TiklaKazan Kaynak Kodu

TiklaKazan Paylaşilsinmi ?

• Evet

Kullanılan: 32 82.1%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.9%

• Kullanılan toplam oy
    39

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaynak Kodlari Yayinlandi istediğiniz gibi kaynak kodlarini değiştirip kullanabilirsiniz!
Kaynak Kodu: https://github.com/djyee/clicktoearn
sizlere 1-2 hafta önce yazdiğim plugini tanitma karari aldim plugini kullanilabilir hale getirip paylaşip paylaşmama konusunda kararsizim paylaşirsam paylaşima uygun hale getirmek için confige bir kaç özellik eklemem gerekecek ve açikçasi tutmicak bir plugin için bunla uraşmak istemiyorum :) bu yuzden bu anketi yapma karari aldim
Gelelim plugine pluginin amaci ******* gibi link kisaltma hizmetlerini kullanarak size para kazandirmak peki nasil çalişiyor ?
/tiklakazan komutunu girildiğinde menü açiliyor o menude 3 tane link gözukuyor oyuncu bu linklere sirayla tiklayarak toplam 3 linke tikliyor ilk iki link 6 kredi değerinde 3. link ise 11 kredi değerinde bi nevi bonus bu biriktirdiğiniz kredileri o menude item efekt alarak harcayabilirsiniz kisaca anlatmak gerekirse pluginin işlevi bu.
plugin mysql den yararlaniyor linke tiklanmişmi tiklanmamişmi kontrol etmek için php den yararlaniyor
Not: Konuya yazmadiğim çok fazla detay var kafaniza takilani konudan sorun fakat lütfen soruyu sormandan önce yorumlara bir göz atin sorunuzun cevabi yorumlarda olabilir.
Gelelim Resimlere:

Son düzenleme:

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kesinlikle ver en azından parası olmayan ancak vip almak isteyenlere alternatif olur

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sistem olmuş hem diğer serverlardan farklı hemde yeni bir içerik..
Hem oyuncu hem kurucu kazanıyor güzel...
Dikkat: Oyuncular sabah akşam link tıklamaktan oyun oynamayabilirler :D

Son düzenleme:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey iyi güzel ama bu link tl linki yani adam reklamı geçe basmazsa veya linke tıklayıp hemen kaparsa para gelmez peki bunu sunucuda nasıl anlarsın
Evet :hmm: Alkışlıyoruz :alkış: Mükemmel bir atlayış yaptı. Skript vefat :(

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı sunucuların vote sistemi tarzı bişi oluşturulabilir. Server sitesinden link ile özel yönlendirme olur ve oyundan oyuncu adına link tıklanmış olur böylece
Her şey iyi güzel ama bu link tl linki yani adam reklamı geçe basmazsa veya linke tıklayıp hemen kaparsa para gelmez peki bunu sunucuda nasıl anlarsın

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Bir botdan daha iyi çalışan ne vardır ? Humanbot.
Yüksek onlinesi olan sunucular çok deli para kazanır bundan.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında bu sistemin çalışmasının imkanı var 1 tane beni ekle skypeden berkpw yardımcı olayım sana

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tabii ki anlattiğim kadar basit değil :) her 10 linkte 5 farkli link var sunucu size link vermeden önce 5 farkli linkten birini seçip veriyor ve seçtiği linki mysql a geçiyor yani linke tiklayip geçseniz bile o linki sunucu vermezse kabul etmiyor. tabii ki php de kullaniliyor sistem kullanicinin tiklayip tiklamadiğini anlamak için.
Evet :hmm: Alkışlıyoruz :alkış: Mükemmel bir atlayış yaptı. Skript vefat :(
bu bir skript değil java ile yazilmiş bir plugin.
Bir botdan daha iyi çalışan ne vardır ? Humanbot.
Yüksek onlinesi olan sunucular çok deli para kazanır bundan.
humanbot atildiği anlaşildiği zaman adfly gibi hizmetler hesabinizi yasakliyor ve ayrica human bot atamazsiniz çunki her linkte 5 farkli link var sunucu bu 5 farkli linkten birini seçip size veriyor ve verdiği linki mysql geçiyor. web sayfasida mysql da girdiği link varsa kabul ediyor yoksa izin vermiyor. ileride web sayfasina bot olup olmadiğini anlamak için reCAPTCHA koyacağim
Aslında bu sistemin çalışmasının imkanı var 1 tane beni ekle skypeden berkpw yardımcı olayım sana
Teklif için teşşekkürler fakat bu sistem zaten gayet güzel çalişiyor
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sunucuya Crack Oyuncularda Girebilir artik. Test sunucu Ip si: 5.62.127.67:25800

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mysql ile bağlayıp oyuncu reklamı geçip vote yaptıysa ki vote yaparket ismi vs. yazıcak kendisi mysql ye de true gidicek o zaman kontrol edebilirsin :) zaten yapılmış bi sistem, bkz. hypixel

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mysql ile bağlayıp oyuncu reklamı geçip vote yaptıysa ki vote yaparket ismi vs. yazıcak kendisi mysql ye de true gidicek o zaman kontrol edebilirsin :) zaten yapılmış bi sistem, bkz. hypixel
ya ben anlamiyorum yorumlari konuyu tam okumadan neden direk yorum yapiyorsunuz ki ? sistemi zaten yapmişim konuyada yazmişim resimleride eklemişim hala nasil yapacağimi anlatiyorlar bana kardeşim plugini yaptim ve vote sistemiyle alakasi yok! okuyun şu konuyu ve yorumlari sonra yorum yapin!

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ben anlamiyorum yorumlari konuyu tam okumadan neden direk yorum yapiyorsunuz ki ? sistemi zaten yapmişim konuyada yazmişim resimleride eklemişim hala nasil yapacağimi anlatiyorlar bana kardeşim plugini yaptim ve vote sistemiyle alakasi yok! okuyun şu konuyu ve yorumlari sonra yorum yapin!
kendisi çok sinirli bi arkadaşımızdır :D

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Super Bir Plugin Olmus.Eline Emegine Saglik.Bence Kesinlikle Paylasmalisin.Yuksek Online Sayisina Sahip Sunucu Sahipleri Baya Para Kazanabilir.

O Degilde Bu Konunun Uzerinden Tam 12 Gun Gecti Ve Hicbir Haber Yok...

ISa_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer bug olursa gerçekten sıkıntı çıkarabilir ama düzgün bir şekilde işlerse çok faydalı olur
Hem sunucu sahipleri için hem oyuncular için nitekim bu uygulamayı büyük firmalarda yapıyor