Minecraft Gizemleri ve Bilmedikleriniz.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O şimdi olmayan mobları ilk defa gördüm gerçekten ve kilitli sandığı koyunca missing texture diyor silmişler texturesini ama 1.2.5'te görmüştüm ne güzel anahtarlıymış demiştim ilk oynayışımda ama yanılmışım :(

Mahoni

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel Konu Bilmediğim Çok Şey Varmış :)

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş :)

Teşekkürler.Elimden geleni yaptım.
O şimdi olmayan mobları ilk defa gördüm gerçekten ve kilitli sandığı koyunca missing texture diyor silmişler texturesini ama 1.2.5'te görmüştüm ne güzel anahtarlıymış demiştim ilk oynayışımda ama yanılmışım :(

Şu an ki texturesi tam disko yapmalık.(1.6.2)Acemilikten bende aynısını yapmıştım.
bunlar bir mod ile geliyolardı steve black filan

birçok modla geliyor.
evet onlar rediscovered moduyla geliyor[DOUBLEPOST=1377498004,1377497949][/DOUBLEPOST]
o modun installeri sadece ve sadece 1.3.2 için :(

Sadece o mod değil.İnternete yazınca bir sürü geliyor.Hatırladığıma göre Skydaz'da var.
Güzel Konu Bilmediğim Çok Şey Varmış :)

Teşekkürler.
Birde Benden Olsun
1) Endermanler Suya Girince Can Kaybederler

Konuya desteğin için teşekkür ederim.Bilmeyenler olabilir.
Vay be mod falanmı. Bu ?

Benimkiler oyun içi modsuz çekimler.Yani oynarken çekmiştim güzel diye.Ama modlarıda var.

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende 1.2.5 alpha oynadım herobrine falan yoktu görmedim koyuna vurunca yünü düştü ozaman minecraftı yeni oynuyordum ve yatak yapmaya çalıştım ama yapamamıştım sonradan anladım crying obsidian lazım sanki lapiz lazuliyle ve obsidianla yapılıyordu üstünde durunca spawn noktan değişiyordu[DOUBLEPOST=1377590884,1377590650][/DOUBLEPOST]
Birde Benden Olsun
1) Endermanler Suya Girince Can Kaybederler
bende bakmıştım önceden sonra tekkitte enderman spawner koydum pistonlarla döşemeler yaptım altada su koydum endermanlar çatur çutur ölüyorlar ender pearl farm yaptım öyle

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende 1.2.5 alpha oynadım herobrine falan yoktu görmedim koyuna vurunca yünü düştü ozaman minecraftı yeni oynuyordum ve yatak yapmaya çalıştım ama yapamamıştım sonradan anladım crying obsidian lazım sanki lapiz lazuliyle ve obsidianla yapılıyordu üstünde durunca spawn noktan değişiyordu[DOUBLEPOST=1377590884,1377590650][/DOUBLEPOST]
bende bakmıştım önceden sonra tekkitte enderman spawner koydum pistonlarla döşemeler yaptım altada su koydum endermanlar çatur çutur ölüyorlar ender pearl farm yaptım öyle

Işınlanmadılar mı?

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedense madende hep ışınlanıyorlardı ben su dökünce. :p Herhalde suyunkini değiştirmişler.