Yeni Bukkit ve Spigot Hakkında Bilgi Rica ediyorum..

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Selamlar ;
Arkadaşlar, CraftBukkit 1.7.2 R2 versiyon indirdim ve sonucunda dışarıdan bilgiler çekmediğini gördüm kısaca çalışmıyor. Forum araştırdığımda spigot diye üst seviye bir motor çıkmış sanırsam acaba nasıl işliyor hakkında bilgisi olan arkadaşlar.. DETAYLICA Yazmasını temin ederim.

Anlamadıklarım Çözülmesine yardımcı olmasını istediklerim;
+ 1.7.X Kısaca adamın sürüm 1.7.2, .17.4, 1.7.9 olsun fark etmeden giriyor bunu nasıl becermişler anlamadım.
+ Spigot Motorunu nasıl kurarım pek mantık bulamadım
+ Spigot indirme linklerine tıklayınca karşıma bir forum konusu geliyor ve indirme yapamıyorum
+ Spigot indirecek versiyonları nasıl görebilirim sadece #6851 gibi kodlar görüyorum 1.7.6 gibi göremiyorum.
+ Şuanki Aktif Uyumlu MC Versiyon hangisidir. 1.7.2 R1 R2 R3 vs..

Yardımlarınızı arz eder bekliyorum k.b forumda geri kaldım :)

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar ;
Arkadaşlar, CraftBukkit 1.7.2 R2 versiyon indirdim ve sonucunda dışarıdan bilgiler çekmediğini gördüm kısaca çalışmıyor. Forum araştırdığımda spigot diye üst seviye bir motor çıkmış sanırsam acaba nasıl işliyor hakkında bilgisi olan arkadaşlar.. DETAYLICA Yazmasını temin ederim.

Anlamadıklarım Çözülmesine yardımcı olmasını istediklerim;
+ 1.7.X Kısaca adamın sürüm 1.7.2, .17.4, 1.7.9 olsun fark etmeden giriyor bunu nasıl becermişler anlamadım.
+ Spigot Motorunu nasıl kurarım pek mantık bulamadım
+ Spigot indirme linklerine tıklayınca karşıma bir forum konusu geliyor ve indirme yapamıyorum
+ Spigot indirecek versiyonları nasıl görebilirim sadece #6851 gibi kodlar görüyorum 1.7.6 gibi göremiyorum.
+ Şuanki Aktif Uyumlu MC Versiyon hangisidir. 1.7.2 R1 R2 R3 vs..

Yardımlarınızı arz eder bekliyorum k.b forumda geri kaldım :)
Spigot patcher diye bir sistem var onla indiriyorsun biraz karmasik.
Eski craftbukkit ve spigot surumlerini kullan spigot.info adresinde eski surumler var disaridan bilgi cekmesine gerek yok sorunsuz kullanirsiniz.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi