{1.8 | Gerçeklik - Karanlık - Hapis |-<HKMine>-| Macera - Aksiyon - Hikaye | MC}

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler. Fakat henüz yeni olduğu için Haritamız böyledir. Sunucusu için Bilgilendirme Kanalı açan bir Kurucu elbet koskacaman Haritada yaptırır yakında. İyi oyunlar!

Sunucumuz Cracktir.
Sağol kardeş uğrıyacağım

Wasdefq

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hapishaneden çıktım kimse içeri almıyo spawn falan da yok

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet yine ban yedim.Neden yedim?
Blasha adındaki şahsiyet kendini biliyor ağacın tepesine çıkmış nerdeyse 30dk'dır belki 200m kastı beni sürekli öldürüyorBende sinirden hiç böyle sinirlenmemiştim ve ona dedim illa ananamı söveyim dedim ve daha çok sıkmaya başladı sinirlendim ve anasına sövdüm. yetkiliye ulaşmak istiyorum ulaşılmıyor doğrusu cevap vermiyor evet ban yedik sınırsız hemde Oyuncu küfreder ben jaile atarım polis küfreder ban yer kolay gelsin kurucu söylemicektim ama söylettin
"Bu sunucunun yetkilisi böyle oldukça gelişemeyecektir"

YavuzOYK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda maden büyüsü aldıktan sonra exp barım gitti. Çözüm bulun lütfen. (Edit: Ali Koruma 2 olan zırhımı normal zırh olarak verdi. Bug dolu server...)

Son düzenleme:

HarperTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
* Sunucumuz için bir ekip arkadaşımız Bilgilendirme amaçlı YouTube kanalı açmıştır ve tek tek herşeyi öğretmek amacıyla videolar atacağız. Merak ettiğiniz şeyler varsa takipte kalmanızı öneririz.

Neyini anlamadınız acaba?
amaç ney yani

Tpaklar

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konuyu Hortlatıyorum Server Açık mı

TnTCrafTS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi ya Sabah Akşam kanalizasyonda polis keserdim Hep İnsan da kalırdım ya :D