Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OYUNCU ALIMLARI DURDURULMUŞTUR. İLERLEYEN ZAMANLARDA YENİDEN AÇMAYA KARAR VERİRSEK BİLGİLENDİRME YAPACAĞIZ. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

SERVER'IMIZ; 7/24 KESİNTİSİZ ONLINE KALARAK SİZE İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN OYUN OYNAMA İMKANI SUNACAK,
SINIRSIZ BANT GENİŞLİĞİ İLE YÜKSEK VERİ AKIŞ HIZI SAĞLADIĞINDAN SIFIR LAG YAŞATACAK,
MINECRAFT ZEVKİNİ SİZE EN ÜST SEVİYEDE SUNACAK PROFESYONEL BİR SERVER'DIR...

GEREKEN TÜM GÜVENLİK PLUGIN'LERİ YÜKLENMİŞ OLUP, TÜM MOD-KOD USULÜ MIZIKÇILIKLARI ORTADAN KALDIRMIŞ BULUNUYORUZ. ÖNE ÇIKAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİK İSE; KURDUĞUMUZ SERVER FREE AREA OYUNU DEĞİLDİR. HER GELENE BİR ARSA VERİLECEK VE KENDİSİNE VERİLEN ARAZİNİN TÜM DEĞİŞİKLİK HAKKI BİR TEK KENDİSİNDE BULUNACAK. YANİ ARSALAR SADECE SAHİPLERİ ÜZERİNE ZİMMETLİ OLACAK. KİMSE KİMSENİN KAPISINI,SANDIĞINI,FIRININI,FIRLATICISINI AÇAMAYACAK,KIRAMAYACAK,DEĞİŞİKLİK OLUŞTURAMAYACAK..!!! (Private)

EVET KARDEŞLERİM. ŞARTLARIMIZ AZ VE ÖZ :

1-) SKYPE KESİNLİKLE ZORUNLUDUR !
2-) REHBER,VIP,OP ALIMLARI YOKTUR TEKLİF ETMEYİN.
3-) KALICI OYUNCU ARIYORUZ;

------------------------------------------------------------------------

şu an için 8 dürüst oyuncu ile tamamen survival olarak yaptığımız bu küçük köy
Oxuruk Tarafından çekilmiştir.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele Benzior IP nerde?
Madde1 gereğince Skype eklemeleri gerçekleştikten sonra gerekli sv/ip bilgilerini aktarıyoruz. gün içinde biriken tüm davetler her akşam düzenli olarak konferans grup konuşmasına alınarak tanışma ve bilgi paylaşımı yapılacaktır. Samimi ve kalıcı dostlukların oluşması en büyük artıdır kardeşlerim.

Emolojick

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben gelmek istiyorum skype eklemeniz lazım sanırım ? (emrendersoz1)

EmirOzaslan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server harika bide survival ise tadından yenmez :) skype kullanmıyordum uzun zamandır ama bu server için tekrar yükleyecegim galiba, survival mı kardeşim server

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server harika bide survival ise tadından yenmez :) skype kullanmıyordum uzun zamandır ama bu server için tekrar yükleyecegim galiba, survival mı kardeşim server
İnan zahmetine değecek kardeşim. Zaten oyunuda geçtim bizim ortamımızın o samimi kardeşliği ve dostluk ortamı bile bambaşka bi güzel. Saçma sapan kişilerin açtığı ortamlardan değil. Dürüstlük dostluk kardeşlik arkadaşlık en ön planda. Zaten zaman içinde anlayacaksınız. SIRF SOHBET ORTAMIMIZI ÖZLEYİP BİLE GİRER OLDUK OYUNA. Anlatmak yetmez...

Oyunumuz SURVIVAL arkadaşlar. (Creative türü oyunlar küçük çocuklar içindir. Amacı yok o oyun türünün. Biz sanki o ıssız topraklarda kendimiz yaşam savaşı veriyormuşuz gibi bi ruh halini yaşıyoruz oyunumuzda. İşin zevki orada saklı işte. Bence minecraft'ın en gereksiz yanıdır creative sunması... Neyse. Bekliyoruz değerli kardeşlerimizi...

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madde1 gereğince Skype eklemeleri gerçekleştikten sonra gerekli sv/ip bilgilerini aktarıyoruz. gün içinde biriken tüm davetler her akşam düzenli olarak konferans grup konuşmasına alınarak tanışma ve bilgi paylaşımı yapılacaktır. Samimi ve kalıcı dostlukların oluşması en büyük artıdır kardeşlerim.
Mustafa Berke Kılıç ekle e-posta yaz eger çikmazsa [email protected]

blackm00n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype Eklermisin Krdsm : a1m_posed1on Eğer Serverine Gelmemi Kabul Edersen Sevinirim

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cisi45 ve blackm00n nickli arkadaşlar,
skype daveti yollandı.

BLuReD

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yenti ben fatihcan1 dün konusmustukya sen ben berkay abi burak abi felan aralarindanim benide kabul et slower06 =)