Arama sonuçlarınız

1. djyee

Irk Temali Çok Zor Sunucu!TNT Açık! Vampir, Kurt Adam,Melek Vb!,Moblardan Düşen Kafalari Satma! Marketten Spawner Alma,Ateşli Silah,Versiyon 1.13.2!

Sunucu Adi: Racial Factor Sunucu Adresi: racialfactor.batihost.net Oyuncu Kapasitesi: 50 En Son Versiyon Ve Harita! Sunucu Beta dir hataları discord dan söylerseniz düzeltirim(discord adresi sunucu içinde var ordan iletişime geçebilirsiniz) Merhaba Arkadaşlar çok Uzun bir aradan sonra tekrar...
  2. djyee

Racial Factor sunucusuna reklamci alimi! Sunucuyu Doldurursan Vip Özellikli Reklamcisin!

merhaba yeni açtiğim racialfactor sunucusuna reklamci ariyorum sitelerde konu açabilecek düzgün bir şekilde sunucuya oyuncu kazandiracak reklamci ariyorum sunucuyu doldurmayi başarirsa vip özellikli reklamci rütbesi vereceğim. yanliz bir şartim var başka sunuculara reklam yapmak yok! sunucu...
  3. djyee

Irkli Sunucu Racial Factor Tekrar Açılmıştır!: racialfactor.batihost.net

Irkli Sunucu Racial Factor Tekrar Açılmıştır!: racialfactor.batihost.net
  4. djyee

racialfactor geri dönuyor takıpte kalın.

racialfactor geri dönuyor takıpte kalın.
  5. djyee

Buradaydı.

Buradaydı.
  6. djyee

Merhaba Minecraft Sunucu Satişlari Hakkida Soru Sorabileceğim Bir Mail Adresi Varmi ?

Merhaba Minecraft Sunucu Satişlari Hakkida Soru Sorabileceğim Bir Mail Adresi Varmi ?
  7. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Bi problem olmaz onlarin derdi programla yaratilan sahte göruntuleme siteden refli geleceği için umursamazlar onlar daha çok refsiz gelen tiklamalara bakiyorlar. Samsung S7 Edge Telefonumdan Gönderildi
  8. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Hemen öyle çöp demeyin. Reffer için ayribir php sayfasi oluştururum ilk o php sayfasindan girer sonra link tl ye yönlendirir herşeyin bir çözumu vardir sonuçta [emoji4] zaten otomatik tiklamalara karşi recaptcha için böyle bir sistem duşunuyordum. Bide Böyle direk çöp gibi agresif yorumlar...
  9. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Konu başliği guncellenmiştir Eğer sunucu ile uraşacak zamanin olursa bu plugini çok daha duzenli bir şekile sokup yayinlayacağim onun dişinda java bilgisi olan arkadaşlar istediği gibi kullanabilir eklentinin kaynak kodlarini kullananlar githubdan issues kismindan rapor oluşturup nerde...
  10. djyee

Elektirikli Kaykay internette gezerken karşilaştim çok uygun fiyat

Teknolojiyle alakli urunlerin hepsi pahali zaten benim bahsettiğim bu urun içinde bulabileceğiniz en ucuzlarindan biri.
  11. djyee

fiyatin pahali olduğunu idda ediyorsa atmasi lazim daha uygununu ve verdiğim linkdeki özelliklerden daha duşuk özelliklerde olmayanini çunki bazi insanlar cevap yazmak için yaziyor tartişma çikarmaya çalişiyorlar. kalitesiz değiller bi akrabamda görmuştum hizida 10km hiz konusu kişiye göre...
  12. djyee

At uygun fiyatlasini o zaman. buraya öyle demekle olmuyor fiyati uygun değil diye.
  13. djyee

Merhaba Arkadaşlar internette gezerken şans eseri bu elektirikli kaykayla karşilaştim gerçekten çok uygun fiyati 601,80 TL elektirikli kaykay almayi duşunen arkadaşlar varsa bir bakabilir çunki fiyati gerçekten uygun kaçirmayin derim size karşilaştiğim uygun fiyatli sunucu ve teknoloji...
  14. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

teşekkur ederim az bilgimle biraz saçma bir kodlama oldu ama çalişiyor test ettim bide eklemeyi unuttum linki 3 e duşurdum çunki tiklama servisleri farkli link olsa bile kabul etmiyorlar ilk linki kabul ediyor sonraki linkleri kabul etmiyor o yuzden her linke farkli bir servis girmek gerekiyor...
  15. djyee

Kaynak Kodlarini Paylaştim buyrun : https://github.com/djyee/clicktoearn istediğiniz gibi...

