Burdan RoninBt Ye Sesleniyorum!

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Olaylar hakkında net bilgim de yok fazla yorum yapmak istemiyorum zaten bu yüzden, bayadır uzağım takımdan kafamı dinlemek istediğimden. Ama şunu söyleyeyim, yazdığı sözler yanlış arkadaşımın. Ya küfür serbest de baylar soruyorum, bi açık mert korkusuz demek niye ban sebebi olsun? Arkadaşım üst rütbelilerle samimi ayrımcılık var demişsin, onlar kıdemliBT de onu ilk söyleyeyim, alt grubumuz diyebilirim. Sen hiç tanımadığın birisiyle samimi arkadaşın birisiyle aynı muhabbeti mi kurarsın?

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuşmanın öncesi yok, sunucunu kapanma sebebi de çok açık. O kadar emek veriyoruz sunucunun 120 tl sini cebimizden çıkardık verdik ilk ay öyle sanıldığı gibi mimari işinden dünyanın parasını kazandığımız yok o kadar oyuncudan topu topu 2 kişi vip aldı sağolsunlar, 30 tl oradan geldi vip 15 tl gibi ucuzdu. 30 tl de kendi paramızdan üstüne koyuyoruz ama sunucu parası çık-mı-yor.
''Not Konuyu Tekrar Açmamın Sebebi Enes Ban Attığı Zaman Forumdaki Mesajı Sil Geri Kaldırcam Dedi Bende Sildim Tekrar ban attı'' sırf şu mesajdan bile ne kadar çıkarcı birisi olduğunu anlamak mümkün. Hadi kolay gelsin lapisli sunucularad başarılar size. Emek veren karşılığını alamıyor
Kardeşim Ben çıkarcı biri değil hakkımı arayan biriyim çıkarcı birini mi görmek istiyorsun al sana çıkarcı biri : http://hizliresim.com/oZ6mpX http://i.hizliresim.com/Eqy00v.jpg kim çıkarcı sence ?

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide Hiç tanımadığım biriyle samimi arkadaşımla kurcam bir muhabbeti kurmam[DOUBLEPOST=1440254394,1440254318][/DOUBLEPOST]
Sen o chatten bir şey anladın mı?
Evet Adam Sırf Dalga Geçmek İçin beni kuklası gibi oynatıyo :) buna çıkarcı denmezde ne denir :) Alaycı dışında yani kendi çıkarı için bizi köpek gibi oynatıyor.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Tabikide Hiç tanımadığım biriyle samimi arkadaşımla kurcam bir muhabbeti kurmam
E o zaman? Kıdemlilerle muhabbetin daha samimi geçmesi daha mantıklı gelmiyor mu sana da? :D
Cidden yoruldum ben de artık yoruldum. Yazacağım o kadar şey var ama yazamıyorum işte forum ortamı kimseyi ilgilendirmez benim yazacaklarım.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güvenmediğiniz veya emin olmadığınız sunucularda saatlerinizi hatta günlerinizi yapılar inşa ederek harcamayacaksınız bu 1.
Adamın sunucusu istemiyorsanız oynamazsınız ha orada edilen küfürler admin kendi samimi arkadaşına diyor bunda abartılacak bir şey yok.Çoğu zaman samimi olduğumuz kişilerle böyle diyaloglar kurarız.Olay basit adam seni sunucusunda istemiyorsa bir daha girmezsin.Ha tabi ilgili kişilerde yüzde yüz saf insanlar değil biraz daha SAYGILI olmayı öğrenmeleri lazım
Çok uzatmadan küfür veya hakaret işittiğiniz sunuculardan uzak durun.
1.PNG

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde çoğunlukla 20 30 kişi oluyor ..
Peki neden başkasının başına aynı olay gelmedi ??
Geldiyse ve forumda konu açtıysa söylede kendimizde suç arıyalım.
Bak tzadiqelinde başına gelmiş eren bildiğin sunucudan sg diyo bu swnin adminleri küfürbaz 1 i 2si değil hepsi burak haric al işte birininde başına gelmiş şimdi ne diyceksin talha ![DOUBLEPOST=1440255711,1440255674][/DOUBLEPOST]Nerden buldun bunu :SAD:ASD Yinede Teşekkür Ederim Talha Arkadaşımız birininde başına gelmişmi diyo al sana örnek talha :D

