Burdan RoninBt Ye Sesleniyorum!

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Talha Resimler Önünde Duruyorken sen bunu nasıl söylüyorsun anlamaıyorum..

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak etme öyle biri ronine giremez ayrıca adminleri sorgulaak sana düşmez .

Çünkü adminler Übermensch ve sorgulayanlar yüce Zeus tarafından çarpılarak hakk'ın rahmetine tek yönlü postalanırlar.

İnsanlar bir de bu heriflerin sunucusuna girip saatlerce build yapıyor.

_TalhaK_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde çoğunlukla 20 30 kişi oluyor ..
Peki neden başkasının başına aynı olay gelmedi ??
Geldiyse ve forumda konu açtıysa söylede kendimizde suç arıyalım.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çünkü adminler Übermensch ve sorgulayanlar yüce Zeus tarafından çarpılarak hakk'ın rahmetine tek yönlü postalanırlar.

İnsanlar bir de bu heriflerin sunucusuna girip saatlerce build yapıyor.
Senin Herif dediğin adamlar ışık gördükleri herkese ders verip onları bazı konularda bilinçlendiriyor[DOUBLEPOST=1440252814,1440252741][/DOUBLEPOST]
Başkalarına gelmesi mi gerekiyor ?
Sende Kendi çapında laf sokmaya çalışma kardeşim orda ima etmeye çalıştığı başka bir şey başka bir şey[DOUBLEPOST=1440252870][/DOUBLEPOST]
Sen Millete durmadan yalakalık yapıp beni mimar yap beni kıdemli yap yapmayına söven adamsın konundan hayır beklemiyorum yaptığın gerçekten tiksindirici

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin Herif dediğin adamlar ışık gördükleri herkese ders verip onları bazı konularda bilinçlendiriyor

Özür dilerim.

"Bu hazretler"

İsterlerse baldırlarını koparıp Afrika'daki çocukları beslesinler. Üslup dedikleri bir şey var, düzgün üslupla insanlara cevap vermedikten sonra...(Küfür edene küfür edilir ondan bahsetmiyorum, o konuda haklarını veririm.) Küfür ederim ben de, küfür her yerde var. Ama eğer adam kendini dandirik bir sunucuda adminliği var diye laf edilemez ilan ediyorsa herif de derim dingil de derim.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rahatsız olan varmı ?[DOUBLEPOST=1440252954,1440252904][/DOUBLEPOST]
Evet kankayız çünkü bize gelip rütbe verirmisin demiyorlar nasıl gelişebilirim diyorlar ve güzel sohbetler 2 kare ev yapıp bizim önümüze sunmuyorlar
Arkadaş BlackHawk07 nin küfür serbest lafına inanmamış o anlamda söyledim,Rahatsız olduğum yok

KübraERG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rahatsız olan varmı ?[DOUBLEPOST=1440252954,1440252904][/DOUBLEPOST]
Evet kankayız çünkü bize gelip rütbe verirmisin demiyorlar nasıl gelişebilirim diyorlar ve güzel sohbetler 2 kare ev yapıp bizim önümüze sunmuyorlar
ben sizin bize buildde yardımcı olacağınızı sanıyordum,yaptığınız tek şey dalga geçmek.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar olarak göremedik. Yarısı yok resimlerin.

Yavaş yavaş vaktinizi ve yeteneğinizi Ronin Akademi gibi yerlere build yaparak harcamamayı öğreneceksiniz. Yavaş olacak ama olacak.
Evet qnq biz adamları Direk ronine başlıyoruz Amacımız Türkiyenin ''Dünya ülkeleri''ne biraz olsun yaklaşması değil :) Türkiye bir şey yapamaz zaten sadece adamları kendimize bağlıyalım[DOUBLEPOST=1440253146,1440253071][/DOUBLEPOST]
ben sizin bize buildde yardımcı olacağınızı sanıyordum,yaptığınız tek şey dalga geçmek.
Dalgamı geçiyoruz ? Evet geçiyoruz desem burda neysede ben şahsen dalga geçtiğimizi hiç düşünmedim tabi adamlar build yaparken yanına ışınlanıp abi olmaz öyle ne yapmışsın böyle yap demek dalga geçmek zaten ders vermek değil[DOUBLEPOST=1440253256][/DOUBLEPOST]
Özür dilerim.

