Arama sonuçlarınız

1. AssetGroup

Sunucunun kurulu olduğu Fiziksel makinanın dilini değiştirmeden Stabil çalıştırmak?

Merhabalar, Önceleri ANSI dil kodlamaların Türkçe destekli dil kodlamasına nasıl uyarlanır diye konularımız açıldı. UTF-8 dil kodlaması olarak bilgilendirildik. Lakin Pluginlerin çalışma mantığı yönünde halen sorunlar yaşanmakta. Yeni indirdiğimiz plugin veya plugine yardımcı olabileceğim...
  2. AssetGroup

Arşivlendi.

KONU KAPATILDI.
  3. AssetGroup

[SORU]Eski olan Pluginler, Yeni Server versiyon' a nasıl Restore,Update edilir?

Selam, Arkadaşlar; Başlıkta belirttiğim gibi Arşivimde kalan bir kaç değerli Plugin' im var lakin Editörleri bayağıdır Güncelleme Yapmadığı için Kullanılmaz hale geliyor, Dolayısıyla Muhtemelen Pluginleri, Eski Versiyondan, Yeni Versiyona Geçiş yaptıra bileceğime inanıyorum. Deneyip Başaran...
  4. AssetGroup

[Plugin-İstek]Aradığım Bir PL soruyorum..

Selamlar; Plugin Tabela Buton Basınc Plakası ile Etkileşime Geçince sol atta yer alan chat ekrarnında metin belgesine kaydettiğim metinleri yazı olarak bilgi vermesini istiyorum nasıl /rules yazıp kurallar geliyorsa Metin1.txt belgesi yaratıp içine yazdığım bilgileri bir butona tıklaması sonucu...
  5. AssetGroup

[Soru] Bungeecord Eklentisinde Plugin 'leri nasıl eklemeliyiz ?

Merhaba Arkadaşlar ; Bungeecord Ekletinsinde Pluginleri nasıl eklemeliyim diye başlıkta belirttim.. Konuyu Açarsam ; - Bungeecord plugin klasörüne eklediğim pluginler nasıl çalışır nasıl çalıştığını görebilirim ? - Bungeecord Plugin klasörüne eklediğimde tüm serverda çalışırmı ?(Lobie, Faction...
  6. AssetGroup

Minecraft Crash Uyarısı Alıyorum..

Merhabalar.. İlk defa bu gün Crash Uyarıları almaya başladım. Hiç olmamıştı günümüze kadar. Gelmeden önce elimden gelenleri yaptım. Yaptıklarımdan Bash edersek ; +) Driver Güncel +) Java Güncel +) Windows Güvenlik Duvarı v.b Kapalı Denendi ve Dışlanmış dosya olarak ayrı eten atandı. -- Aklıma...
  7. AssetGroup

Nete Meydan Okuyan Adam..

Merhabalar; Amaç Mizah olsun diye Nete Meydan Okuyan Adam Tabiri Koydum.. Torrentle veya Kota aşımında inat gösteren kişileri çağrıyorum.. ScreenShotlarını ön izlemeli link koyarak yorumda belirtsin örnek olarak ben atacağım.. Nasıl bir meydan okuduğumuzu gösterelim.. "Anketi Unutmayalım.."
  8. AssetGroup

Java Yazmaya Başladım - Türkçe Karakterleri Destekleyen Bir Komut varsa Belirtiniz..

Selam Arkadaşlar; Dediğim Üzere Artık Java üzerinde komutlar yazmaya çalışacağım Fakat bir kaç sorunumu gidermek amaçlı sorularım olacaktır.. İlk yaptığım jarımızda Türkçe kelimeleri console yada oyun için olsun Desteklemiyor Bana bunu destekleyen kitapta olan bir komutu varsa belirttir...
  9. AssetGroup

[Plugin Aranıyor]Tabela ile Permli Tek Kullanımlık item verme

Evet Arkadaşlar; Öncelik: Yüksek !! Araştırdım benzer görev yapanları buldum fakat yanında istemediğim kusurlarla buldum. Kısaca belirtirsek VIP olan bir use tabeladan para veya spawnner alacak fakat bunu bir kez kullanabilecek bir daha tıkladığında vermecek tek kullanımlık olacak kısaca.. çok...
  10. AssetGroup

[AF]AloneFellow - SKYBlock PvP Oyun Sunucusu - Yeni Açıldı..

EMEK SERVER'A SAYGI GÖRMEDİK KAPATILDI
  11. AssetGroup

SkyBlock Server için Yardım Rica Ediyorum..

Arkadaşlar Yaptığım map ve pluginlerde bazısında sorun çıkıyor bunu anlayabilecek consoldaki loglardan hangisi hatalı hangisi çalışmıyor bulup çözümünü üretebilecek bir adet arkadaş arıyorum tamamen tamamladığımda SKYBlock serverı açacağım.. Console Hatları Uyarıları Göze Alıp bana ne yapmam...
  12. AssetGroup

"SkyBlock" Oyun Sunucu, Yardımcı olacak Arkadaşlar Arıyorum.

