[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
dosyayı minecraft kaynak klasörüne atıyorum indirip ama texture gelmiyo[DOUBLEPOST=1436010677,1436010625][/DOUBLEPOST]link kırık değil dimi[DOUBLEPOST=1436011247][/DOUBLEPOST]ve bne klasör şeklinde attım winrarla atmayı bilmiyorumda

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dosyayı minecraft kaynak klasörüne atıyorum indirip ama texture gelmiyo[DOUBLEPOST=1436010677,1436010625][/DOUBLEPOST]link kırık değil dimi[DOUBLEPOST=1436011247][/DOUBLEPOST]ve bne klasör şeklinde attım winrarla atmayı bilmiyorumda
Klasör Şeklinde Değil Winrar Olarak Direk Sürükleyip Bırakacaksın Attığın Yere ..
Ayrıca .minecraft / Resource Packs klasörüne Winrar Olarak Atmalısın ..

46Gokhan46

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun yarısı trolden ibaret Adamlar chatta ''knk ünviersite sınavından 70 aldım şimdi polis olup para kasıcam'' gibi cümleler kullanıyorlar Sunucu troll kaynıyor White list olsa güzel olurdu

46Gokhan46

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ama adam gibi rol olurdu bu zamanda düzgün RPG serveri bulmak zor.. Az olsun iyi olsun :)

46Gokhan46

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen böle bir white list server aç oyuncu geliyormu bakalım :)
Ben White List'li çok sunucu açtım ve 10 aşağısı olmadı Başvuruda 1 tane soru soruyorum o kadar zaten fazla aktif olduğum için hemende başvurulara baktım ve sıkıntı olmadı Arkadaş ortamı ve iyi bir forum önemlidir iyi bir forumda reklam yapıp arkadaşlarında MC RPG bilip oynuyorlarsa Sıkıntı Yok :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben White List'li çok sunucu açtım ve 10 aşağısı olmadı Başvuruda 1 tane soru soruyorum o kadar zaten fazla aktif olduğum için hemende başvurulara baktım ve sıkıntı olmadı Arkadaş ortamı ve iyi bir forum önemlidir iyi bir forumda reklam yapıp arkadaşlarında MC RPG bilip oynuyorlarsa Sıkıntı Yok :)
White List Çok Tehlikleli Tamam Kaliteli Bir Sunucu Olur Ama 1 Gün Yada 2 Gün Oynarsın 3.sünde Artık Oyuncuda Kalmaz Sunucuda Kalmaz Kolay Gelsin Keyifli Oyunlar ..
güzel emek verilmiş.. :)
Yorumun İçin Teşekkürler ..

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuda çok fazla küfür var. 4-5 kişi yanlış hatırlamıyosam ufuk diye birine küfür ediyorlar. Hatta biri *****ufuk diye bir nick le küfür ediyo Ufuk'da ona küfür yardırıyo bi el atın sunucuya.Çoğu kişi çıktı sunucudan.

Son düzenleme:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mantığı güzel de rehber vs. sayısının artırılması lazım. Önüne gelen küfür ediyor.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda çok fazla küfür var. 4-5 kişi yanlış hatırlamıyosam ufuk diye birine küfür ediyorlar. Hatta biri *****ufuk diye bir nick le küfür ediyo Ufuk'da ona küfür yardırıyo bi el atın sunucuya.Çoğu kişi çıktı sunucudan.
Mantığı güzel de rehber vs. sayısının artırılması lazım. Önüne gelen küfür ediyor.
Çok Özür Dilerim Küfür Edenler Adına .. Küfürlere Acil Müdahele Gerekecek Sanırım ..
Şuanda Benden Başka Hiçbir Yetkili Bulunmuyor .. Bu Nedenle Kaliteli Ve Sürekli Online Birisinin Acilen Mute Ve Chat Temizleme Yetkisine Sahip Olması Şart ..

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok Özür Dilerim Küfür Edenler Adına .. Küfürlere Acil Müdahele Gerekecek Sanırım ..
Şuanda Benden Başka Hiçbir Yetkili Bulunmuyor .. Bu Nedenle Kaliteli Ve Sürekli Online Birisinin Acilen Mute Ve Chat Temizleme Yetkisine Sahip Olması Şart ..

SweetNetwork 1-2 ay yapabilirim istersen skype isteğini kabul et ordan görüşelim.

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zorlarsam söylersin ayrılırım bu kadar basit :D Kendin bilirsin . Ama Sen kabul etmişsin yanına birinin gerektiğini .Yine de sen bilirsin.