Kaynak Kodlarini Paylaştim buyrun : https://github.com/djyee/clicktoearn istediğiniz gibi değiştirip kullanin
  16. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Kaynak Kodlarini Githuba Yukledim isteyen istediği gibi kodlari değiştirip Kullana bilir Link : https://github.com/djyee/clicktoearn
  17. djyee

Arkadaşlar ne yazikki sunucu işleriyle uraşmaktan çok yoruldum ve eğitim hayatimdada yapmam...

Arkadaşlar ne yazikki sunucu işleriyle uraşmaktan çok yoruldum ve eğitim hayatimdada yapmam gereken ciddi sorumluluklarim ortaya çikacak bu yuzden sunucuyu kapatiyorum. Mevcut Sunucuyu @MonsterVaal66 tekrar duzenleyip Mukemmel bir şekilde açacak @MonsterVaal66 profil sayfasini takip edin sunucu...
  18. djyee

Sunucu Kapatilmiştir Detaylar için bu mesajin yorumuna bakin.

Sunucu Kapatilmiştir Detaylar için bu mesajin yorumuna bakin.
  19. djyee

Racial Factor Irk ve Teknoloji Temali Zor Faction Tnt Açık! Obsidyen 3 Tnt Darbesinde Kiriliyor!

bazi uyelerimizin isteği uzerine pvp deki attack cooldown kaldirilmiştir iyi oyunlar dilerim. Arkadaşlar ne yazikki sunucu işleriyle uraşmaktan çok yoruldum ve eğitim hayatimdada yapmam gereken ciddi sorumluluklarim ortaya çikacak bu yuzden sunucuyu kapatiyorum. Mevcut Sunucuyu @MonsterVaal66...
  20. djyee

Racial Factor Irk ve Teknoloji Temali Zor Faction Tnt Açık! Obsidyen 3 Tnt Darbesinde Kiriliyor!

Merhaba Arkadaşlar sizlere Racial Factor adli zor faction sunucusunu tanitacağim! ilk olarak konuyu okumadan sunucuya baliklama girmek isteyen arkadaşlar için sunucu bilgilerini kisaca özet geçeyim Sunucu Versiyonu: 1.10.2 (Silahlarda bekleme suresi Yoktur! ) Sunucu Kapatisetesi: 50 Sunucu Wiki...
  21. djyee

Sunucu Açilmiştir ip adresi: oyna.racialfactor.com Wiki Adresi: racialfactor.com

Sunucu Açilmiştir ip adresi: oyna.racialfactor.com Wiki Adresi: racialfactor.com
  22. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

ya ben anlamiyorum yorumlari konuyu tam okumadan neden direk yorum yapiyorsunuz ki ? sistemi zaten yapmişim konuyada yazmişim resimleride eklemişim hala nasil yapacağimi anlatiyorlar bana kardeşim plugini yaptim ve vote sistemiyle alakasi yok! okuyun şu konuyu ve yorumlari sonra yorum yapin!
  23. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

tabii ki anlattiğim kadar basit değil :) her 10 linkte 5 farkli link var sunucu size link vermeden önce 5 farkli linkten birini seçip veriyor ve seçtiği linki mysql a geçiyor yani linke tiklayip geçseniz bile o linki sunucu vermezse kabul etmiyor. tabii ki php de kullaniliyor sistem kullanicinin...
  24. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Kaynak Kodlari Yayinlandi istediğiniz gibi kaynak kodlarini değiştirip kullanabilirsiniz! Kaynak Kodu: https://github.com/djyee/clicktoearn sizlere 1-2 hafta önce yazdiğim plugini tanitma karari aldim plugini kullanilabilir hale getirip paylaşip paylaşmama konusunda kararsizim paylaşirsam...