[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Azcık gelir dengesi olsa güzel olur.Polis olunca 60 liraya seviniyorum.Cebimde en az 70 lira oluyor.Bir ara dolmuşa para yetmiyordu.Ama serseri olunca 100 lira bile az geliyor.Azcık denge olsa.Yemek sıkıntısı çekiyorum doktor veya polisken.

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Role Play Ortamını White List Olmayan Bir Serverde Hele ki Sürekli Full Çeken Bir Serverde Kolay Sağlayamayız En Azından Oyunu Cıvıtıp Önüne Geleni Hapse Atan Polisler Olamıyor .. Düşünsene Birden Tüm Sunucu Hapse Girmiş .. 2. Olarak Ciddi Problemler Var Sunucumuzun Aynısını Yapmaya Çalışanlar Var Onlar İle İlgilenirken Diğer Meslekler hazır Olamıyor .. Ve Ayrıca Buglar Var Bu Nedenle Bugları Gidermeden Yeni Meslekler Eklemek Sağlıklı Olmaz. 3. Olarak 32 / 32 Satış Yapıldıkca Yükselicek Sayımız .. Sabrınız İçin Teşekkürler Keyifli Oyunlar ..
anliyorum teşekürler :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zorlarsam söylersin ayrılırım bu kadar basit :D Kendin bilirsin . Ama Sen kabul etmişsin yanına birinin gerektiğini .Yine de sen bilirsin.
Hmms : S
Azcık gelir dengesi olsa güzel olur.Polis olunca 60 liraya seviniyorum.Cebimde en az 70 lira oluyor.Bir ara dolmuşa para yetmiyordu.Ama serseri olunca 100 lira bile az geliyor.Azcık denge olsa.Yemek sıkıntısı çekiyorum doktor veya polisken.
Bu Problemi Duymuştum .. Kafamda Proje Var Bunun Hakkında Serseri Ve Serbest Meslek Dışındakilere Belirli Saatlerde Maaş Bağlanacaktır .. Polissen Karakoldan , Doktorsan Hastahaneden Maaşını Gidip Alabileceksin Saygılar Keyifli Oyunlar !

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben herşeyi çözdüm serverde iyi bir oynayıcıgıyım fakat poliste komiser olmanın vea doktorda acil doktor olmanın ne gibi şeyleri var onları merak ettim :) cevaplayabilrseniz teşekür ederim

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere her gece girilmiyor.Bide pistol alınmıyor.Servere yetkili lazım.Bide çete nasıl? kurulur biz 3-4 kişi felanız basede lazım.Serverde 3 meslek var 15 değili?

