[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu güzel yanlz sunlar eksik 1.rp ortamı yok 2 3tane meslek var 3 32 kapasite var ki bazen giremiyorum 32/32 oldundan bunlarda giderlidgi zaman cok güzel bir sw

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu güzel yanlz sunlar eksik 1.rp ortamı yok 2 3tane meslek var 3 32 kapasite var ki bazen giremiyorum 32/32 oldundan bunlarda giderlidgi zaman cok güzel bir sw
1. Role Play Ortamını White List Olmayan Bir Serverde Hele ki Sürekli Full Çeken Bir Serverde Kolay Sağlayamayız En Azından Oyunu Cıvıtıp Önüne Geleni Hapse Atan Polisler Olamıyor .. Düşünsene Birden Tüm Sunucu Hapse Girmiş .. 2. Olarak Ciddi Problemler Var Sunucumuzun Aynısını Yapmaya Çalışanlar Var Onlar İle İlgilenirken Diğer Meslekler hazır Olamıyor .. Ve Ayrıca Buglar Var Bu Nedenle Bugları Gidermeden Yeni Meslekler Eklemek Sağlıklı Olmaz. 3. Olarak 32 / 32 Satış Yapıldıkca Yükselicek Sayımız .. Sabrınız İçin Teşekkürler Keyifli Oyunlar ..

Fraslark

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen Serseri Değilsen Eroin Ekemezsin Bu Arada Hatırlatayım Onu :/
-/tutorial de Nereden Alındığı Nasıl Ekildiği Adım Adım Anlatıldı .-. Eğer Hala İstiyorsan ;
-/park Köprü Altındaki Tabeladan Satın Alabilir Veya Satabilirsin .[DOUBLEPOST=1435954246,1435953274][/DOUBLEPOST]Ve Texture Pack Geldi Keyifli Oyunlar !!
Texture Pack Linki = http://s3.dosya.tc/server3/9bxuwz/Sweet_Network.zip.html
Texture Karma Olarak Yapılmıştır Yani Ordan Burdan Toplanıp Bir Pakete Atılmıştır .. Tamamen Özeldir Aynısı Bulunamaz Keyifli Oyunlar .
Texture süper sadece anahtar benim boyumda :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Whitelist yok ve RP mi? Fazla ilginç, kitle muhtemelen abilerden oluşuyor hani girip bakmaya bile değeceğini sanmıyorum.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunucu mükemmel , texture ayrı mükemmel ama şuanda 1 - 2 tane bug var birde meslekler az yapım aşamasında şu haliyle servere puanım
7 / 10 her şey düzelince 11 / 10 i hakeder bence :>

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whitelist yok ve RP mi? Fazla ilginç, kitle muhtemelen *****lerden oluşuyor hani girip bakmaya bile değeceğini sanmıyorum.
Kitle Çocuklardan Oluşuyor Bu Doğru Fakat Girip Bakmaya Değmeyeceğini Düşünmen Beni Şaşırtmakla Birlikte Üzdü .. Sistemler Gayet Güzel Görünüyor Mc Donalds Soymaktan ATM Hacklemesine Kadar ..
Sunucu mükemmel , texture ayrı mükemmel ama şuanda 1 - 2 tane bug var birde meslekler az yapım aşamasında şu haliyle servere puanım
7 / 10 her şey düzelince 11 / 10 i hakeder bence :>
Yorumun İçin Teşkkür Ederim .. Buglar En Kısa Zamanda Düzelecektir .. Keyifli Oyunlar .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kitle Çocuklardan Oluşuyor Bu Doğru Fakat Girip Bakmaya Değmeyeceğini Düşünmen Beni Şaşırtmakla Birlikte Üzdü .. Sistemler Gayet Güzel Görünüyor Mc Donalds Soymaktan ATM Hacklemesine Kadar ..

Yorumun İçin Teşkkür Ederim .. Buglar En Kısa Zamanda Düzelecektir .. Keyifli Oyunlar .
Role Play'de ne sistem, ne yapılar önemlidir. Eğer oyuncu kaliteliyse sunucu iyidir.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Role Play'de ne sistem, ne yapılar önemlidir. Eğer oyuncu kaliteliyse sunucu iyidir.
Yapılan Uğraşlar Karşısında Girip Bakmadan Böyle Bir Yorum Yapman Beni Cidden Yaraladı .. Özellikle de Daha Önceden Tanışıyoruz Schaffer79 .. Skypede Bana Şaka Yapmıştınız Hatırlıyormusun ( EgeCanibek ) <- _ ->

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere girerken sorun oluşuyor.Meslekten çıkma buglu hırsızlık mesleğiniden çıkmak için 1 saat diyor.(ve arkada ezan okunuyor)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yapılan Uğraşlar Karşısında Girip Bakmadan Böyle Bir Yorum Yapman Beni Cidden Yaraladı .. Özellikle de Daha Önceden Tanışıyoruz Schaffer79 .. Skypede Bana Şaka Yapmıştınız Hatırlıyormusun ( EgeCanibek ) <- _ ->
Tanıyorum canım :D Ben seni eleştirmiyorum sunucuya eleştiriyorum sakın yanlış anlama, Whitelist olmayan bir sunucu da bu kadar özellik olursa daha fazla çocuk gelir. Fakat Whitelist olursa daha fazla bu işten anlayan kişiler gelir, hani komik durumlarla karşılaşmak istemiyorsan veya sinirlenmek böyle sunuculara girmemek en iyisi.

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Son model arabayı ferrari yapın :D

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıyorum canım :D Ben seni eleştirmiyorum sunucuya eleştiriyorum sakın yanlış anlama, Whitelist olmayan bir sunucu da bu kadar özellik olursa daha fazla çocuk gelir. Fakat Whitelist olursa daha fazla bu işten anlayan kişiler gelir, hani komik durumlarla karşılaşmak istemiyorsan veya sinirlenmek böyle sunuculara girmemek en iyisi.
Kendi Sunucuma Giremiyorum Zaten Çocuklar Abi Abi Diye Üzerime Atlıyor ne Yapacağımı Şaşırdım : p
Servere girerken sorun oluşuyor.Meslekten çıkma buglu hırsızlık mesleğiniden çıkmak için 1 saat diyor.(ve arkada ezan okunuyor)
Bugun Oluşmaması İçin Bir Yöntem Düşünüyorum ..
Son model arabayı ferrari yapın :D
Belki ..
textureyi yapamadım ya
Textureyi Yaparken Nasıl Bir Hata Verdi ? Yada Nasıl Yapmaya Çalıştın da Olmadı Açıklarsan Yardımcı Olabilirim .[DOUBLEPOST=1436010093,1436010060][/DOUBLEPOST]
fane olmamış ama serverde olay oldu o anahtar :D biri benim aletten büyük dio biri silahdan büyük lan bunlamı dalsam dio
Anahtarla Ws Atamazsınız :B