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bak tzadiqelinde başına gelmiş eren bildiğin sunucudan sg diyo bu swnin adminleri küfürbaz 1 i 2si değil hepsi burak haric al işte birininde başına gelmiş şimdi ne diyceksin talha !
Benim başıma gelmedi gördüğüm bir kişinin başına geldi :=)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Öncelikle güvenmediğiniz veya emin olmadığınız sunucularda saatlerinizi hatta günlerinizi yapılar inşa ederek harcamayacaksınız bu 1.
Adamın sunucusu istemiyorsanız oynamazsınız ha orada edilen küfürler admin kendi samimi arkadaşına diyor bunda abartılacak bir şey yok.Çoğu zaman samimi olduğumuz kişilerle böyle diyaloglar kurarız.Olay basit adam seni sunucusunda istemiyorsa bir daha girmezsin.Ha tabi ilgili kişilerde yüzde yüz saf insanlar değil biraz daha SAYGILI olmayı öğrenmeleri lazım
Çok uzatmadan küfür veya hakaret işittiğiniz sunuculardan uzak durun.Ekli dosyayı görüntüle 40984
Haklısınız, sonuna kadar.. Savunmaya geçmem için bir sebep yok ortada çünkü yetkili arkadaşlar hata yapmış.
Bak tzadiqelinde başına gelmiş eren bildiğin sunucudan sg diyo bu swnin adminleri küfürbaz 1 i 2si değil hepsi burak haric al işte birininde başına gelmiş şimdi ne diyceksin talha ![DOUBLEPOST=1440255711,1440255674][/DOUBLEPOST]Nerden buldun bunu :SAD:ASD Yinede Teşekkür Ederim Talha Arkadaşımız birininde başına gelmişmi diyo al sana örnek talha :D
Kardeş sen de biraz daha olgun konuş bu nasıl yazı böyle?
Sunucunun yöneticilerinden birisi benim, sadece bir kişi kayırarak bir şeyler elde edemezsin. Ben de sinirlenmeye başlıyorum
karakterli arkadaşlarıma laf attırmam.

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli Değil İşte Kimin başına Gelmişse gelmiş önemli olan gelmesi :')

TheAliens

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben burağı kayırmıyorum doğruları sölüyorum ona https://forum.gamer.com.tr/konu/jefferduh-hub-roninbt-jefflecls.291414/#post-1652417 bu mapı yaptırdım parayı at yazıları yazcam dedi parayı attım o gün 1 tanesini yaptı yazıların faction u 4 gün oldu hala bitirmedi bugün kardeşim yapmıycağını anladım ver mapı ben yapıyım dedim şimdi mapı vermiyor bu mesele yüzünden çıldırcam ya !!!![DOUBLEPOST=1440256226,1440256183][/DOUBLEPOST]
Önemli, en küçük ayrıntı bile önemli
Yanlış Dedim Sadece Kimin başına geldiği önemli değil yapılması önemli dedim yanlış yazdım onu kusura bakma

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben burağı kayırmıyorum doğruları sölüyorum ona https://forum.gamer.com.tr/konu/jefferduh-hub-roninbt-jefflecls.291414/#post-1652417 bu mapı yaptırdım parayı at yazıları yazcam dedi parayı attım o gün 1 tanesini yaptı yazıların faction u 4 gün oldu hala bitirmedi bugün kardeşim yapmıycağını anladım ver mapı ben yapıyım dedim şimdi mapı vermiyor bu mesele yüzünden çıldırcam ya !!!![DOUBLEPOST=1440256226,1440256183][/DOUBLEPOST]
Yanlış Dedim Sadece Kimin başına geldiği önemli değil yapılması önemli dedim yanlış yazdım onu kusura bakma
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı dicektin hata sende sabremedin mi kardeşim :D

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Ben bu olayı yaşayan arkadaşa katılmıyorum tamam yetkili küfür etmiş olabir fakat serverde küfürün serbest olması kötü bir sunucu olduguna gelmez şu anlama gelir serbest bir sunucu kurallar yok bunu bizim eğlenmemiz ve kaynaşmamız icin yapıyorlar bana göre

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben bu olayı yaşayan arkadaşa katılmıyorum tamam yetkili küfür etmiş olabir fakat serverde küfürün serbest olması kötü bir sunucu olduguna gelmez şu anlama gelir serbest bir sunucu kurallar yok bunu bizim eğlenmemiz ve kaynaşmamız icin yapıyorlar bana göre
Yapı yapan insanların onurlarını ve gururlarını kırmak için yapılıyor olamaz değil mi