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere her gece girilmiyor.Bide pistol alınmıyor.Servere yetkili lazım.Bide çete nasıl? kurulur biz 3-4 kişi felanız basede lazım.Serverde 3 meslek var 15 değili?
Haklısın ve roleplay ortamı aşırı az adminler tarafından roleplay ortamının kontrol edilmesini çok rica ediyorum.15 mesleğin 15 ide yerleştirilmeli.Örneğin bankacılık aktifmiş.Birinde gördüm.Onun yerini hiç belirtmemişsiniz.Ama en önemlisi roleplay ortamı gelmeli.Adminlerde ilgili olmalı.Böyle giderse servere sırf pvp için gelen anancı -13 yaş altı çocuklar gele bilir.Gelecekte zaten böyle giderse....
-TEK RİCAM BU OLAYLARIN KONTROL ALTINA ALINMASI VE SERVERE GÜZEL BİR ROLEPLAY ORTAMININ YERLEŞTİRİLMESİ,
/me /do GİBİ KOMUTLARIN YERLEŞTİRİLMESİ....ÇOK ŞEY DEĞİL EĞER SİZİN GÖZÜNÜZDE BU SUNUCU ROLEPLAY İSE KOMUTLAR VE ORTAMI SAĞLAMA SADECE VE SADECE ÖNCELİK OLARAK ADMİNLERİN SONRA İSE OYUNCULARIN ELİNDEDİR.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuya girilemiyo bi sorunmu var?
O Şekilde Değil Birisi Napıyorsa Lobiyi Çökertiyor .. Reset Atmadan Düzelmiyor ..
ben herşeyi çözdüm serverde iyi bir oynayıcıgıyım fakat poliste komiser olmanın vea doktorda acil doktor olmanın ne gibi şeyleri var onları merak ettim :) cevaplayabilrseniz teşekür ederim
Komiser Veya Acil Doktoru Olmanın Şuanda Hiçbir Faydası Yok İleride Bastığınız Canın Veya Yakaladığınız Adamın Fiyatı Değişecektir .. Ayrıca Polis Dışındakilerin Rütbelerine Göre Yediği Jail Süresi De Değişecektir Saygılar Keyifli Oyunlar.
Haklısın ve roleplay ortamı aşırı az adminler tarafından roleplay ortamının kontrol edilmesini çok rica ediyorum.15 mesleğin 15 ide yerleştirilmeli.Örneğin bankacılık aktifmiş.Birinde gördüm.Onun yerini hiç belirtmemişsiniz.Ama en önemlisi roleplay ortamı gelmeli.Adminlerde ilgili olmalı.Böyle giderse servere sırf pvp için gelen anancı -13 yaş altı çocuklar gele bilir.Gelecekte zaten böyle giderse....
-TEK RİCAM BU OLAYLARIN KONTROL ALTINA ALINMASI VE SERVERE GÜZEL BİR ROLEPLAY ORTAMININ YERLEŞTİRİLMESİ,
/me /do GİBİ KOMUTLARIN YERLEŞTİRİLMESİ....ÇOK ŞEY DEĞİL EĞER SİZİN GÖZÜNÜZDE BU SUNUCU ROLEPLAY İSE KOMUTLAR VE ORTAMI SAĞLAMA SADECE VE SADECE ÖNCELİK OLARAK ADMİNLERİN SONRA İSE OYUNCULARIN ELİNDEDİR.
Haklısınız Ama Admin Yok Ve Almayı Düşünmüyorum Onu Nasıl Yapıcaz * /me Ve /do Derken /do Ve Silahını Belinden Çıkarır Tarzında mı *< 15 Mesleğin 15ini Bir Günde Yetiştirebilirim .. Problem Şu ; Sunucunun Kopyası Çıkarılıyor Onun Hakkında Araştırma Yapıyorum Duymuşsunuzdur Belki Skriptlerim Kodlanıp 10 TL ye Piyasaya Sürülmüş .. Küfür İçin Önemli Şeyler Düşünmeye Çalışacağım PvP Olayını da Değiştirmek için Tabiiki Planlarım Var Eğer Başarabilirsem Oyuncu Öldüğünde 30 Saniye Yere Yatıcak .. Kalkamayacak Polislerde Ancak Ozaman Kelepçe ile Vurabilecekler . Böylece Beklemek Pek Hoşlarına Gitmeyeceği için Fazla PvP Atılmaz ..
Takım Arkadaşların Seni Sağ Tıklayıp Kaldırabilir .. Ama Direk Değil 5 Saniye Olduğu Yere Çakılıyorlar .. Ve Sizi Kaldırıyorlar. Bu Planlarımı Gerçekleştirmek İçinde Uğraşıyorum Bu Nedenle de Gecikiyor Meslekler .. Keyifli Oyunlar .[DOUBLEPOST=1436056015,1436055692][/DOUBLEPOST]
Ha Ayrıca Çete Sanal Olarak Kuruluyor O Sizin Role Playınıza Kalmış Baseler Gerçek Para ile 5 TL Silahları Ben Kodluyorum Bu Nedenle Saydığım Nedenler Yüzünden Gecikti En Yakın Zamanda Giderilecektir . Keyifli Oyunlar .

