Endde bulduğum bişe

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
What? İstesem Son Sürümüne Geçerim Force Update İle. Ama Pc Özelliklerim İyi Olmasına Rağmen Kasıyor. O Yüzden Eski Oynuyorum Gavat.

Oyunun Son Sürümünde Bile Herobrine Yok. Oyunda Herobrine Denen bir şey Yoktur. Sen Hala Herobrine Var Belki Karşılaşırım Diyen Kamil Heriflerdensin. Herobrine Mod Kurmadan Herobrine Görmen İmkansız

Not: Senin Yaşın Küçük Değilmi Böyle Sitelere Girmeye Sen Git BirazÇizgi Film İzle :DDA:SFSDGS AHAGHAHASA :DAS:DASD
al işte oyunu bilmiyo konuşuyo.. olum son sürümde yokta alphada felan var daha bunu bilmiyosan asıl bebek sensindir.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
al işte oyunu bilmiyo konuşuyo.. olum son sürümde yokta alphada felan var daha bunu bilmiyosan asıl bebek sensindir.
ya oğlum bak git ya herobrine diye bir şey yok öğrenemediniz daha minecraftın eski bölümlerinde black steve v.s vardı sonradan kaldırıldı.
ama herobrine diye bir şey asla OLMADI!

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya oğlum bak git ya herobrine diye bir şey yok öğrenemediniz daha minecraftın eski bölümlerinde black steve v.s vardı sonradan kaldırıldı.
ama herobrine diye bir şey asla OLMADI!
ben o herobrinea inanan kişilerden değilim ama alphada çok nadirde olsa var bak alphada diyorum tam sürümde demiyorum

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben o herobrinea inanan kişilerden değilim ama alphada çok nadirde olsa var bak alphada diyorum tam sürümde demiyorum
hayır alphada yok eminim bir removed herobrine yazısına inanıyorsunuz başka bir amaçlada yapılmış olabilir onu düşünemiyormusunuz?
bu sizin yaptığınız kafanızdan senaryolar yaratıp ortaya teoriler atarak doğruymuş gibi bunlar savunmak.
hemde hiçbir kanıtınız olmadan.
şimdi herobrine var diyenlerin yarısına sorsam gördüm der aslında görmemiştir ...
görmediğin şeyi nasıl savunabilirsin gördüm diyen kişilerin gerçekten gördüklerine nasıl inanabilirsin elinde kanıtın varmı?
ayrıca bir şey sorucağım ;
bu forumda benim dışımda herkes mi herobrine görüyor? :embarassed:

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır alphada yok eminim bir removed herobrine yazısına inanıyorsunuz başka bir amaçlada yapılmış olabilir onu düşünemiyormusunuz?
bu sizin yaptığınız kafanızdan senaryolar yaratıp ortaya teoriler atarak doğruymuş gibi bunlar savunmak.
hemde hiçbir kanıtınız olmadan.
şimdi herobrine var diyenlerin yarısına sorsam gördüm der aslında görmemiştir ...
görmediğin şeyi nasıl savunabilirsin gördüm diyen kişilerin gerçekten gördüklerine nasıl inanabilirsin elinde kanıtın varmı?
ayrıca bir şey sorucağım ;
bu forumda benim dışımda herkes mi herobrine görüyor? :embarassed:
beni herobrine a inananlardan sandın değilmi? hayır ben öle değilim inanmıyorum ama oyun daha denemedeyken felan vardı ama notch kaldırdı

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ama tamsürümlerde olduğuna inanmıyorum ama alphada çok aşırı bir derecede nadir görebilirsin ama tam sürümde ASLA yok
ben alphadada olduğuna inanmıyorum.
neyse konu iyice dağıldı boş verin herobrineyi.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda Herobrine Denen bir şey Yoktur. Bunu Bilmiyosan Asıl Bebek Sensindir.
iyi tamam hepiniz bebeksiniz anladık susun artık ama ya başlarım herobrineye ha vardır ha yoktur varsa nolucak yoksa nolucak anlamadım ki.
not:hee herobrine var emmi oğlu benim.

westdarptr54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar aslında herobrine var ama velakin bu genelikle bug tan kaynaklanır veya north yani(minecraf) kurucusunun firmasına rakip olan bşir firmaydı adı tam gelmiyo ama onların yoladı kodla bu kodlar genelikle html java adobe dir yani beta sürümde karşımıza çıkmaz sebebi betaza sürüm internete bağlı değildir aqma orjinal programda oluyo bu yüzden yani herobrine %50 var yok o yüzden bende bir modur a %25 katılıyorum saygılarla:happy: