Endde bulduğum bişe

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
?????
sanırım bug
yada biri beni trollüyor:D

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creative'de Ende Bende Giderim. Emeksiz Oynuyorsun 76 Lwl Kasmışın Creavite

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creative'de Ende Bende Giderim. Emeksiz Oynuyorsun 76 Lwl Kasmışın Creavite
adam ende gittim ejderi kestim demiyor ende gittim bune lan dedim diyor garip bir şey var dior ...
sen sanki hiç creativeye takıp oynamadın endde gitmedin hep emeklimi oynadın

ordakine diosan ben orda kötü şeyler görüyorum kan görüyorum vahşet görüyorum katliam görüyorum incebağırsaktan girmiş karaciğerden çıkmış giraıfpuwhgapşwijrgaeışgjaighişpgsş

TheSuchDoge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rocker_harby arkadaşıma katılıyorum. kesinlikle bir bug.

Rocker_Harby

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben end e her gidişimde görüyorum. Bu bugu görmek için
  • Ender ejderhayi öldürün
  • Öldürdükten sonra etrafi gezin
  • Yukarlarda gezin
  • %60 Görme ihtimaliniz var.
Bu %100 Bir bugdur.

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam ende gittim ejderi kestim demiyor ende gittim bune lan dedim diyor garip bir şey var dior ...
sen sanki hiç creativeye takıp oynamadın endde gitmedin hep emeklimi oynadın

ordakine diosan ben orda kötü şeyler görüyorum kan görüyorum vahşet görüyorum katliam görüyorum incebağırsaktan girmiş karaciğerden çıkmış giraıfpuwhgapşwijrgaeışgjaighişpgsş
Ben Hiç Creative Alıp Oynamadım. Yeni Sürümleri Kastığı İçin Eski Sürümlerini Oynuyorum Eski Sürümlerinde 1.1.0 Kod Bile Yok.

Ben Emektarım.

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O bir bug. Haklılar fakat ona yaklaşmaya çalıştığında ortadan kaybolur fakat geri doğru gelip ondan uzaklaşırsan yine belirir. Asla onun üstüne gidemez ve ona yaklaşamazsın. Tek ipucu bu. Başka bir şey bulabileceğini sanmıyorum.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Hiç Creative Alıp Oynamadım. Yeni Sürümleri Kastığı İçin Eski Sürümlerini Oynuyorum Eski Sürümlerinde 1.1.0 Kod Bile Yok.

Ben Emektarım.
ayarlarını kısmayı denedinmi vsync filan var.
kapa onları parçacıklar en az görüş mesafesi en az yap.
zaten o halde çalıştıramıyorsan sen o pcyi bi antikacıya götür belki değerlidir :)
ayrıca 1.2.5de filanda kod menüsü açılmıyor .

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ayarlarını kısmayı denedinmi vsync filan var.
kapa onları parçacıklar en az görüş mesafesi en az yap.
zaten o halde çalıştıramıyorsan sen o pcyi bi antikacıya götür belki değerlidir :)
ayrıca 1.2.5de filanda kod menüsü açılmıyor .

4Gb Ram 1Gb Ekran Kartı 230 Gb Harddisk Ne Antikasından Söz Ediyorsun Ama Neden Kastığını Bilmiorum.

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ben Emektarım.
ahahahahahah puahahahaha adam alphada oynuyo beyler force update yapmamış dikkat et herobrine gelmesin panpa :D

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ahahahahahah puahahahaha adam alphada oynuyo beyler force update yapmamış dikkat et herobrine gelmesin panpa :D

What? İstesem Son Sürümüne Geçerim Force Update İle. Ama Pc Özelliklerim İyi Olmasına Rağmen Kasıyor. O Yüzden Eski Oynuyorum Gavat.

Oyunun Son Sürümünde Bile Herobrine Yok. Oyunda Herobrine Denen bir şey Yoktur. Sen Hala Herobrine Var Belki Karşılaşırım Diyen Kamil Heriflerdensin. Herobrine Mod Kurmadan Herobrine Görmen İmkansız

Not: Senin Yaşın Küçük Değilmi Böyle Sitelere Girmeye Sen Git BirazÇizgi Film İzle :DDA:SFSDGS AHAGHAHASA :DAS:DASD

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
What? İstesem Son Sürümüne Geçerim Force Update İle. Ama Pc Özelliklerim İyi Olmasına Rağmen Kasıyor. O Yüzden Eski Oynuyorum Gavat.

Oyunun Son Sürümünde Bile Herobrine Yok. Oyunda Herobrine Denen bir şey Yoktur. Sen Hala Herobrine Var Belki Karşılaşırım Diyen Kamil Heriflerdensin. Herobrine Mod Kurmadan Herobrine Görmen İmkansız

Not: Senin Yaşın Küçük Değilmi Böyle Sitelere Girmeye Sen Git BirazÇizgi Film İzle :DDA:SFSDGS AHAGHAHASA :DAS:DASD
özelliklerin o kadar iyi ise teknik bir sorun vardır format atı ver :)
şaka şaka formata gerek yok javanı filan güncelle :)