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O Şekilde Değil Birisi Napıyorsa Lobiyi Çökertiyor .. Reset Atmadan Düzelmiyor ..

Komiser Veya Acil Doktoru Olmanın Şuanda Hiçbir Faydası Yok İleride Bastığınız Canın Veya Yakaladığınız Adamın Fiyatı Değişecektir .. Ayrıca Polis Dışındakilerin Rütbelerine Göre Yediği Jail Süresi De Değişecektir Saygılar Keyifli Oyunlar.

Haklısınız Ama Admin Yok Ve Almayı Düşünmüyorum Onu Nasıl Yapıcaz * /me Ve /do Derken /do Ve Silahını Belinden Çıkarır Tarzında mı *< 15 Mesleğin 15ini Bir Günde Yetiştirebilirim .. Problem Şu ; Sunucunun Kopyası Çıkarılıyor Onun Hakkında Araştırma Yapıyorum Duymuşsunuzdur Belki Skriptlerim Kodlanıp 10 TL ye Piyasaya Sürülmüş .. Küfür İçin Önemli Şeyler Düşünmeye Çalışacağım PvP Olayını da Değiştirmek için Tabiiki Planlarım Var Eğer Başarabilirsem Oyuncu Öldüğünde 30 Saniye Yere Yatıcak .. Kalkamayacak Polislerde Ancak Ozaman Kelepçe ile Vurabilecekler . Böylece Beklemek Pek Hoşlarına Gitmeyeceği için Fazla PvP Atılmaz ..
Takım Arkadaşların Seni Sağ Tıklayıp Kaldırabilir .. Ama Direk Değil 5 Saniye Olduğu Yere Çakılıyorlar .. Ve Sizi Kaldırıyorlar. Bu Planlarımı Gerçekleştirmek İçinde Uğraşıyorum Bu Nedenle de Gecikiyor Meslekler .. Keyifli Oyunlar .[DOUBLEPOST=1436056015,1436055692][/DOUBLEPOST]
Ha Ayrıca Çete Sanal Olarak Kuruluyor O Sizin Role Playınıza Kalmış Baseler Gerçek Para ile 5 TL Silahları Ben Kodluyorum Bu Nedenle Saydığım Nedenler Yüzünden Gecikti En Yakın Zamanda Giderilecektir . Keyifli Oyunlar .
Sunucudaki roleplay ortamını denetlemek için ben gönüllü ola bilirim.Bunun için bir yetki ayarlaya bilirsiniz belkide.Admin neden almadığınız merakıma gitti doğrusu ve aynen verdiğiniz örnek gibi..Umarım dediklerinizin hepsi başarıyla gerçekleşir ve sunucu gayet güzelleşinde tanınmaya başlar..

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki roleplay ortamını denetlemek için ben gönüllü ola bilirim.Bunun için bir yetki ayarlaya bilirsiniz belkide.Admin neden almadığınız merakıma gitti doğrusu ve aynen verdiğiniz örnek gibi..Umarım dediklerinizin hepsi başarıyla gerçekleşir ve sunucu gayet güzelleşinde tanınmaya başlar..
Açıkcası /me Ve /do Komutları Eklemeyi Düşünmüyorum :/ Oyuncular Buna Uymayacaktır ( Bir Kısmı ) Sebebi Saçma Gelir .. Ve Admin Almıyorum Çünkü Çok Saçma Olaylar Oldu ..
Ayrıca Bir İnsan Yerine Oyuncuların Sunucunun Sistemleri ile Kendi Kendini Yönetmesini Tercih Ederim. Mesela Bazı Oyuncular Birbirine Uyarsa Duyan Ortama Isınır .. Düşün Sen 5 Kişinin Arasındasın Herkes Birbiri ile Beyfendi Diyerek Farklı Bir Biçimde Konuşuyor Sende Böyle Yapmak İstersin .. Polisler Aurayı Açıp Kelepce ile Eroin tarlasının içine atlıyorlar farkındayım so üzücü :/ Bunun için Dediğim Ölü Vücut Sistemi Gelecek .. Adamı Direk Hapse Atamayacaksın .. Böylece polisler de Tek Başına Girmeye Yürek Yemeyeceği için Destek Ekip Çağırır İhbar Vericekler .. Ve Ortam Akıp Gider Saygılar . Keyifli Oyunlar .

