{1.8 | Gerçeklik - Karanlık - Hapis |-<HKMine>-| Macera - Aksiyon - Hikaye | MC}

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba millet! HKMine geldi. Türkiye'de belki de Dünyada bir farklılık yaratacak bu sunucu sizlerin huzurunuza 1 adım BETA olarak yaklaşmış bulunmakta! Bu sunucu tamamen "+15" kitlesine hitap edecek bir şekilde hazırlanmıştır. Sunucuda küfür serbesttir. Çünkü bu sunucu bir
Hapishane sunucusudur. Hapishane'de her türlü pisliğe karışmanız ve oradan kurtulmanız gerekmektedir. Kişisel bir küfür olduğu ve karşısındakine karşı
herhangi bir saysızlıkta bulunmadığı, onu kırmadığı sürece her türlü küfür serbesttir. Her türlü üşkaatçılık vs. vs. bunlar tamamen size kalmış bir şey.
Önünüze alıp sabahtan akşama kadar vaktinizi yiyen bir Oyun türlerinden değildir. Artık Türk topluluğu ciddi bir düzene girmek zorunda!

Sunucu Adresi (IP); Oyna.HKMine.neT
Sunucu Sitesi (WebSite); Www.HKMine.coM

TS3 Adresi (IP); TS3.HKMine.neT
Kaynak Paketi (Texture Pack); Tıklayın ve indirin!
Kaynak Paketi Virüs Belirtisi; Tıklayın ve inceleyin!
Destek | Skype; Emrsmsk

!İYİ GÜNLER!

[NOT: Kasadaki Lag sorunlarından dolayı bir süreliğine Deaktif olan sunucumuz için Dedicated bir 16 GB Ram sunucu kiralanmıştır ve Malesef ki sunucu sıfırlanmıştır. Bunun yanında eski Oyuncularımızın tabiriyle GTA, ama asıl tabiri ile NewŞehir sunucusu bu sunucuda Melek olmak üzere oraya gidebileceğiniz bir sunucu olarak açılacaktır. HKMine adlı Sunucumuza birçok yenilik gelmiştir. Yarısından çoğu farkedemeyeceğiniz kadar ince!]

Son düzenleme:

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kapalı Betasında Oynamıştım.Güzel Bir Server Başarılar..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya aç, ya kapat Emre/Emir.
Bu sorun bizden kaynaklanan bir sorun değil ve AÇIK BETA sürümündeyken olmuştu. Lütfen konuyu baltalamak için böyle mesajlar atmayınız. Amacınıza ulaşamayacak ve daha kötü olacaksınız.

- Sunucudaki aşırı lagg.
- Sunucuya yapılan saldırı.
- Domain hataları.

Gibi hatalar sunucumuz ile alakalı olmayıp satıcı ile alakalı bir sorundur. Yani BatiHost ile alakalı. Şundan kastım BatiHost kötü bir Host değil tamamen sağlam, güvenilir bir Hosting hatta Dedicated sunucumuz bile şu an hala oradan. Ancak direkt hazır kurup vermiyorlar bu dediklerimi biz kuruyoruz, ilk açtığımızda kurmayı bilmiyorduk. şu an da her şey kurulu. Bu saydığım sorunlar artık olmayacak şekilde ve sıkı bir güncelleme/eklemeler ile tekrar açıldı. Farkındaysanız kapatıp açma söz konusu değil. Sunucu kapanacak olsa tekrar çabalayıp açmazdım sunucuyu? Üstelik geliştirmeden açsaydım bu sunucunun gelişmesini istemeseydim. İyi günler!
Kapalı Betasında Oynamıştım.Güzel Bir Server Başarılar..
Teşekkürler efendim!

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10 Numara server tavsiye ederim bu arada deditaced ' a geçmişler hayırlı olsun gerçekten güzel olmuş 0 lag :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sorun bizden kaynaklanan bir sorun değil ve AÇIK BETA sürümündeyken olmuştu. Lütfen konuyu baltalamak için böyle mesajlar atmayınız. Amacınıza ulaşamayacak ve daha kötü olacaksınız.

- Sunucudaki aşırı lagg.
- Sunucuya yapılan saldırı.
- Domain hataları.

Gibi hatalar sunucumuz ile alakalı olmayıp satıcı ile alakalı bir sorundur. Yani BatiHost ile alakalı. Şundan kastım BatiHost kötü bir Host değil tamamen sağlam, güvenilir bir Hosting hatta Dedicated sunucumuz bile şu an hala oradan. Ancak direkt hazır kurup vermiyorlar bu dediklerimi biz kuruyoruz, ilk açtığımızda kurmayı bilmiyorduk. şu an da her şey kurulu. Bu saydığım sorunlar artık olmayacak şekilde ve sıkı bir güncelleme/eklemeler ile tekrar açıldı. Farkındaysanız kapatıp açma söz konusu değil. Sunucu kapanacak olsa tekrar çabalayıp açmazdım sunucuyu? Üstelik geliştirmeden açsaydım bu sunucunun gelişmesini istemeseydim. İyi günler!

Teşekkürler efendim!
Amacım baltamak değil.
Sorun sizden kaynaklı değilse Özür dilerim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

StarTurkMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli değil. O mesajı genel olarak yazdım. Size özel değil sadece. İyi günler!

3 Puanı nereden kırdınız acaba? Onuda tamamlayalım :D Efendim teşekkürler.
Birazcık Lag Var... Ayrıca Sistemler Geliştirilebilir. Şuana Kadar Benden 10 Puan Alan Sunucu Olmadı.

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bey efendi lag sizden kaynaklı görüyorsunuz ve sistemler en kısa süre içerisinde gelişecektir

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servera giriş yapamıyorum nickiniz illegal harfler içermekte diyor

Edit: sorun çözüldü - güzel server harcdore

Son düzenleme: