Minecraft Gizemleri ve Bilmedikleriniz.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski texture-pack Nostalgia Craft değil mi ya :D Çimenlerine bayılıyorum :D

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bunları biliyorum ki hem biraz araştıran herkes bulabilir bunları gizemler ve bilmedikleriniz demeye gerek yok biraz araştıran herkes bunu bulabilir

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence çok güzel bir konu , rana vb. yi ve köylülerin iron golem yaptığını bilmiyordum

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onları ekleme ihtiyacı duymadım fakat;macera haritası yapanlar için işe yarayabilir.(Sayıyı büyültürsenizde yeni şeyler gelir.)Giant yumurtası çıkarsa haber verin. :p

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şifre kırıcı dedigin böyle olur işte :sırıtmak:
aynen elinde pickaxe varsa emerald diamond vs. kaçırabilion pistonlarıda alıyom[DOUBLEPOST=1377262837,1377262580][/DOUBLEPOST]
Onları ekleme ihtiyacı duymadım fakat;macera haritası yapanlar için işe yarayabilir.(Sayıyı büyültürsenizde yeni şeyler gelir.)Giant yumurtası çıkarsa haber verin. :p
ben more spawn eggs modunu yükledim minecrafttaki bot, minecart, enderdragon, giant, xp, xp şişesi, ok, patlamak üzere olan tnt, iron golem, snow golem ve endercrystal yumurtası ekliyo oyuna

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen elinde pickaxe varsa emerald diamond vs. kaçırabilion pistonlarıda alıyom[DOUBLEPOST=1377262837,1377262580][/DOUBLEPOST]
ben more spawn eggs modunu yükledim minecrafttaki bot, minecart, enderdragon, giant, xp, xp şişesi, ok, patlamak üzere olan tnt, iron golem, snow golem ve endercrystal yumurtası ekliyo oyuna

Sonuçta benimki mod olmadan. :p

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-İngilizce'si kötü olan anlayamaz.
2-Bilmediğin bir şeyi bulamazsında.Sonuçta bilmediğin birşeye bilmedikleriniz denir.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az bilinenleri adam araştırıp yazmış aydınlatmak için bu kadar polemik neden yarattınız anlamadım ?