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverde yaptığım gözlemler :

-5dk jail fazla 2dk adam soygun yapıyorsa 5dk jail yiyor
-bazı silahları biz kullanamıyoruz. bir suçlu polisin silahını neden kullanamasın ?
-serverde sorulara kimse yanıt vermiyor rehber tarzı biri ayarlayabilirsiniz,

+texture packde bi hata var sanırım servere girmeyi engelliyor

oyunu 5dk oynadım 5dk da serverden soğudum kimse sorulara yanıt vermiyor nasıl para kazancam hiçbir şey bilmeden malca gezdim ve oyunu kapattım

Son düzenleme:

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bankacı gelmiş fakat hiçbir bilgisi yok

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverde yaptığım gözlemler :

-5dk jail fazla 2dk adam soygun yapıyorsa 5dk jail yiyor
-bazı silahları biz kullanamıyoruz. bir suçlu polisin silahını neden kullanamasın ?
-serverde sorulara kimse yanıt vermiyor rehber tarzı biri ayarlayabilirsiniz,

+texture packde bi hata var sanırım servere girmeyi engelliyor

oyunu 5dk oynadım 5dk da serverden soğudum kimse sorulara yanıt vermiyor nasıl para kazancam hiçbir şey bilmeden malca gezdim ve oyunu kapattım
Yorumun İçin Teşekkürler .. şu an 5 Dakika Jail Koydum .. En Yakın Zamanda İşlediğiniz Suçun Ağırlığına Göre Jail Yiyeceksiniz .. En Az 90 Saniye En Fazla 10 Dakika .. Rehber Tarzı Bir şey Düşüneceğim Ayrıca -/tutorial Var Ve Oyuna İlk Girişinizde Sizi Orda Başlatıyor Neden Orada Aradığınız Soruları Değerlendirmiyor sunuz ? Ben Boşuna mı Emek Verdim Oraya Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Sorunun Cevabı Detaylı Detaylı Yazıldı , Eroin Ekiminden İtemlerin Özelliklerine Kadar ..
Texture Packda Hata Yok .. Ben Girebiliyorum Ve Girebilen Baya Oyuncu da Var .. Sayısal IP Deneyerek Girerseniz Belki Sorun Ortadan Kalkabilir.
Silahları Siz Kullanamazsınız .. Kargaşa Çıkar Serseriler Şok Tabancası ile Polisleri Şoklar Yanına Yaklaştırmaz Vb. Keyifli Oyunlar .
bankacı gelmiş fakat hiçbir bilgisi yok
Bankacı Gelseydi Haberiniz Olurdu .. Oyuncular -/mcsoy gibi Komut ile Girmiş Bankacılığa Ve Hiçbir Para Geliri Yok Şuanda Öylece 1 Saat Mesleğini Değiştirmek için Beklemeleri Gerekiyor .. 1 Saat Boyunca Hiç Para Kazanamıyorlar .. Yani Yapılıyor ..

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YA ADMİN CDDEN BUGLARDAN BIKTIM 5 TANE KARAKTER DEĞİŞTİRDİM BUGLAR YÜZÜNDEN ŞİMDİDE MESLEK DEĞİŞTİREMİYORUM 10 SAAT GEÇTİ HALA DEĞİŞMİYOR 1 SAAT BEKLEYİNİZ DİYOR NİCKİM KaanErtenI lütfen yardımcı ol!