[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SweetNetwork bi el at ATM Hackleyemiom,Mc soyamıom,Hırsızlık yapamıom Zaman geçmesine rağmen 1 saat 2 saat bekle falan dio bi yardım et domates ekmekle doyuruom karnımı :D :D

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pluginleri, ev felan soymayı siz yazdıysanız çok hata var çoğunu söyledim ancak yüzümüze bakmıyor adminler.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginleri, ev felan soymayı siz yazdıysanız çok hata var çoğunu söyledim ancak yüzümüze bakmıyor adminler.
Öncelikle Sunucuda Olmayan Admin Yüzünüze Bakamaz Bu Bir .. > Tek Kişi Çalışıyorum < Hatalar Olabilir Her İnsan Hata Yapabilir Doğru Değil mi ? Bu da iki .. Keyifli Oyunlar .

Kingpack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım serverda hata var şu an polis mesleğindeyim ./meslekayril diyorum aynen şunu diyor ''[ Hirsizlik ] Mesleginden Ancak 1 Saat Sonra Ayrılabilirsin..'' fakat ben dün saat akşam 9 dan beri polisim zaten.

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SweetNetwork bi el at ATM Hackleyemiom,Mc soyamıom,Hırsızlık yapamıom Zaman geçmesine rağmen 1 saat 2 saat bekle falan dio bi yardım et domates ekmekle doyuruom karnımı :D :D

Aynı sorun devam ediyo Nick Batuhan5101 bi el at.[DOUBLEPOST=1436183598,1436183505][/DOUBLEPOST]

Aynı sorun devam ediyo Nick Batuhan5101 bi el at.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ne yazık ki beş para etmez cidden bunu yazmak istemezdim ama ilk olarak RPGChat yok serverde rpg pluginine dair hiçbir şey bulunmamaktadır. Bide Hub serverin içine RPG Konulması çok saçma rpg bir minigames türü değildir ikisi ap ayrı şeyler Benimde RPG serverim var bir kaç güne kapanıcak yeni bir rpg açılıcak size tavsiye serveri ya HUB yada sırf RPG yapın rpg yapıcaksanızda rpg bilgisi fazla olan birinden yardım isteyin vede çoğunlukla rpg pluginleriyle serveri yönetin. Oyuncularıda rol yapmazsanız banlarım yerine rpg eğitimleri verebilceiğiniz rpg etkinlikleri yaparak rpgyi sevdirebilirsiniz ayrıca öğretebilirsiniz.
Öncelikle Yaptığınız Yorumu Hiç Beğenmedim .. Daha Farklı Dil İle Dile Getirebilridiniz .. Ve Şu Kendinizi Büyük Görme Olayından Vaz Geçin Artık Nedir bu ?
"rpg pluginine dair hiçbir şey bulunmamaktadır" "birinden yardım isteyin vede çoğunlukla rpg pluginleriyle serveri yönetin"
Ben Farklı Bir Sunucu Açtım Bu Role Playın Biraz Farklı Versionu Eğer Bakarsan
" Türünün İlk Örneği! " Diyor .. Yani Yeni Bir Tür Klasiklerin Dışında .. Sunucumuzda Yetkili Bulunmamaktadır .. Serveri Yönetmek isteseydim Whiteliste Alırdım Cahil Değilim .. Düşündüğünden Daha Fazla Bilgim Var .. Beş Para Etmez Ne Demek Ya Sen Kimsin Kardeşim Kimsin Sen ? Kızdırdın Sabah Sabah .. Bak Eleştiriye Açık Bir İnsanım Sunucu Role Play Olmamış Diyen Herkese Olumlu Cevaplar verdim Ama Bu Mesajıda Artık Kaldıramıyorum Kardeşim , Beş Para Etmez Ne Demek .. Sen çok mu Para Edersin ?[DOUBLEPOST=1436186075,1436186029][/DOUBLEPOST]
Dostum bir şey sorcam Türünün ilk örneği derken ? @SweetNetwork
Derken ? Yeni Bir Role Play Tarzı Sunucu İşte Gerçek Hayat Sunucusunun İlk Örneği .. ( Türkiye'de )[DOUBLEPOST=1436186114][/DOUBLEPOST]
Yeni Gruplar İstiyoruzzzzzzz
En Yakın Zamanda ..[DOUBLEPOST=1436186147][/DOUBLEPOST]
Arkadaşım serverda hata var şu an polis mesleğindeyim ./meslekayril diyorum aynen şunu diyor ''[ Hirsizlik ] Mesleginden Ancak 1 Saat Sonra Ayrılabilirsin..'' fakat ben dün saat akşam 9 dan beri polisim zaten.
Bu Konuda birçok Şikayet Var Ne Yapacağımı Şuanda Bilmiyorum :/