İyi Günler ; Başlığımızda Belirtmiş olduğum gibi sunucunun %75 lik Map hazır, Sadece Pluginleri düzenleyip yerleştirmek kaldı. Mapa bir adet Arena ve VIP Market eklemeyi düşünüyorum o yüzden %75 bir Dilimlik yer yaptım. Pluginler de Kapsamlı Bilgisi Arkadaşlarımızı yardımcı olmasını...
  13. AssetGroup

[Plugin Arıyor] Serverda Çalacak Müzik Plugini Arıyorum

Selamlar ; Serverımda Çalacak Bir Müzik Plugini Arıyorum detaylı araştırmamı yapıp geldim fakat isteğime göre bulmadım.. Bazıları versiyon uyuşmuyor bazıları tek bir playere göre bazıları sadece bir yere inject edip çalına biliyor Benim aradığım her yerde çalacak serverda geçişler yapsa bile +...
  14. AssetGroup

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Selamlar Minecraft Fanları ; Sizlere özel bir serverı tanıyorum çokta önemli bir şey değil fakat minecraft resmi sitesinden sponsor olduğu bir server o yüzden özel ekini alıyor. Neden böyle bir yöntemle sunuyor olmam gerekirse Aslında bende pek bir iş bilmiyorum bu Realm le sadece...
  15. AssetGroup

Yeni Bukkit ve Spigot Hakkında Bilgi Rica ediyorum..

Selamlar ; Arkadaşlar, CraftBukkit 1.7.2 R2 versiyon indirdim ve sonucunda dışarıdan bilgiler çekmediğini gördüm kısaca çalışmıyor. Forum araştırdığımda spigot diye üst seviye bir motor çıkmış sanırsam acaba nasıl işliyor hakkında bilgisi olan arkadaşlar.. DETAYLICA Yazmasını temin ederim...
  16. AssetGroup

SkyBlock Map | By Asset.

Selamlar Arkadaşlar; Eleştiri Almak Amaçlı Mapımın Görsellerini paylaşıyorum tamamiye bitmedi. Amacım daha ileri seviyeye taşımak ve ilk açacağım SkyBlock serverım' da kullanmak, Yorumlarınızı açıklayıcı yazarsanız memnun edersiniz.. kimine göre basit kimine göre zor olabilir kendi...
  17. AssetGroup

Frame Protect ' Tanıtım metni istiyorum

Selamlar ; Arkadaşlar Frame Protect ' Plugini Açıklamanızı rica ediyorum. 1.) Marketteki dizdiğim frame nasıl ve kod yarak ve işlem yaparak korurum 2.) Marketteki frame üzreine koyduğum itemler vurduğumda düşüp duruyor hangi kodla engelleyebilirim. 3.) 2 soruma acil cevap arz...
  18. AssetGroup

01.12.2014 - Güncel | [AF]AloneFellow // SKYBlock PvP Sanal Sunucusu Olarak Yeniden Açılmıştır..

Konu Kapatılmıştır.. Yeni Konumuz.. Tıkla
  19. AssetGroup

MV Core ile Warp Permleri' ilgili sorum var..

Mv core ile yaptığım haritada portal kuruyoruz fakat nether ' e işinlanmıyor ışınlanması için ne yapabilirim ? (Normal world tp olunca oradaki portaldan nehter' a geçiliyor) Warp sorunum var normal oyuncu ; /Warp : Market,Mob Arena,Meslek, Meslek_VIP Görürken Meslek_VIP de yanında görüyor ve...
  20. AssetGroup

{Beta}[1.6.4] [AF]AloneFellow Minecraft Sunucu açılmıştır.. [1.6.4]{Beta}

Selamlar ; Minecraft Server [AF]AloneFellow Sunucumuzun Yapım aşamasından ilerlediğimiz bölüme kadar bakmanızı ve sorun ve hataları iletmenizi rica ediyorum betadan sonra büyük bir hayal kırıklığı olmasın diye :) Serverın duvarları dahil tek tek dizdik her gördüğünüz iş emektir...
  21. AssetGroup

[Anti-Java(Code)] Java Edit leyip Dil Yazıyorsanız Emek Varsa Alsana Java Kilit..

Her keze Merhabalar.. ; Evet Arkadaşlar Dediğim gibi önceleri bende bir kaç dosya dillerinde kodlamalar yapardım fakat artık iş dışında yapmıyorum size Anti-Java Kodunu Vereceğim bu kod sayesinde java nızı açamicaklar java yı bilenler kodu anlaya bilir zaten çokta her kezin alacağı...
  22. AssetGroup

[İstek] Plotme Ayarlı Plugin yada Sorununu Çözmeye Bir Öneri..

Selam Arkadaşlar ; Plotme Plugin İle bir kaç sorunum var il önce şu monster ler bir türlü kapanmak bilmiyor bir yeri false spawner diye kapattığımı biliyorum genede olmadı bilen birinin DETAYLI bir şekilde anlatmasını rica ederim Başka Soruma gelecek olursak çekirdek serverin...
  23. AssetGroup

[online-chat] Her Kezin Gurup Ça Toplandığı Sesli Konuşma Ortamı

Selamlar ; Evet Arkadaş Gördüğüm Üzere Her kez tek chat ortamı yaratıyor nasıl diyecek olursanız. Skype olsun yada başka kendine özel ve kendine ait arkadaşlar fakat ben genel olarak ortam yaratmak istedim ve bu ortamlardan biriside minecraft olsun dedim.. Raidcall yapmış...
  24. AssetGroup

Baydır Tekkit Teknic Oynamıyordum Link..

İyi Günler Baya dır Tekkit Oynamıyordum Crack Launcher Ve Hesap Varsa Verebilir mi Yada Crack Ben Göremedim Araştırdım da Sonuç Yok Var mı Hala Presiz Çalıştıran..
  25. AssetGroup

Minecraft World Edit 1.4.6 R-1 Çıkmıştır..

Ön Söz ; Yeni Çıktığı İçin Çalışır Çalışmaz Emin Değilim Denemedim. Anca yarın Denerim ;) World Edit 1.4.6 R-1 Huzurlarınızda.. World Edit İndir ; Tıkla World Edit VirusTotal ; Tıkla MüziktenAlma Bir Parça ; - Ah Ulan Ah Ulan - Bu Sevdalık Olmasa - Yaşanırmıydı Türkiye' de - Karadeniz Olmasa