SkyBlock Map | By Asset.

Map Değerlendirme..

• Kullanılan toplam oy
    5

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Selamlar Arkadaşlar;

Eleştiri Almak Amaçlı Mapımın Görsellerini paylaşıyorum tamamiye bitmedi. Amacım daha ileri seviyeye taşımak ve ilk açacağım SkyBlock serverım' da kullanmak, Yorumlarınızı açıklayıcı yazarsanız memnun edersiniz.. kimine göre basit kimine göre zor olabilir kendi fikrimi koyarsam basit bir map yorumlarınızla mapımı değerlendirmenizi rica ediyorum :)

Mapı Tanıtmak amaçlı 5 Görsel Paylaşıyorum. (Spawn, Market, Bilgi, Pasif Mob, Aktif Mob) [GÜNCELLENDİ]
Spawn

Market

Bilgi

Pasif Mob

Aktif Mob

İyi Günler diler, İyi oyunlar..​

Son düzenleme:

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa eşsiz ve çok iyi bir harita.

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Son oyuncu mapı olduğunu sanmıyorum eğer öyle ise söylesinler. Bu mapı kendi ellerimle ben yaptım görüşün için sağol

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn olarak çok benzer ama aynısı değil. Market ise ayrı dünyadan gelmiş gibi. Marketin benzer yanı yok, sadece spawn.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Spawn olarak çok benzer ama aynısı değil. Market ise ayrı dünyadan gelmiş gibi. Marketin benzer yanı yok, sadece spawn.
Bir SkybLock Hastası Olarak hiçbir ŞekiLde Bir SkybLock Spawnının Bir Yer İçinde ve Yerde Olmasına Karşıyım SkybLock Dediğin Gökyüzünde Geçen Bir Oyun Olduğundan Spawnında Gökyüzünde oLmaLı Diye Düşünüyorum

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayal gücünü kullan... Mesela Skybloca güzel bir ucaçn şato şatodanda diğer ucan adalara balanan köprüler o ucan adalarda marketler vs vs ?