[Soru] Bungeecord Eklentisinde Plugin 'leri nasıl eklemeliyiz ?

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ;
Bungeecord Ekletinsinde Pluginleri nasıl eklemeliyim diye başlıkta belirttim.. Konuyu Açarsam ;
- Bungeecord plugin klasörüne eklediğim pluginler nasıl çalışır nasıl çalıştığını görebilirim ?
- Bungeecord Plugin klasörüne eklediğimde tüm serverda çalışırmı ?(Lobie, Faction, Skyblock v.b) yada çalışması için ne yapmalıyım..
- Diğer serverlara istediğim plugin koydum mu diğer serverlarda nasıl çalıştırabilirim..

+ Forum konusunda verdiği nasıl kurulacağı değil sadece plugin koy demiş fakat nasıl koyacağını hangisi nerede çalışır çalışmaz nasıl sıralanır diye belirtmemiş dolayısıyla hala konusunda bilgi eksikliği var ve haliyle faydalanmıyorum..

+ Arkadaşlar bu konuyu bana hem yorum olarak anlatabilirseniz sevinirim Ben Bukkit Taraftarı olduğum için eski kafalıyım. Bungeecord sistemine pek Aşina değilim yardımlarınızı Bekliyor olacağım Ayrı Etten bana CANLI Olarak iletişim halinde öğretebilecek Bilgi bir Arkadaşımız varsa bana özelden Bungeecord sistemini öğretmesini rica ediyorum..

SerhanRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Konudan Anlıyorum Şimdi Destan Yazmama Hazır Ol

Bir İstediğin Sunucuya Ayrı Pluginleri Atacan BungeeCord'a Her Plugin Uymaz

Ve BungeeCord'a Genellikle Atılan Pluginler AnimatedMOTD SlashServer V.b Bunlar Spigottaki Pluginler Bukkite Olmaz

Ve BungeeCord 1 Server Bile Değildir! Sadece Sunucu Birleştirir Diğer Sunucuları Ayrı Açman Gerekir

Eğer Yardımım Olduysa Ne Mutlu Bana :)[DOUBLEPOST=1432907350,1432907285][/DOUBLEPOST]
Plugin çalışmaz ise konsola bu düşer. Bungeecord işlevi ise sunucuların hepsini birbirine bağlamaktır. BungeeCord plugini sadece bungeecord>plugins içinde çalışır ve özelliği tüm sunucularda geçerli olur.
BungeeCord Plugin Değildir! "BungeeCord Plugini bungeecord>plugins içinde çalışır"

SerhanRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tm ama plugin değil[DOUBLEPOST=1432907572,1432907510][/DOUBLEPOST]bu arada bungeecord'a bağlayacağın serverlerde bukkit.yml de connection_torthlee die bir şey olacak 3000 değerinde onu -1 yapman gerekir

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için Teşekkürler.. Plugin olayını biraz kavradım gibi

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi konudan bahsediyorsun benim konumsa konuma ekleme yapabilirim.

AssetGroup

En iyi cevaplar
0
Hangi konudan bahsediyorsun benim konumsa konuma ekleme yapabilirim.
Muhtemelen sizin konunuz Plugin için ayrı anlatım yok.. Bende tam pluginde sıkıntı yaşıyorum normal pl ile bungecord pl arasındaki farkları ve çalışma şemasını sunarsanız makbule geçer..

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu Konudan Anlıyorum Şimdi Destan Yazmama Hazır Ol

Bir İstediğin Sunucuya Ayrı Pluginleri Atacan BungeeCord'a Her Plugin Uymaz

Ve BungeeCord'a Genellikle Atılan Pluginler AnimatedMOTD SlashServer V.b Bunlar Spigottaki Pluginler Bukkite Olmaz

Ve BungeeCord 1 Server Bile Değildir! Sadece Sunucu Birleştirir Diğer Sunucuları Ayrı Açman Gerekir

Eğer Yardımım Olduysa Ne Mutlu Bana :)[DOUBLEPOST=1432907350,1432907285][/DOUBLEPOST]
BungeeCord Plugin Değildir! "BungeeCord Plugini bungeecord>plugins içinde çalışır"
şimdi anlamdım benim animatedmotd nedne çalışmadığını