Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

Sizce anlattığım sunucu açılırsa nasıl olur ?

• Kullanılan toplam oy
    147

ugurtngr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben sadece savaş sisteminden bahsettim daha. Üstelik burada bunu diyeceğine neyi beğenmediğini ve nasıl daha iyi olacağını yazabilirsin. Yorumlarınızı asla eleştirmem iyi yada kötü farketmez sonuçta gelişmem için yazıyorsunuz. Fakat bir yorumda bulunacaksanız birazdaha açık birşekilde yazın lütfen.
Neden sevmediğimi açıklıyayım.
Eskiden senin serverinde oynuyordum. Birisi 10 TL ye vip lik alıyordu hemen ayrımcılık yapıyordunuz.
Serverdaki Rehberlerde ayrımcılık yapıyordu. Aynısını banada yapıyordunuz.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden sevmediğimi açıklıyayım.
Eskiden senin serverinde oynuyordum. Birisi 10 TL ye vip lik alıyordu hemen ayrımcılık yapıyordunuz.
Serverdaki Rehberlerde ayrımcılık yapıyordu. Aynısını banada yapıyordunuz.
İlk olarak bu dediklerinin konum ile yakından uzaktan alakası yok o yüzden lütfen sunucumuz ile ilgili olan yorumlarını sunucumuzun reklamını yaptığım zaman yazarsın.
Sunucumuzdaki rehberler aslına bakarsan gönüllü oyunculardan oluşuyor bu sebepten ötürü yetkisini kötüye kullanan olabiliyordu böyle bir durum sezdiğimiz zaman direk olarak rehberliğini alıyorduk zaten. Fakat bizde insanız sürekli olarak konuşmalara malesefki bakamıyoruz, kimse bakamaz. Bu yüzden kaçırdığımız şeyler olabilir. Ayrımcılık konusuna gelirsek ben asla ve asla birisi bana bağış yapmış diye onu diğer oyuncularımdan ayırmam. Fakat eğerki birisi sunucumda daha önceden kurallara karşı gelen bir şey yapmış küfür etmiş veya reklam yapmış ise insanda doğal olarak o kişiye karşı olumsuz tavırlar oluşabiliyor. Fakat ben yinede sunucu içerisininde ayrımcılık yapmamaya çalışıyorum. Eğerki Skype üzerinden "naber" "nasıl gidiyor" tarzı şeylere cevap vermememden bahsediyorsan yakından tanımadığım kimseye cevap vermiyorum ki normalide bu olmalı bence. Bu yüzden lütfen konu ile alakalı bir yorum yazmayacaksan bu konudan çık ve bu mesajımıda cevaplama. Eğerki cevaplayacak olursan yazdıklarına karşılık göremezsin çünkü gereksiz tartışmalardan ve gereksiz tartışma çıkaranlardan nefret ederim.

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
0P - 5P>> 1. Seviye
5P - 15P>> 2. Seviye
yerine
0P - 5P>> 1. Seviye
6P - 15P>> 2. Seviye
olmalı diye düşünüyorum

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
0P - 5P>> 1. Seviye
5P - 15P>> 2. Seviye
yerine
0P - 5P>> 1. Seviye
6P - 15P>> 2. Seviye
olmalı diye düşünüyorum
Yorumun için teşekkürler fakat en alttada belirttiğim gibi;
Burada vermiş olduğum tüm sayısal veriler tamamen örnek amaçlı yazılmıştır :) Üstelik savaş fikrini baştan düzenliyorum bir SkyBlock sunucusu için fazla karışık oldu :( yarın konuyu baştan yazmış olur birde turnuva sistemini eklerim.

[DOUBLEPOST=1408053889,1407952821][/DOUBLEPOST]Edit: Savaş sistemi baştan aşağı güncellenmiştir. Gün içinde turnuva sistemini de paylaşacağım :)

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer bu hafta sunucuyu kafamda tamamen şekillendirebilirsem 1 ay sürmez. Yani kısacası bu forumdaki kullanıcıların önerilerine bağlı. Aklımdaki tüm fikirleri konuya yazdıktan hemen sonra bildirim mesajı alıp tüm kullanıcılara atacağım :D

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, fakat bu fikri daha güzel hale getirebilmek için sizce neler lazım, nasıl olsa daha güzel olur veya daha neler yapabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum sonuçta kimseye sormadanda direk sunucumu kurabilirdim belki tutulurdu belkide tutulmazdı. Ben bu konuyu sizlerin fikirlerini ve isteklerinizi merak ettiğim için kurdum sonuçta :)

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer internetin kötü ise yapabileceğim bir şey yok. Kimse bir şey yapamaz. Fakat orta düzey internete sahip olan kimsede lag sıkıntısının yaşanacağını sanmıyorum.

Edit: Turnuva sistemi eklendi.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Savas sistemi cok guzel nasil yapcan lo

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
At savasi olabilir atin geberirse hemen elenirsin yani sen olsende atin durucak ati en son ölen kazanir
Güzel fikir fakat bunu yaparsam oyun SkyBlock olmaktan çıkabilir.
Fakat başka bir sunucuda neden kullanılmasın :)[DOUBLEPOST=1409009480,1408102933][/DOUBLEPOST]Konu sıfırdan tekrar yazıldı tekrar bir göz gezdirmenizde fayda var :)