Burdan RoninBt Ye Sesleniyorum!

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bu olayı yaşayan arkadaşa katılmıyorum tamam yetkili küfür etmiş olabir fakat serverde küfürün serbest olması kötü bir sunucu olduguna gelmez şu anlama gelir serbest bir sunucu kurallar yok bunu bizim eğlenmemiz ve kaynaşmamız icin yapıyorlar bana göre
Sende Gir O zaman Senin anana bacına küfür etsinler sende orda eğlen olurmu ??

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seslen seslen bitmedi la ne Roninmiş arkadaş. Tamam seslendin herifler duydu de get.

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu anda bu küfürü eden arkadaş BlackHawk skypeden küfür grupu kurmuş 5-6 kişi küfür ediyolar kaldırcan o konuyu diye :D aldırmıyorum onları. işte böle kalitesiz bir ekip roninbt Ama Burak Haric.[DOUBLEPOST=1440256977,1440256943][/DOUBLEPOST]
Seslen seslen bitmedi la ne Roninmiş arkadaş. Tamam seslendin herifler duydu de get.
Ben Seslendim bazı arkadaşlar cevap yazıyo bende cevap yazıyorum bundan sanane ??

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu anda bu küfürü eden arkadaş BlackHawk skypeden küfür grupu kurmuş 5-6 kişi küfür ediyolar kaldırcan o konuyu diye :D aldırmıyorum onları. işte böle kalitesiz bir ekip roninbt Ama Burak Haric.[DOUBLEPOST=1440256977,1440256943][/DOUBLEPOST]
Ben Seslendim bazı arkadaşlar cevap yazıyo bende cevap yazıyorum bundan sanane ??

Neden inanalım şimdi sana ? SS yok bir şey yok ? SS al inanayım seni savunayım.

Ne seni ne de egoist Ronincileri savunuyorum hemen atar yapmana gerek yok. Espri olarak alınca her şey çok hoş oluyor .

Jeffer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güvenmediğiniz veya emin olmadığınız sunucularda saatlerinizi hatta günlerinizi yapılar inşa ederek harcamayacaksınız bu 1.
Adamın sunucusu istemiyorsanız oynamazsınız ha orada edilen küfürler admin kendi samimi arkadaşına diyor bunda abartılacak bir şey yok.Çoğu zaman samimi olduğumuz kişilerle böyle diyaloglar kurarız.Olay basit adam seni sunucusunda istemiyorsa bir daha girmezsin.Ha tabi ilgili kişilerde yüzde yüz saf insanlar değil biraz daha SAYGILI olmayı öğrenmeleri lazım
Çok uzatmadan küfür veya hakaret işittiğiniz sunuculardan uzak durun.Ekli dosyayı görüntüle 40984

Kardeşim sunucunun kuralları dışına çıkıyorlar veya aileye kayıyorlar. Cinsel içerikli öğeleri pixel art yapıp bizi trollemeye çalışıyorlar. Bunları da sunucuda barındıramayız kusura bakmayın.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucunun kuralları dışına çıkıyorlar veya aileye kayıyorlar. Cinsel içerikli öğeleri pixel art yapıp bizi trollemeye çalışıyorlar. Bunları da sunucuda barındıramayız kusura bakmayın.
Adam paintball silahı yapıyordu -,- :D

Jeffer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adam paintball silahı yapıyordu -,- :D
Belki öyledir, ancak bu yine de "Pixel Art"'ın yasak olduğu bir sunucuda ısrarla "sanane sen karışma" veya küfürlü sözcüklerin kulanılmasını gerektirmez. Yasak ise silersin bu kadar basit... Biz her zaman söylüyoruz bunu.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Ana bacıma assla küfür etmediler ve cok iyi insanlar bana göre sunucuda 30 tane adama hepsine yardım etmeye calışıyorlar bunlar usta mimarlar minecrafta yeni başlayıpta kuarsdan ev yapan adamları rütbe bile atlatmazlar adam orda iyi niyetinden güzel demiş

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sen ona etmişsin oda sana. Ne yapsın yani armut gibi beklesin mi? Bunun için forumu kirletmen gerekmez. Ayrıca küp sanatıyla alakası yok.
Ben hiç küfür etmediğim için armut gibi beklerdim ama herkes öle diil.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Kardeş bura turkey ne bekli10" diyecekleri bir köşeye alalım B)
Bu durumda iki tarafda suçlu;
RoninBT çalışanının suçu; Yetkili bulunduğu serverde düzeni sağlamayıp küfürde bulunması.
TheAilens adlı üyenin suçu; Yetkiliyi ondan bir üst kişiye şikayet edeceğine burada huzur ortamını bozmak.
Lütfen konu arşivlensin ve bu konuşma başka yerde sürsün,forum üyeleri bu durumdan rahatsız olmasın.İyi Forumlar.:şapka:

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Blackhawk ile telefonda görüştüm, olayların aslını anlattı bana. Senin ona küfretmen hata, hatta daha ağır ithamlar gerektirir ama forum ortamı işte.. Onun da karşılık vermesi hatalı, ki kendisi de kabul ediyor bunu. Sen bana ve diğer arkadaşlarıma hakaret etme cüretinde bulunamazsın! Çok net. Bak çok NET. Takımda sadece blachawk ve rylecls yok. Şunu da kafana sok. Her ne kadar bir şeyler anlatmaya çalışmakta ısrar etsem de anlamayacaksın. Güzel dille açıklama yaptığımda da laf işitiyorum, küfür edince de laf işitiyoruz (küfürde ileriye gidilmesine karşıyım, kuralı da ben koydum sunucuya hatta).
Ha ayriyetten, sen haritanın parasını arkadaşa atmadan önce gidip haritayı minecraft moduyla indiriyorsun, bir de gelmiş burada o olayı mı açıyosun? :D Çok yüzsüzsün kardeş kusura bakma, o olayda da ilk hatalı olan sensin. Arkadaşın zamanı yoktur ondan yapamamıştır. Sende worldün durması lazım indirdin onu sonuçta.
Neyse konuyu iyice saptırmadan sadedi söyleyeyim, küfürde ileriye gitmesi hataydı dostumun, direk banlasaydı böyle bir olay olacağını sanmıyorum. Jeffer da hatalı diğer arkadaşın attığı ss de. Takıma yeni katıldı zaten arkadaş. Ama olaydan önce inatla ve inatla durmadan aynı yapıyı göstermek, yasak denilen şeyi yapmak, pixel artlarla saçma salak şeyler yapmak, yöneticiye küfretmek de düşük karakter belirtsidir.
Neyse çok uzattım, iyi forumlar herkese

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belliydi konunun böyle yerlere gelceği biliyordum böyle olcağını

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kıdemli yap demek başka Kıdemli olabilir miyim demek başka.
Hakketmişsiniz.
Bu tarz yerlerde bir şeyler olacağınıza yapın buildinizi planetminecrafta koyun.