bir hatırlatma daha; Benim sizi eklemem gecikmeli olabilir diye defalarca söyledim. Eklenmek isteyen daveti gönderir, benden beklemeyin, eklemek sizin göreviniz diye de defalarca yazdım... Ekle diyenleri görmezden gelicem malesef. Forumu takip benim için kolay olmuyor iş güç vs yoğunluğum nedeniyle. AYRICA EKLEMELER DURDUĞU İÇİN ŞU ANDAN SONRA EKLENMENİZ ÇOK DA BİRŞEY İFADE ETMEYECEKTİR. YİNE DE İLETİŞİMDE KALALIM. EKLERSENİZ KABUL EDERİM DAİMA... YENİ KİŞİ ALINACAĞINDA YADA İLERLEYEN ZAMANLARDA YENİ PROJELER AÇILACAĞINDA BİLGİ VERMEM KOLAY OLUR EKLİ OLANLARA...
HAYIRLI GÜNLER.