[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bendede var 5-6 gündür mc'yi soyamıyorum.
Küfür yine devam ediyor. :D :D
Heralde hack kullanan var biri polis merkezinin çatısına çıkmış :D :D

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hmm oke kardeşim bide sunucuda bankaci olup herkezden para istiyolar diolar paraniz değerlenecek sonra kacıolar

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
YA ADMİN CDDEN BUGLARDAN BIKTIM 5 TANE KARAKTER DEĞİŞTİRDİM BUGLAR YÜZÜNDEN ŞİMDİDE MESLEK DEĞİŞTİREMİYORUM 10 SAAT GEÇTİ HALA DEĞİŞMİYOR 1 SAAT BEKLEYİNİZ DİYOR NİCKİM KaanErtenI lütfen yardımcı ol!
Aynı sorun bendede var 5-6 gündür mc'yi soyamıyorum.
Küfür yine devam ediyor. :D :D
Heralde hack kullanan var biri polis merkezinin çatısına çıkmış :D :D
Bunu Düzeltmeye Çalışacağım .. Ayrıca Çatıya Çıkmak İçin Hacke Gerek Yok Araba ile Uçabilirsin : P
hmm oke kardeşim bide sunucuda bankaci olup herkezden para istiyolar diolar paraniz değerlenecek sonra kacıolar
Sizde Para Atmayın Zor mu ? :.-_-.:[DOUBLEPOST=1436110324,1436110265][/DOUBLEPOST]
son 1şey bütün server polis olyor 70 80 yapabilirmsn polisligi 50 cok az deilmi: /
Böyle Bir Şeyi Önceden Yapmam Gerekiyordu Tüm Server Polis mi Oluyor ? Herhalde Bi Yer Soyamama Buglarından Dolayı Geçmişlerdir Polisliğe ..

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
La serverde iç savaş var haberiniz yok çıktım daha demin polisler ve serseriler rbirine sövüp ateş ediyorlardı kömiser geldi bir tane o geldiği için heryer polis kaynıyor
Builder ve Atom_Gamer birbirine sövüyor
Her dakka tutuklanıyom.
Spam çok
Bankacı dolandırıcılar var.

Valla iç savaş var polisler hükümete el koydu heryer polis kaynıyor ithilal oldu.[DOUBLEPOST=1436110473,1436110440][/DOUBLEPOST]
Bunu Düzeltmeye Çalışacağım .. Ayrıca Çatıya Çıkmak İçin Hacke Gerek Yok Araba ile Uçabilirsin : P

Sizde Para Atmayın Zor mu ? :.-_-.:[DOUBLEPOST=1436110324,1436110265][/DOUBLEPOST]
Böyle Bir Şeyi Önceden Yapmam Gerekiyordu Tüm Server Polis mi Oluyor ? Herhalde Bi Yer Soyamama Buglarından Dolayı Geçmişlerdir Polisliğe ..
Evet serverin yarısı polis yarısı serseri kutuplaşma var.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
La serverde iç savaş var haberiniz yok çıktım daha demin polisler ve serseriler rbirine sövüp ateş ediyorlardı kömiser geldi bir tane o geldiği için heryer polis kaynıyor
Builder ve Atom_Gamer birbirine sövüyor
Her dakka tutuklanıyom.
Spam çok
Bankacı dolandırıcılar var.

Valla iç savaş var polisler hükümete el koydu heryer polis kaynıyor ithilal oldu.[DOUBLEPOST=1436110473,1436110440][/DOUBLEPOST]
Evet serverin yarısı polis yarısı serseri kutuplaşma var.
Evet Müthiş Vatandaşlarımızın Müthiş Olayları .. Ne Yapsam Bilemiyorum .. Anti Spam Yazayım Bari Onu Kullanayım En Azından Bir Derde Deva Olur : p

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Müthiş Vatandaşlarımızın Müthiş Olayları .. Ne Yapsam Bilemiyorum .. Anti Spam Yazayım Bari Onu Kullanayım En Azından Bir Derde Deva Olur : p
Valla servere gir istersen iç savaş var ithilal var şu an heryer polis kaynıyor zaten küfür spam yok acil mğdahale.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam bu arada kendimi Testere ilan ettim, benzinciden çıkmayıp polis ve doktor kiralıyorum kendi adıma. Yasak mı? Kısacası paralel dünya kurdum :D

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaa içsavaşın başlatıcısı kim bende çeteyi topluyorum benim ama doktorum die bir şey ypamıyorum :(

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
vee sunucudan attı :/
FOR LAG
Serverada giremiyorum :(
Ve hala girmiyor...

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaa içsavaşın başlatıcısı kim bende çeteyi topluyorum benim ama doktorum die bir şey ypamıyorum :(
Bu sabah paralel dünya kurup iki polisi maaşa bağladım. Adamlar toplantı yaptılar beni nerede bulacaklarıyla ilgili :D İç savaşı ben başlattım, hala sürüyor mu bilmiyorum.

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucudan atınca birdaha girmek mümkün değil lütfen şu sorunu düzeltin 10 saat bekliyorum :(