Endde bulduğum bişe

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Susacaksın O Zaman !

Daha Kolay Soru : Nerde Bulunur ?
thefogmonster diye bir seed var alphada ama hangi sürüm bilmiyorum ama alphada orda bir mağara var ordan geçince kocaman bir herobrine var ama sana bir şey yapmıyor videoları bile var

Edit:Bana: susacaksın o zaman ! felan deme

xvirusl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herobrine denen şahıs notch un ölen kardeşi.O bunu oyuna bi aralar koymuştu.Oyundaki herobrine ise steve in arkadaşıdır ve meslekleri madenciliktir.geceleri zombi,iskelet vb geldiği için yardım isterler ama yardım ekipleri de bunu biliyorlardı bu yüzden etmediler.herobrine ölür.steve bayılır.uyandığında ise bizim oynadığımız minecraft başlar..herobrine gelirse sebebi:sen beni ölüme terkettin falan filan.ASIL KONUMUZ:1.2.5 DEN ÖNCEKİ ALPHA SÜRÜMLERİNDE VARDI(GÖRME İHTİMALİ 1000DE 1)AMA HERKES KORKTUĞU İÇİN NOTCH OYUNDAN KALDIRDI.

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine denen şahıs notch un ölen kardeşi.O bunu oyuna bi aralar koymuştu.Oyundaki herobrine ise steve in arkadaşıdır ve meslekleri madenciliktir.geceleri zombi,iskelet vb geldiği için yardım isterler ama yardım ekipleri de bunu biliyorlardı bu yüzden etmediler.herobrine ölür.steve bayılır.uyandığında ise bizim oynadığımız minecraft başlar..herobrine gelirse sebebi:sen beni ölüme terkettin falan filan.ASIL KONUMUZ:1.2.5 DEN ÖNCEKİ ALPHA SÜRÜMLERİNDE VARDI(GÖRME İHTİMALİ 1000DE 1)AMA HERKES KORKTUĞU İÇİN NOTCH OYUNDAN KALDIRDI.
bukadar şeyi uydurduğun için hayal gücün çok iyi olmalı ve 1.2.5 ten önce oyun alpha değildi betadan önce alpha idi

alp75

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende gördüm bende ilk görüşte bu ne la? dedim

alp75

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine oyuncunun hareketlerini denemek için yapılmıştır ama sonra silmişler sonra bütün kodlar brbirine karışmış herobrine tekrar koyulmuş ama varlığı düşürülmüş(alıntıdır)

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
thefogmonster diye bir seed var alphada ama hangi sürüm bilmiyorum ama alphada orda bir mağara var ordan geçince kocaman bir herobrine var ama sana bir şey yapmıyor videoları bile var

Edit:Bana: susacaksın o zaman ! felan deme
kardeş o videoyu bende gördüm adam o dev herobrineyi photosptan yapmış. herşeye kanmana gerek yok ama gerçektende alphada vardı bence.