Elektirikli Kaykay internette gezerken karşilaştim çok uygun fiyat

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar internette gezerken şans eseri bu elektirikli kaykayla karşilaştim gerçekten çok uygun fiyati 601,80 TL
elektirikli kaykay almayi duşunen arkadaşlar varsa bir bakabilir çunki fiyati gerçekten uygun kaçirmayin derim size karşilaştiğim uygun fiyatli sunucu ve teknoloji urunlerinden bahsetmeye devam edeceğim bir önceki konum : https://forum.gamer.com.tr/konu/ucuz-vps-ve-dedicated-sunuculari-satan-firmalar.330239/
Son olarak Ürün linki: http://www.ofiseteslim.com/kategoriler/elektirikli-kaykay

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu açmada enteresan bir bug bulmuşsun :D Farklı konu başlıgınıda içeriğe eklemen kötü olmuş fiyatıda hiçte uygun değil

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
At uygun fiyatlasini o zaman. buraya öyle demekle olmuyor fiyati uygun değil diye.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:yıkıl:Güldürdün yav fiyatı pahallı demesi için daha uygun fiyatlısını mı ? atması gerek

Sonunda benden eski bir üye aktif :( üzdün
fiyatin pahali olduğunu idda ediyorsa atmasi lazim daha uygununu ve verdiğim linkdeki özelliklerden daha duşuk özelliklerde olmayanini çunki bazi insanlar cevap yazmak için yaziyor tartişma çikarmaya çalişiyorlar.
Pek kaliteli değiller, almani pek önermem. Beşiktaşta yaptiğim gözlemlere göre söylüyorum, başkalarindada vardi bunun aynisi çok ağır ilerliyo.
https://www.youtube.com/channel/UCwu-y2JSZMvEAKyEtWRrOFQ
Şu arkadaşın kullandiğini bulabilirsen al derim.
kalitesiz değiller bi akrabamda görmuştum hizida 10km hiz konusu kişiye göre değişir 10km bana iyi başkasina yavaş gelebilir.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fiyatin pahali olduğunu idda ediyorsa atmasi lazim daha uygununu ve verdiğim linkdeki özelliklerden daha duşuk özelliklerde olmayanini çunki bazi insanlar cevap yazmak için yaziyor tartişma çikarmaya çalişiyorlar.

kalitesiz değiller bi akrabamda görmuştum hizida 10km hiz konusu kişiye göre değişir 10km bana iyi başkasina yavaş gelebilir.
Benim kastettiğim bu değil örneğin vr lar ve bu aletler üretildiği yer gereği teknoloji üzerinde çalışılıp maliyet azaltarak aynı ürünü üretirlerse ucuzlar yani amerikada üretilen vr türkiyede suan çok pahallı sebebi teknolojinin yeni olması ama senin istediğin gibi fiyat dersen çoğunun fiyatı birbirine çok yakın fiyatının diğerlerine göre ucuz olması ve özellikleri piyasaya göre senin aldığın maaşa göre pahallı denir adam kullanıcı açısından bakmış pahallı demiş evet 500 tl pahallı 1 yarım maaş eder ve tek özelliği sana sürüş imkanı tanıması böyle şeylerin ucuzlaması yani maliyetten kısılarak aynı kalitede ürün elde edilmesi lazım yada türkiye üretilmesi yada çok tutması lazım falan işte daha yazarımda ayrı konu çıkar.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim kastettiğim bu değil örneğin vr lar ve bu aletler üretildiği yer gereği teknoloji üzerinde çalışılıp maliyet azaltarak aynı ürünü üretirlerse ucuzlar yani amerikada üretilen vr türkiyede suan çok pahallı sebebi teknolojinin yeni olması ama senin istediğin gibi fiyat dersen çoğunun fiyatı birbirine çok yakın fiyatının diğerlerine göre ucuz olması ve özellikleri piyasaya göre senin aldığın maaşa göre pahallı denir adam kullanıcı açısından bakmış pahallı demiş evet 500 tl pahallı 1 yarım maaş eder ve tek özelliği sana sürüş imkanı tanıması böyle şeylerin ucuzlaması yani maliyetten kısılarak aynı kalitede ürün elde edilmesi lazım yada türkiye üretilmesi yada çok tutması lazım falan işte daha yazarımda ayrı konu çıkar.
Teknolojiyle alakli urunlerin hepsi pahali zaten benim bahsettiğim bu urun içinde bulabileceğiniz en ucuzlarindan biri.