"Bu hazretler"

İsterlerse baldırlarını koparıp Afrika'daki çocukları beslesinler. Üslup dedikleri bir şey var, düzgün üslupla insanlara cevap vermedikten sonra...(Küfür edene küfür edilir ondan bahsetmiyorum, o konuda haklarını veririm.) Küfür ederim ben de, küfür her yerde var. Ama eğer adam kendini dandirik bir sunucuda adminliği var diye laf edilemez ilan ediyorsa herif de derim dingil de derim.
canım benim Sunucuda öyle bir şey yok admine söv istediğini yap kişisel küfürler sunucuda serbest dalga amaçlı Aileye küfür ban sebebidir araca Cazza144 adlı arkadaş dalga olsun diye banlıyor sonra pardonluyor.O sizin küfürden ban yediği dediğiniz adamların hepsi Aileye küfürden.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Küfür serbest, yaratıcı küfürleri aileye küfürleri yasakladık. zaten sunucu da kapanıyor rahat edebilirsiniz beyler.

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burak Şu En Son Yaptığın hub mapını versene yazılı olanı geri kalan yazılarıda yapma ben yapcam sana diycem tek şey bu inşallah yeni aççağınız serverda birbirinize bol bol küfür edersiniz.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet qnq biz adamları Direk ronine başlıyoruz Amacımız Türkiyenin ''Dünya ülkeleri''ne biraz olsun yaklaşması değil :) Türkiye bir şey yapamaz zaten sadece adamları kendimize bağlıyalım

200 lira sunucuya para vermek yerine site açarsınız ya da dduyuru yapabileceğiniz bir platform açarsınız, tamam mı?
Daha sonra PlanetMinecraft gibi platformlardan belli bir tagla yapılarını paylaşmalarını istersiniz, benimle misin ?
Bu tag üzerinden arama yaptığında katılımcılar cort diye çıkar önüne. PlanetMC gibi bir site olduğu için çalıntı durumu olursa direk vurup indirirler, devam ediyorum,
Fark yaratan adamları alır mülakat yaparsın.

Bak 200 liradan kurtardım sizi. Üstüne şu saçma geyikleri duymanızdan kurtardım.[DOUBLEPOST=1440253432,1440253320][/DOUBLEPOST]
Evet qnq biz adamları Direk ronine başlıyoruz Amacımız Türkiyenin ''Dünya ülkeleri''ne biraz olsun yaklaşması değil :) Türkiye bir şey yapamaz zaten sadece adamları kendimize bağlıyalım[DOUBLEPOST=1440253146,1440253071][/DOUBLEPOST]
Dalgamı geçiyoruz ? Evet geçiyoruz desem burda neysede ben şahsen dalga geçtiğimizi hiç düşünmedim tabi adamlar build yaparken yanına ışınlanıp abi olmaz öyle ne yapmışsın böyle yap demek dalga geçmek zaten ders vermek değil[DOUBLEPOST=1440253256][/DOUBLEPOST]
canım benim Sunucuda öyle bir şey yok admine söv istediğini yap kişisel küfürler sunucuda serbest dalga amaçlı Aileye küfür ban sebebidir araca Cazza144 adlı arkadaş dalga olsun diye banlıyor sonra pardonluyor.O sizin küfürden ban yediği dediğiniz adamların hepsi Aileye küfürden.

Benim dediğimi savunmamışsın. Sektirmişsin konuyu. Dediğimin dediğinle alakası yok.

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru sölüyorsun ben ilk küfür etsem kabul ederdim ama bazı roninbt liler <Burak> Haric Kanka Lütfen Alınma! Yeni Katılan çaylaklar OmerF TalhaK gibiler hemen savunmaya başlıyorlar. Haksız Olmalarına rağmen yine biz haklıyız diyorlar.