Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

blackm00n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
olmamıs krdsm birdaha yollarmısın a1m_posed1on

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kabul ettim Fatih kardeşim. Geldi davetin skype'ye.

EmirOzaslan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
skype indiriyorum kardesim birde hazır market falan yok degilmi oylede bi zevki kalmiyor cunku oyunun

blackm00n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yenti baba olmamıs krds a1m_posed1on kopyala yapistir yap sonda ve basta bosluk olmasın

>KeReM<

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş benim Skype yok bana msg olarak konuşsak bide IP:? verebilirmisin ?

blackm00n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
krds bak a1m_posed1on diorum skype adına yazıcaksın

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeş benim Skype yok bana msg olarak konuşsak bide IP:? verebilirmisin ?

Malesef kardeşim. Oyun içinde mesajla yazışmak bizim için ve tüm arkadaşlar için çok zahmetli bir durum. Çünkü zaman içerisinde epey bir kalabalık olacağız. Bu durumda mesaj takibi epey sıkıntı oluşturur. Skype'den hemen bir kullanıcı hesabı oluşturman sadece 4-5 dakikanı alacaktır. Miktofon dediğin şey ise çoğu webcam'lerin kendi üzerinde bile mevcut. Çubuk yada yaka mikrofonları desen zaten 5TL'ye temin edilebilen bir şey. Madde1 gereğince Skype olması en öncelikli kural.
Ayriyetten bizim önem verdiğimiz diğer bir konu da aramıza katılan herkesin birbiriyle can ciğer dost olmasıdır. bu dostluğun pekişebilmesi ve gelişebilmesiyse sesli sohbete bağlıdır. Zaten zamanla anlayacaksınz; Sırf bu güzel sohbet ortamımızı özleyipte oyuna gelmek istediğiniz olacak : )
Arkadaşlık önemli bizim için. Birçoğunuz kardeşimizdir. Aralarınızda yaşıtımız yada belki büyüklerimiz bile vardır. Yaş farkı sorunu katiyen yoktur. Herkes istediği hitap şekliyle davranabilir bizim aramızda birbirine. Birbirlerine karşı edebini saygısını yitirmesinler yeterki.. Sık sık şakalaşmalarımızda yada oyun heyecanının verdiği gerilimle küfürlü kelimeler ettiğimiz bile olur bizimde herkes gibi. Bunlar işin tadı tuzu. Katı kurallar yok. Doğallık ve dostluk var !

Bu da kısa bir ön bilgi olsun buradan herkese..