{1.8 | Gerçeklik - Karanlık - Hapis |-<HKMine>-| Macera - Aksiyon - Hikaye | MC}

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
* TeamSpeak 3 Sunucumuz açılmıştır. IP; Ts3.HKMine.neT !

Shruoid

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server güzel olmasına rağmen dün ve bugün olmak üzere 2 kere envanterim silindi kurucuya özel mesaj attığımda bana 10 dakikada bir çantalarınız kaydediliyor hiçbir şey olmaz dedi.2 seferdede benim 3-5 saatlik emeğim gitti kazmalarım elmaslarım vb. aynısı birçok arkadaşımın da başına geldi kurucu daha çok ilgilense güzel olabilir

Son düzenleme:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
server güzel olmasına rağmen dün ve bugün olmak üzere 2 kere envanterim silindi kurucuya özel mesaj attığımda bana 10 dakikada bir çantalarınız kaydediliyor hiçbir şey olmaz dedi.2 seferdede benim 3-5 saatlik emeğim gitti kazmalarım elmaslarım vb. aynısı birçok arkadaşımın da başına geldi kurucu daha çok ilgilense güzel olabilir
Biz böyle sorunlar olmasın diye her dakika kendini kaydeden Paneli bir kenara çektik, AutoSaveWorld gibi 2-3 eklenti daha birden çalıştırmaya başladık. Üzgünüm ama sizemi inanayım? Yoksa gördüklerimemi? O kadar Oyuncu var yaşadıkları tek problem anlayamadıkları şu Tamirci Ali :) Ama ilk defa böyle sorunlar görüyorum. Ben en ufak Probleme bile Log idi, oluşturabilecek sorunlu eklenti idi hepsine anında bakıyorum.

* Deli Bekir'e Silahlar geldi! Hapishane'de ayaklanma var..
? Bir sonraki güncelleme Kanalizasyon!

Hippomarket

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ban' ımı kaldırır mısınız ?

Ban
I

kal
dır
ır

nız

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tarzı güzel ama geliştirilmesi gereken çok şey var. Yani amacımız sadece maden kazıp deli bekire satmak olmamalı. Bence hapishane içi etkinlikler de olmalı. Yabancı sunucular gibi.. Çok beğendiğim söylenemez.

6/10

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tarzı güzel ama geliştirilmesi gereken çok şey var. Yani amacımız sadece maden kazıp deli bekire satmak olmamalı. Bence hapishane içi etkinlikler de olmalı. Yabancı sunucular gibi.. Çok beğendiğim söylenemez.

6/10
Sunucu da Maden yapmak dışında BİRSÜRÜ şey var. Ama belli ki hiç kalkışmamışsınız incelemeye. Buyrun bekleriz Polis öldürün? Asker öldürün? Rıza Baba öldürün? Silahlarımız var. Kanalizasyonda heyecanı tavan yaptırın. Slot makinası oynayın. Kutu açın. Daha ne sayalım efendim? Yakında da Çete Sistemi gelecek. Artık sopayla grup dövüşleri yaparsınız?
Açıldı Sonunda Ohh Be :D Hemen Geliyorum
Teşekkürler :)

Çok teşekkürler efendim :)

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu da Maden yapmak dışında BİRSÜRÜ şey var. Ama belli ki hiç kalkışmamışsınız incelemeye. Buyrun bekleriz Polis öldürün? Asker öldürün? Rıza Baba öldürün? Silahlarımız var. Kanalizasyonda heyecanı tavan yaptırın. Slot makinası oynayın. Kutu açın. Daha ne sayalım efendim? Yakında da Çete Sistemi gelecek. Artık sopayla grup dövüşleri yaparsınız?

Teşekkürler :)

Çok teşekkürler efendim :)
Polis ve asker öldürmek çok eğlenceli bir şey cidden. Ve birsürü dediğiniz şeyler de kutu açmak slot makinesi oynamak ve kanalizasyon. Bilemiyorum çok eğlenceli gözükmedi bana.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Polis ve asker öldürmek çok eğlenceli bir şey cidden. Ve birsürü dediğiniz şeyler de kutu açmak slot makinesi oynamak ve kanalizasyon. Bilemiyorum çok eğlenceli gözükmedi bana.
Oyun bu efendim gurur yapmayın :D Hapishane de ne bekliyorsunuz.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Robloxdaki hapishaneden kaçma bile bir yerden sonra devir daim yaptığından pek güzel gelmiyor. Uzun süreli olmaz ama eğlenceli bir fikir.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Robloxdaki hapishaneden kaçma bile bir yerden sonra devir daim yaptığından pek güzel gelmiyor. Uzun süreli olmaz ama eğlenceli bir fikir.
Efendim sunucumuz için tanıtım video çektim. Akşama doğru umarım atarım. Her türlü şeyi paylaştım ve bilgi vermeye çalıştım. O videoyu izledikten sonra fikriniz değişebilir.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik sunuculardan biraz farklı olmuş ancak ne Türkiyede ne de dünyada ses getireceğini sanmıyorum, ki bu tür prison sunucularından bir hayli mevcut. Emek verilmiş, bir bütçe ayrılmış. Konu tasarımı iyi sayılabilir, yapılar ve eklentiler de iyi sayılabilir. 6/10